• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Bré ráno!
:slight_smile: U nás opět noc snů - v kuse! Adámek se zlepšuje!

Lucidku myslíme na vás! Snad to není nic váženého! Pak nám písni :wink:
10. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
bré ráno....taky Luciku na vás budu mysleti :wink:
kdepak máme renatku?
10. pro 2009 v 09:39  • Odpověz
achoj Luci taky jsem si říkala :confused:
10. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
autor
Áhojky...u nás noc tak napůl a vstávačka v 9, což oceňuju :grinning: :grinning: Teď jsme byli koupit tu bundičku, je super!!! :dizzy_face: značka Ladybird a jelikož má paní ještě 50% slevu na bundy, tak nás stála jen 63,- :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: Tak jsme koupili ještě novou čepičku a jsem nadmíru spokojená :dizzy_face: k obědu dneska netuším, ale těšíme se už na večeři...dohodli jsme se včera na chlebících s máslem a vajíčka na tvrdo a to my rádi :dizzy_face:

Luci taky na vás myslíme :wink:
10. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Renatka se pokouší o úklid :grinning: a když uklidí, tak druhý den to vypadá, jako by neuklízela, tak je nasraná a zkouší to furt dokola :grinning:

teď jsem si ale vypila kafe, napsala kamošce dlouhatánky mail a odeslala a kuk, potíže s připojením a mail je v čoudu, tak jsem nasraná a znova jí ho napíšu až odpoledne, protože by mě muselo jebnout :angry:

Lucidku, teda, blbě čtu, četla jsem, že si umyješ lezbu, tak jsem čučela :grinning: Jinak ale na vás moc myslím, ať je vše ok :fearful: Promiň :confused:

Marky, to byl dobrý kup :wink:
10. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
dneska budou k obědu smažená kuřecí stehýnka s br. kaší a polívečka :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Hoja Reni :dizzy_face: Já uklízela včera, když byli kluci pryč a taky to nijak nepociťuju, ale mám z toho aspoň obrý pocit, že snaha byla :grinning: :grinning: A kup to byl úžasný!! :dizzy_face:
10. pro 2009 v 10:33  • Odpověz
ježiš já taky četla lezbu :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
Lucid, tak jak pak? Jsem zvědavá!
10. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Lucidku tak jak to vypadá? :confused: Jsem stejně tak zvědavá jako Danuška :fearful:

mám teď kafíčko, vývar ještě vařím, to bude silná polívečka :dizzy_face: a každou chvíli by měl přijet PPLák s balíčky :grinning: přiveze kašičky.
Jinak čekám na další balíčky a pošta se fakt před svátky fláká :angry:
10. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Ahojky...u nás se ještě nespinká, ale dneska je to dobře...musím ve tři odejít, tak aspoň bude Adý spinkat :slight_smile:
10. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
renat s poštou u nás to samé..... :angry:
jdeme dneska ven po 4dnech je to na palici, a nelije tak to jde...potřebuju k dárkům litorvé skleněné džbánky....koupilajsem kvetoucí čaje :dizzy_face: tak ať to maj obdarovaní komplet se vší parádou
10. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
jo ty kvetoucí čaje jsou super :dizzy_face: nedávno jsem pila u našich :grinning:
10. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
a jsopu i dobré?
10. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
je to dobré, není to jak ovocný, spíš takový navoněný, jako třeba vanilkový nebo tak :wink:
10. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Luci nemáš ještě odkaz na tu paní, jak jsi mi doporučovala na tu kúru na vlasy? :wink:
10. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Luci a za kolik jsi koupila ten čajík a kolik jich je v balení? Asi jsi mi poradila dárek pro tchýni :grinning: i když si to ani nezaslouží :grinning:
10. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz
čauky holky.. Reniku pošlu ti maníky za balíček, před 2 dny jsem ti psala ,ale byli jsem moc nadšení z balíčku a aještě jednou mooooccc děkujeme.. jsi zlatá.

