• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
No nepovede :grinning: Trajdá tu a haleká :grinning:
11. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
mě by jeblo po celém dni...jako fakt...a spí ti adý po obědě?
11. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Mě to ani moc neva, já jsem ráda, že spí ráno dlouho :sweat_smile: a po o spí..teda ne přímo po o..tím že vstává až po deváté tak usíná nejdřív mezi 14-15hodinou a spí 1,5-3hodiny, jak kdy :sweat_smile: no a večer chodíme spát mezi tou 22-23hodinou... a hlavně on je večer moc hodnej, hraje si nebo prohlíží knížky...docela je i klid na televizi nebo počítač, prostě pohodička a on je fakt i přes den docela hodnej...jen dost živej, ale jinak je to brouk :dizzy_face:
11. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
ahá já sem ráda, že spíme jak spíme....vím na tuty že poo valí do duchen a bud jdu taky a prospěje mi to nebo si něco dělám
jo prodala jsem kočík.....ten graco...fičí do světa, s nákupem kočárů jsme skončila už mám ty pro mě nej a perfektně se snima jezdí, takže šmytec.....
11. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Já jsem ráda, že spíme ráno dlouho...nedávno jsem se na chvilku vzbudila asi v půl osmý ráno a normálně jsem nebyla schopná otevřít oči :sweat_smile: :grinning: Muset vstávat, tak mi hrábne :grinning: to radši ať tu večer běhá :grinning:

A super, žes prodala :wink: Já mám jen toho svýho Walkera a spokojenost :slight_smile:
11. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
Jo a já taky chodím spát s ním :sweat_smile: :grinning:
11. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
holky já su krava :angry: tak jsem spěchala do obchodu než půjde Jirka do práce, nakoupila a zapoměla jsem koupit hajzlpapír :angry: su fakt trefená, teď budu muset zase celou rodinku obléct a vyrazit, mají jen do 10,30 a odpoledne jdeme k našim na narozky a já chtěla ještě péct a uklízet, takhle zase hovínko stihnu :angry: jsem na sebe nasr.ná
12. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
renat tak ubrousky...ne....jako krizovka stačí :slight_smile:
jinak nré ráno chystám se na velký uklid
12. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Od segruše jsem včera dostala poukázku do Orsaye tak ji dneska ztrestám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: potřebuju bílou košilipěknou takovou hodně kombinovatelnou :dizzy_face:
12. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Luci máme papírové kapesníčky, to by fakt mohlo stačit :grinning:
12. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
to je ale hodná segruše :slight_smile: my si dárečky mezi sebou se segrou zrušili, protože je to celkem nákladná sranda :wink: víme, že se máme rády a popřejeme si vzájemně :wink:
12. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
no vidíš....fakt....u nás kdybyb bylo nejhůř vemu sáře jedny mokré na řiťku no bože :grinning:
12. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
ty já nemůžu splachovat, bych nám ucpala septik, oni neschnijí :grinning:
12. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
ty jo, za chvilku bude v naší diskusi 20tis příspěvků :grinning:
12. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
renatko my si dáme cca doloitříku...dáváme si bo nemáme mamuš ta nám dycky dávala litr
ahá ony se nerozloží no...tak kapesníky vydrží do pondělka
12. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Luci to chápu, my taky od našich tak dostáváme, ono to pomůže a člověk má radost, akorát já blbec si za to nikdy nic nekoupím a využiju to na dárečky pro všechny, teď už mi mamča za to brblala, že si mám i něco koupit, tak jsem si chtěla včera koupit rifle a co myslíš, koupila jsem Aničce děti z bulerbinu a malý kočárek pro panenku a kubovi autíčko a já zase nic :grinning:
12. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
ty jo, dneska je tam kosa, fouká a je kolem nuly, brrrrrrrrrrrrrrrrr :confounded:
12. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
renatko já dostat prachy tak je dám do jídla apod....prostě segra to vymyslela dobře poukázku do konkrétního obchodu
12. pro 2009 v 09:40  • Odpověz
tady sněží :grinning:
12. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tsk my dneska vstávali skoro v 9 takže klasika. Hned jsme frčeli nakoupit...chtěla jsem jet do města, ale papír dole na dveřích mi připomněl, že mezi 10-11hod přijdou na odečty tepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: tak nákup jen u nás, ale koupila jsem Adýmu poslední dárek (velký batůžek se stavebnicí-jako lego, jen větší kostky) papír a mašle a až dneska kluci vypadnou, tak všechno zabalím a budu dělat obří úklid :slight_smile: Takže dárky mám komplet (teda ještě kalendář pro tchýni, ale to je pohoda) a hotovo...jsem ráda, dopadlo to docela dobře a ani to finančně moc nebolelo :sweat_smile: :grinning: jinak u nás se dárky dávají jen dětem...stejně nikdo z nás nemá prachy :grinning: tak na co se stresovat :slight_smile:
12. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Jinak venku je nechutná zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: docela jsem nakonec byla ráda, že do toho města nejedeme :sweat_smile: :grinning:
12. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
tak já mám ložnici skoro hotovou vytřu až se malá vzbudí....jinak peru a peru a peru...je tu nechutný brajgl všude tak idu zas šůrovat čuste
12. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
autor
Tak mě kluci odešli a vrhla jsem se na úklid. Teď jsem se probrala věcičkama, starý vyházela a nový naskládala a jdu na ten razantní úklid :slight_smile: Od podlahy :slight_smile: Frčím na to :slight_smile: Pak nakouknu :slight_smile:
12. pro 2009 v 17:02  • Odpověz
tak já končím ještě vytřít obývák a hotovo...mám okna všude vyprány tři prajdy prach fuč, hajzlík s koupelkou v gruntu a celkem sem ko...a večer až gojgy usne se půjdu odreaagovat do orsaye na tu poukázku
12. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
autor
Tak já mám zabalený dárky, zameteno vytřeno všude, vydrbaná koupelka, nádobí, vynesla jsem smetí a ještě převlíknu postele a končím a spokojenost :slight_smile: Ještě ty okna, ale to až zítra s Romčou :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
jo peřiny ty jsem taky dělala, opruz to pak žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Já je nežehlím :slight_smile: Sice se mi líbí, jak je to rovňoučké, ale zase tolik, abych se s tím žehlila teda nee :grinning: Ale když mi dřív právala tchýně (mají tam sušárnu, tak to bylo lepší, než u mě na sušáku :sweat_smile:) tak mi to mandlovala a to bylo super :dizzy_face:
12. pro 2009 v 18:13  • Odpověz
autor
Jdu na to povlečení, ať to stihnu než kluci dorazí :slight_smile: Jsme za chvíli zpět :slight_smile:
12. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
taky jsem měnila povlečení, teď čeká na praní a záclony mám dole, pak naškrobit a šup s něma na okna. Aničce jsem sundala i potah z matrace, někdo tam vylil asi kakao :angry: vysála jsem, něco trošku zdekorovala, byly jsme na narozkách a večer chci ještě žehlit :wink:
12. pro 2009 v 18:28  • Odpověz
za chvilku dorazí tatínek z práce, už se na něj těšíme, je teď furt v práci a nám se stýská :frowning2:
12. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.