• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Lucidku - vydrž Lucka je určo za chvili tady :wink:
9. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
nejdýl ve 3/4 na 10 :wink:
9. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Danuš, to ne, mám tu 4 adventní kalendáře a obří balení After Eight - to mám ráda, ale už rok kvůli tomu ekzému čokoládu nejím. Jedině bílou a tu teď nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ančíčka se vzbudila, tak letím za ní, udržujte oheň v krbu, já přijdu, kdyby tu byla Lucinka, tak že prosím o radu.
9. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jasně Lucid já to tu střežím :wink:
9. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak jsem tu
9. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
já taky :wink:

Ty jo to je napínavý!!!!!!!!!!! :astonished:
9. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
Kurnik, to ještě neskončilo? :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
ale jednoznačný :slight_smile:

Už to končí :wink:
9. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
Teda to byl nářez . Ale dopadlo to dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
to jo!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
Díky bohu za výsledek :dizzy_face: :grinning: Ale docela hukot...267tis hlasů pro modrý ku 9,5tis hlasů pro šedé :sweat_smile: :grinning: Jsem ráda :grinning: :grinning:

Lucidko neboj, určo je to jak říkají holky...ty hormony jsou sviňa v dospělosti, natož v dětství :wink:
9. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahojky Markétko, díky za uklidnění :wink:

Našla jsem sušenky, tak zaháním stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když bych na ten můj ekzém sladké moc neměla :rolling_eyes:
9. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Luci dneska máš omluvu pro sladké :wink: určo to bude dobrý :wink: Já se setkala u známé s tím, že její holčičce teklo jakoby mlíčko, tak snad i ta krev bude hormonální :wink:
9. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
No snad jo, našla jsem na virtuální porodnici

Dobrý den,pane doktore,
chtěla jsem se zeptat, jak dlouho může přetrvávat Halbanova reakce u miminka. Dceři je 5,5 měsíce a prsní žlázky má zduřené pořád - není to viditelné, pouze lze nahmatat cca 1,5 cm "kuličky". Po porodu jsem si toho nějak nevšimla, poprvé asi ve dvou měsících, a zdá se mi, že je to pořád stejné. Na kontrole ve 4M naše dětská Dr. řekla, že jí to přijde OK. Chtěla bych jen vědět, zda je to i v tomto věku ještě normální, nebo zda by se mohlo již jednat o problém (vím, že se pak doporučuje endokrinologické vyšetření). Děkuji

Halbanova reakce může přetrvávat po dobu plného kojení (do 6M), ale nejtypičtěji je zjišťována v prvních 3 měsících věku. Pokud se nález nezhoršuje, také bych zatím s endokrinologickým vyšetřením vyčkal.
9. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz
Luci to krvácení normální není asi to bude zánět vlivem tvých hormonů, ty jsou do mléka a mastitida u holčiček bývá často.....a je to prsíčko zduřelé?určitě nevymačkávej nic a spíš chlasit v rámci možností
9. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
uf uf..ten poměr měla jsem radost jak ksyele se trubka šedá tvářila...ata její rádobyomluva....myslím, že největší trest pro ně byl vidět sami sebe v telce jak se chovali
9. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
Hoj Lucinko, není zduřelé a ani nijak zarudlé. A ani nijak nehicuje a ani nebolí
9. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
autor
Luci nevím, jestli jí vůbec došlo, jak stupidně se chovala, ale mám radost :dizzy_face:

Lucidko psala jsi že jen občas, tak do rána nebuj :wink:
9. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Luci tak vydrž do rána a jdi k mudře asi bych taky šla.... :wink: jen pro jistotku
9. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jo, má bodyno trochu potřísněné krví, jsem si původně myslela, že se někde škrábla, ale ono je to jak leží na tom břísku nebo když cvičíme, tak na ni tlačím, když leží na bříšku a na plíně byly takové malinkaté skvrnky
9. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
JDEM S MANGELEM ČUČET NA FILM BROU :slight_smile:
sorry za caps :wink:
9. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
jj tím tlakem to jde ven...tak vydržte do rána nebuj
autor
Holky taky se loučím...brou a zítra paaaaaa
brou marky
9. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
No snad to nic nebude. To bude zas noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:, oko nezavřu z nervozity. Kočička moje malá :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. pro 2009 ve 22:22  • Odpověz
Marky, dobrou noc a pá
9. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
neboj Luci....vážně
9. pro 2009 ve 22:23  • Odpověz
Díky, Luci, jsi zlatečko :wink: :wink: :wink: Zase se vzbudila, tak letím za ní. Ráno dám vědět, co říkala mudra. Tak se měj a přeju sladké sny.
9. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
Bré ráno, přeju, berušky! Tak v 10 máme být u mudry. Posnídám, umyju si lebzu, půjdu se obléct a nachystat věci pro Ančí, ať se pak jenom napapá a můžeme jet
10. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.