• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Danuško, přejeme všechno nejlepší ke svátečku, hlavně ať jsi zdravá a šťastná a ať se ti splní vše, po čem toužíš.

Lucinko, všechno nejlepší k narozkám, zdraví, štěstí, moře lásky, splnění všech snů a taky brzo to vysněné bejbátko.
11. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
NO není Dani fakt co závidět, hnus hnus hnus a dokud neodejdou, tak ani nemůžu nic moc dělat, zatím hraboší všude.

A na mě dneska dorazilo první těhotenské blivno, je mi šoufl, furt brkám a jestli se párkrát ohnu tak se asi zebliju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no to bude víkend :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Tak jsem psala na virtuální porodnici - doufám, že mi brzo odpoví. Posílala jsem to tam v půl páté ráno, protože přes den je snad už dopoledne vyčerpaný limit :confounded:
11. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
Aj jaj, tak je to tady :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
drž se holka :wink:

Lucidku díky moc :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
autor
Tak jsme po obídku, dopiju cafíčko a asi vyrazíme za holkama. Adýs nespí, tak se ještě rozhodnu, páč občas je na vraždu jak kvičí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se trochu bojím, aby tam nenervačil, kdyby nespal vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám dilema :sweat_smile:

Simi tak ať to ustojíš a je brzy dobře :wink:

Luci neboj, určo to bude dobrý :wink:
11. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
hojtéééé
všem děkuji za gratulace a básničky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc měto potěšilo
Danuš k svátečku fše nej nej nej...holt nemám takové básnické střevo no :grinning:
jinak aquaáč naprosto luxus jsme se rochnili ve výřivce :dizzy_face:
večer stáhnu fotos a pokukajte se
fanuš neke ty mustáče jop? takl to je supeeeer :grinning:
11. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
simií já bych blila klidně za tebe jen pupkatět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hele tak užívej....
11. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz
Renatko tvoji mamuš a segruši na zítra všecičkoi nej k narozkám :grinning:
11. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
Ahoj. Oslavenkyně vše nej a užívejte každý den.
já jsi užívám u koled http://static.abradio.cz/player/135/543/

Dani byla jsem jsi taky nechat vyříznot pichy. Už vím jaké to je nechat se řezat na zádech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nesmím nic dělat, aby mě nerupl steh :astonished:
11. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
marti díkec, já koledy nepočúvám neb by kmě jeblo za chvilec z vánoc :grinning:
11. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Ahojky...tak my nakonec nikam nešli, Adý usnul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Ale neva, příště to vyjde :slight_smile: Romča je u rodičů a my si tu hrajeme :slight_smile:

Luci super, že jste si to užili :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
marky jooo fajnácky, jen jsme chtěla jít na masagfe a on tam dnes nebyl ani jeden masér :frowning2: nasrat
11. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Tak to nasejří :unamused: Ale hlavně, že jste si užili :wink:
11. pro 2009 v 17:18  • Odpověz
jj hlavně gojgy ta pištěla, že se to rozlíhalo..... :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
Taky se těším, až někdy zkusíme bazén :slight_smile: Teď už ho to ve vodě baví, tak i ten bazén by mohl :slight_smile:
11. pro 2009 v 17:37  • Odpověz
jj doporučuju je to super truper
11. pro 2009 v 18:15  • Odpověz
autor
Luci fotečky jsou super :dizzy_face:
11. pro 2009 v 19:18  • Odpověz
no vyšly jen tři...sakra..zbytek pára a mlžný opar....no....aleco.....někdy zas pojedem
11. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
autor
Hlavně, že jste si to užili :wink:
11. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
jj
jdu pofackovat koupelnu už to pláče...zítra ráno vyfařím ty dva na prochajdu...budu to tu kulturnit..okna a záclony....
11. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Taky se chystám na záclony, ale na to potřebuju Romea, bo nemám štafle, tak mi musí dělat štafle on :grinning: Ale zítra je poo vykýbluju k rodičům a taky se vrhnu na úklid :slight_smile: Dopo dokoupím poslední dárky a pak budu balit :slight_smile:
11. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
autor
Tak jsme po večeři (dojídal se oběd :grinning:) a snad půjde Adý brzy spát...i když...jak ho znám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Navíc je i v telce prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude dlouhej večer :confounded:
11. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Luci supar fotenky, fakt jste sito užili! To je dobře! :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
děkuju fanuš ukáž boteny honem :grinning:
sem vydrhla koupelku luxusně smrdim desinfekčním cifem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Tak u nás běží na Coolu auta, to zabaví i malýho :sweat_smile: tak mám chviličku klídek :sunglasses: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
auta neznám...hany furtpřepíná na hokej tož radši cosik dělám
11. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Luci je to Top Gear...koukali jsme na to na britech a teď jsou i u nás :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
neznám čučí se u nás na tu střelu bláznivou
11. pro 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
To neva :wink: Za chvíli půjdu zkusit uspat Adýho...sice neočekávám kladný výsledek, ale zkusím to :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
tož ať se povede
11. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.