• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Akorát nevim, jestli to napsat na neonatologa nebo dětského doktora :astonished: Lucí, co myslíš?
10. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
luci smůlina už jsem sežrala svou půlku, druhou má hany...
a napiš a uvidíš...
10. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
spíš na pediatra, neonatoš je pro předčasně narozené děti
10. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
myslím pod 36tt
no jo, sakryš, s křížkem po funuse :grinning:

a komu teda, neonatologovi nebo dětskému dokimu?
no tam právě píšou předčasně nar. děti, kojenci a batolata u toho neonatologa, tak su z toho srna
10. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
Asi ze sebe udělám debila a napíšu to oběma, maximálně jedno smáznou :sweat_smile:
10. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
já bych napsala pediatrovi,neonatoš je odborník na děti narozené od 24tt do 36tt a které jsou od narození stále ve špitále jakmile jdou domů, přebírá je pediatr a neurolog, takže pedaitrovi
10. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
oká, díky
10. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Dnes mě jaksi nebaví svět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive:
10. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
ale simtě....klid a nohy v teple...páč až si Anči rozbije koleno poprvé, budeš zralá na paňáca
10. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
No jo, to aspoň budu vědět, z čeho to má. Ale teď vím prd, když mi dětská mudra i mudra z uzv řekly, že se za svých 30 let praxe s ničím podobným nesetkaly. dle jejího názoru mohlo jít o ranku z odlouplého červeného znamínka. Ale já jsem si žádné takové znaménko nikdy nezaznamenala.
10. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
luci jak píslala renat i hormonálně tomůže být, to se zjistí těmi odběry endokroinologickými
10. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
No snad jo, no
10. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
Kuva fix, na virtuální porodnici je překročen denní limit a příspěvek nelze odeslat :angry: :angry: :angry: , snad budu muset vstát po půlnoci :rolling_eyes: No nic, jdu povečeřet, zatím pááá
10. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak sem hodinu a půl smolila uznání dluhu a výzvu te megeře už dluží 31.345kč :angry: :angry: :angry: bože první výzva druhá výzva a pak soud.....bože kdy tohle jednou skončí
Jo ráno jedem se čáchat do olmiku tak tu budu až poo :wink:
10. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Ahojky...tak my si udělali radost a koupili si nový foťák :dizzy_face: Dostali jsme nějaký penízky od našich, abysme si udělali radost, po tom mizerném roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: tak si tu hrajeme...respektive Romeo, ten je v sedmém nebi a nevidí neslyší :grinning: :grinning: Ale je super si udělat radost :dizzy_face: Jen teď držkuje, že si nemůže hrát, páč ho Adýsek prudí :grinning: :grinning:

Dopo jsme přestěhovali ložnici, tak dneska fakt super :dizzy_face: Zítra to Romča dodělá, až budeme pryč a bude to :slight_smile: Odpoledne máme srazík s holkama a dětičkama, tak se těším a nemůžu se dočkat :dizzy_face: Malej se vyřádí a já odreaguju :slight_smile: Dneska spal jen půl hodiny, tak snad brzy padne...docela by mi to bodlo, jsem taky nějaká off :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
Jé marky takže super den že??? :slight_smile: Zítřek si urřo užijte
Já objevila na netu džbány skleněné 0.5l za 101kč :dizzy_face: hned jsem je objednala, tady v obchodech stojí 210kč......tak mám radost, k těm kvetoucímčajům :dizzy_face:
10. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
Luci taky super kup :wink: já viděla ty kvetoucí čaje v Loskutákovi a jsou super :slight_smile:

No nic, Adýsek spinká, tak jdu udělat kalendář pro tchýňku a pofrčím vedle něj. Brou a zítra pa
10. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Dobré ránko, za chvilku frčíme do školky, pak přijdu na kafe :grinning:
11. pro 2009 v 07:21  • Odpověz
hojte holky, tak ze džbánů nic nebude...dováží je z N a nestihnou do vánoc kuva :frowning2:
jedem se čochtati :grinning: mám cafito umeju podvozek a frčíme :slight_smile:
poo se nahlásim doufám :sweat_smile:
11. pro 2009 v 07:46  • Odpověz
Luci, hlavně se neutopte a v pořádku přijeďte :wink:

Já jdu zatopit, uvařím si kafe a doufám, že do té doby někdo přijde si se mnou zakafrat :wink:
11. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
tak co teda, kde to vázne? :angry:
11. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
HOja kočenky! :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
hoja Dani, vše nej k svátku :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
A Lucince vše nej nej nej ať se ti beruško splní každičký sen :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Danulinko, kuk, tady jsem :grinning: pojď prdelko na kávičku :grinning:
11. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Reni díky ti!
NO jo dnes má LUcinka narozky!

Na křídlech motýlích přilétá přáníčko, aby Ti Lucinko svítilo sluníčko. Sluníčko štěstí, lásky a naděje, ať se tvé srdíčko s radostí zasměje.. Krásné narozeniny! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. pro 2009 v 09:46  • Odpověz
Reni já dopolko kávičku nepiju, až po obědě :wink:
11. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
Ani nějak nemám chuť, včera jsem byla s mojí kamarádkou si sednout, trošku jsme se picly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.