• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
simi jo koupila jsem v zápalu i hnědý cukr :grinning:
23. čer 2009 v 18:11  • Odpověz
Je potřeba se nadopovat cukrem, co?
23. čer 2009 v 18:12  • Odpověz
Tak jsme se byli provětrat a vyzvednout léčivo a my ti antíky už totiž máme! Vyfásli jsme Agumentin Duo po 12 hodinách :sweat_smile: :confused: Takže hurá na léčbu, snad už se z toho vybabráme. KOupila jsem ještě hedelix na kašel.

Jo a náš miláček si už umí říct o čaj - ukáže na flašku a řekne TAČ :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 18:57  • Odpověz
Tak ten tač nemá chybu :grinning:
23. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Dani to je šikovný kluk, náš malý se naučil dělat krávu, jinak na všechno e eeeee akorát když má hovňouse, tak má a a to už pozná, zase ho budu učit na hrnec :grinning: Anička v jeho věku už parádně mluvila :grinning:

teď jsem se dívala do jejího deníku a ve 13 měsících už tvořila věty, např. táta chá-pšššš, nebo máma hačí, Ani papá, Ani málem bác :grinning: tauto jede, nanal dedo(nazdar dědo) a další, ona byla fakt děsně ukecaná :grinning:
23. čer 2009 v 19:09  • Odpověz
holky mě je kosa :angry: malý ještě čučí na pohádku a netváří se, že by chtěl spát :confounded:
23. čer 2009 v 19:11  • Odpověz
Anička je ženská má to v krvi :grinning: :grinning: :grinning:

malá má taky slušnou slovní zásobu, teď mluví jak das, akorát jí nikdo nerozumí :grinning: :grinning:

a musím jí pochválit, byla teď 3 hodiny do plíny a jen trošku si jednou cvrnkla do kalhotek, a to proto že jsem nebyla dost rychlá pro nočník, jinak od 17 hod byla 4 x na nočníku z toho si 3 x řekla sama. Vypadá že začíná chápat vo co mi go :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 19:13  • Odpověz
ty bláho Simi to je moc šikovná :dizzy_face: já myslím, že Kuba to ještě dlouuuuuho nepochopí :grinning: a hlavně jsem zvědavá, jak budu zápasit s tím jeho mini cvrčkem :grinning:
23. čer 2009 v 19:17  • Odpověz
no tak odplínování u nás nehrozí.... :sweat_smile:
Terďa je šikula :dizzy_face:
Reni Anička už pěkně mluvila! A docela brzo :confused:
23. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
Jdu chytat koupando, dnes jsme to maliko posunuli :sweat_smile:
Aďula tady běhá a vurt volá tač tač tač a děsně se řechtá :grinning:
23. čer 2009 v 19:21  • Odpověz
Dani nové slovo a dokonce když mu konečně rozumíte, tak má radost :grinning:

Anička byla ukecaná hned od začátku a taky tu klapačku nezavře, dokut neusne a to ještě není záruka, že bude potichu, ona kecá i ze spaní :grinning:

náš mlaďoch půjde do hajan asi kolem 8, dareba jeden :grinning: už moc spát nepotřebuje
23. čer 2009 v 19:28  • Odpověz
u nás už se hajá, je protivná z toho zubu, ani neprostestovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu se věnovat manželovi a přijel na přepadovku děda, prostě si zajel 120 km zazvonil a jde dál, já jen čumím a řehtám se,.....dobrá přepadovka :grinning: :grinning:
23. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
nám přijede tatínek asi za hodinku, bude mít k večeři candáta a nové brambůrky :grinning:

malý tady ještě řádí jako tajfun, ani náznak únavy :sweat_smile: odpoledne spal jen půl hodiny :angry:
23. čer 2009 v 19:50  • Odpověz
mě luxusně křuplo v chrbátě sem se ohla pro gojgy v ohrádce..bože sem to ale invalida
renat dnes jsem si dalal černé uhlí a zítra jdu k dr...páš srajdím jen 2-3x denně ale sem tam mívám křeče a to se mi nelíbí...sem jak na vodě......
23. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz
Fuj, mně se vůbec nic nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem otrávená jak malajský šíp, už mě nic nebaví. Mě může vysvobodit už jenom porodnice :rolling_eyes:
23. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Luci, taky se u vás furt něco sere, co?
23. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
luci jo sere či seru...to je na jedno kopyto....
luciáš ti říkám rodíš v úterý :wink:
23. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz
Nerodím, mudra mi říkala, že přenášet mě nenechá a termín mám v neděli. Ale já mám v plánu čtvrtek :grinning:
23. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
A co Gojgy, už nosí ty krásné kožené botky od nextu?
23. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
luci ee jsou prodaný...páč se mi staví tak potřebujem buty pořádné mám ještě dvoje capajdy krásné, ale ke kompletům, tak je pak střelim jako sadu
23. čer 2009 ve 20:31  • Odpověz
Lucid a bolelo to uvolňování obalů? :sweat_smile:

Lucinko, běž k mudře, to už jsou docela dlouho křeče a už ti to aspoň houstne, nebo furt voda? :confused:
23. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jé, to je škoda, že jste si je neužily, jsou fakt kouzelné :dizzy_face:
23. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz
Reni, no hnus fialový, tak si jako představuju znásilnění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Bylo to fakt nepříjemné
23. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz
renat voda a pak prcnu kašu trochu :frowning2:
23. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Lucid ale fuj, tak gyndařka tě znásilnila :sweat_smile: :astonished: opravdu zajímavé přirovnání :wink: hlavně ať už se ti to rozjede, ale nezapomeň chceme to on-line :grinning:

Holky a co je s mama Marťou?
23. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
Luci to fakt běž, už je to i dost dlouho, to už se mělo zastavit a když to nikdo jiný nechytil, tak to virové asi nebylo :fearful:
23. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
renat minule psala že toho má moc děti ji dávaj zabrat večer usíná ve stoje
23. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
No když jsem to popisovala manželovi, tak se taky křenil tomu přirovnání. Nebuj, dám pak vědět. Marťu jsem dnes zahlédla na ICQ, asi má moc práce.
23. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
ne nikdi jen já a řádně se meju a tak dbám na to.....
ráno mě tu nečekejte jdu se nahřát a požehlit tríča
v tom nečase mi schne prádlo i 2 dny a s gojgynčinou megarychlostí špinění věcí nemájem na zítra ništ
23. čer 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.