JInak Simči tipuji holčičku páč vy všecky máte skoro to co bych chtěla já takže me ze zákonu schválnosti prostě musíte na.rat :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale jinak halvně zdravíčko a kdy máš termína??
Jo jinak kdybych místo tebe tedka otehotněla já tak bych měla stejný vekjový rozíl jako mají Ondra s kubou :sweat_smile: skoro na dny.. páč myslím že jseme měli stejnak MS :sweat_smile: no a já bych si strašně přála lvíčátko ale to už se nepovede... :confounded: :grinning: no nič necháme to jiným.. :wink:

jdu za malým, ze skolky mají dneska vypozuštění balonku na radnici s přáníčkem ježíškovi...tak zatím páááá
10. pro 2009 v 15:13  •  3 děti  • Odpověz
renat pošlu vydrž a ty čaje 5ks v balení za 107 kč a jeden květ možno použít 2x
10. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
10. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=404133
tady ty čaje přidali aktuálně tu orientální krásu
10. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj kočičky, to jsem ráda, že jsem vás svou lebzou pobavila :grinning: :grinning: a díky, že jste nám držely paluchy, jste zlatečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No u doktorky to dopadlo následovně. Dokyna si myslí, že je to ranka po nějakém červeném znamínku, které jí mohlo upadnout, když sebou na bříšku šmrdlá (akorát já jsem u Ančí žádné takové znamínko teda nezaregistrovala, a to ji kvůli cvičení vyslékám 3x denně donaha). Nicméně nás poslala na ultrazvuk. Tam nic nenašly, akorát rozšířený mlékovod a dokyny na uzv říkaly, že ještě nic takového nezažily :frowning2: No a vzaly jí tu krev z bradavky na cytologii. Výsledky budou za týden (což mě asi jebne čekat takovou dobu :angry: :angry: :angry: ) No a dětská mudra říkala, že teda počkáme na ty výsledky a pokud nic nezjistí, tak mě pošle do nemocnice na konzultaci za dětským primářem. No a taky říkala, že to za svou 30tiletou praxi nezažila. Což mě teda fakt pomohlo. Týden na výsledky čekat nehodlám, tak jsem rázovala po městě a vymýšlela, co s tím dělat. No a s tím dětským primářem jsem před 3 roky spolupracovala. Naše korporace dává celosvětově každý rok prachy na určité projekty. No a já jsem navrhla projekt na nákup přístrojů na toto dětské oddělení. Tak jsem primářovi zavolala a ten mi zařídil vyšetření na endokrinologii, takže v úterý jedeme tam, no.

Já se pak zase zítra ukážu. Mám toho dnes jaksi plné zuby, jsem si koupila bílou studentskou pečeť na stres a jdu se věnovat Ančíčce. Tak papapa.
10. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
Jé ahoj Lucinko, ještě jednou díky za včerejšek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale už fakt idu
10. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
lucií teda to jsou ki zprávy, ono holt i když primář vás objedná hned,stejnak musíte počkat na tu cytologii a věř mi že týden je krátká doba a určo popohnaná, z praxe se totiž čeká 14-21dní :wink:
takže tfuj tfuj tfuj tfuj
10. pro 2009 v 16:58  • Odpověz
Lucidko beruško, tak ať je to všechno ok :confused: to jsou starosti :frowning2: pohlaď Aničku a neboj se, bude to ok, kámošce taky tekla krev z bradavky, jí teda už bylo tehdy 16 let a bylo to hormonální
10. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
Luci, díky za odkázky, jak uklohním véču, tak jdu do toho :wink:

Jiři, to jsem moc ráda, že se vám balíček líbil :grinning:
10. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
jedna dekorace pro Aničku, ještě mu asi uháčkuju mašli na klobouk nebo kytku? :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3612194&vReferer=
10. pro 2009 v 18:40  • Odpověz
musela jsem to za ním zasněžit, to pozadí na fotu :grinning: byly tam barvičky na textil a sirky a tavné tyčinky, prostě bordel :sweat_smile:
10. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
renat ty jsi prostě supermáma, kolik toho zvládáš...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: fakt čučim, já se můžu jít s dekoracemi bodnout
byla tu segra nechala nám na zítra auto a dovezla originál Sacher dort z vídně, jeden o průměru 10cm stojí tři kila...ale to je fakt žrádlo :dizzy_face: :dizzy_face:
10. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Renatko, sněhuláček je nádherný, jsi šikulka šikovná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Luci, pošli vzorek :grinning: :grinning: :grinning:

Tak jsem se rozhodla, že napíšu dotaz i do virtuální porodnice a uvidím, co na to naši přední čeští odborníci. Snad odpoví brzo a budu aspoň trochu klidnější :frowning2:
10. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.