• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Reni nesmutni :wink: Nebude v práci věčně a pak bude jen váš :wink: Co já bych za to dala :grinning:

Jinak mám hotovo :dizzy_face: Jsem fakt spokojená, voní mi tu jablko se skořicí a pomalinku mě asi dostává vánoční atmoška :dizzy_face: :sweat_smile: ale asi jen než dorazí kluci :grinning: :grinning:
12. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
autor
Jinak jsem naměkko...dneska porodila kamarádka chlapečka :dizzy_face: Loni přišli o holčičku někdy ve 24tt kvůli vadě srdíčka neslučitelnou se životem :frowning2: a teď už má miminko u sebe :dizzy_face: Mám šílenou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahojky lidičky, Tož já uklidila obývák od stropu po koberec. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zítra pokračování, nesnáším Vánoce :rolling_eyes:
12. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Marti jsem na tom podobně :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky bych tyhle úklidy zakázala, i když já se nehoním jinak, než běžně po celý rok, jen dneska toho bylo víc najednou :slight_smile:
12. pro 2009 v 19:52  • Odpověz
HOja
U nás byl veeeelikej obídek! Byli tu naši i tchánovci a podávalo se 3 druhy mas a brambor. Kuřecí na kari s žampionama, veprové s grilovacíma staekovým s červenou paprikou a kabošky.... :dizzy_face:
Teď sem ještě pekla, tak jsem nějak grogy. Musím se sít trocha do pucu, páč zítra jedem na tu Kleopatru, se těším! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ty botky nafotnu jindy, ju. Zítra je hned prubnu! :dizzy_face:

Simi vše nej, nej,nej k tvému svátečku a ať ti stále vše vychází! Posílaáme hubana :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Já uklízím pořád, jen ty děti jsou jak vítr. A pavouci jsou potvory.

Simonko vše nej nej nej a at vše vychází co nejlépe. :dizzy_face:
12. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Tak jsem ted přemluvila sestru, aby přijela. Uděláme dámskou jízdu. :grinning:
12. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Simi všecičko nej!! :dizzy_face: Včera jsem si říkala, že nesmím zapomenout a málem se stalo :astonished: :zipper_mouth: :sweat_smile:

Dani tož si to zítra užijte :wink:

Marti tak super jízdu :wink:

Nám začínají za chvíli auta (dávají je v pátek a v sobotu :grinning:) jinak je v telce houbelec :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic mě nebere...ale Adýs vypadá, že by mohl brzy padnout, tak uvidíme :slight_smile:
12. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Marky pro jistotu stahuji Tři veterány. Kdyby to tu vázlo :grinning:

Tom padnul za vlast , jen pavla má opět problém. A až zjistí , že tu má Jáju tak budeme nastartovaná.

Ted psala, že ji zamrzlo auto. Tak to jistí klídek
12. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Simírku vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :grinning: a hubana k tomu :dizzy_face: :grinning:

já do sebe tlačím ananas a kaki a ještě bych něco od masa natlačila, ale nějak nejni co :confused:

Já chtěla dneska začít péct, ale přišla jsem na to, že mi chybí mouka :sweat_smile: tož v pondělí snad začnu :wink:
12. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
Já zítra po spa jdu na linecké. Ale udělám jen placky a děti jsi něco vykrojí a upečeme. Spíše bodrýlek po kuchyni a sranda. :sweat_smile: Už se těším
12. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
dobré ránko, tady je dobrá kosa :sweat_smile: děti zasoplené, ale jak si pochutnali na vrchovince s octem a cibulí :sweat_smile: po tatínkově vzoru :grinning:

noc dobrá, večer klidný :wink: tak dneska udělám španělské ptáky s rýží a to bude bašta :grinning:
13. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
Tak Simoncek včerejšímu svátku vše nejlepší, hlavně zdravíčko :dizzy_face:

Včera jsem po tom dření tady jela do orsay vybralal jsem si košili, ale trochnu pne tož musím vyměnit za 38 :sweat_smile: sakra.....
Renatko tu je taky kosinec, na obídek vepřové v pepřové majdě a brambor a udělám polívečku zeleninouvou
13. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky,

Tak oplácím - LUcince vše neeeeeeeeeeeeeeeej k dnešnímu svátečku

DAnuško - užij si pořádně dnešní Muzikááááááááááááál a ať se Ti líbí. Vím, že už jsi na cestě zu Prag ale nevadí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 09:59  • Odpověz
hoj holka bleješ?
Fanuš dojechejte a pak přijd vyprávět ju?
13. pro 2009 v 10:01  • Odpověz
jo babky dneksa mi táhnou sportku tak ne že nebudete držet paluchy..jak vyhrajem bude pařba :grinning:
13. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
autor
Ahojiky :slight_smile: U nás zima a bílo a furt to padá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: K obědu plněné btknedle :dizzy_face:

Lucinko všecko nej :dizzy_face: Jo a sory, ale dneska ti při Sportce palce držet nebudu...to radši našim či tchánovcům :dizzy_face: :grinning:
13. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
LUci - nebliju jen je mi občas tak už krušno, rozdejchávám, ale je to jen chvilková záležitost a už je zase líp.

A na tu sportu držím paluchy, jasně. Se těším na tu pařbu - v mém případě na džus párty :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
tak jo.... :grinning:
jdu kuchtit babky
Simí jj to znám takové to rozdejchávání tož drž se mamino
13. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
jééé no jo Luci má dnes svátek, Lucie noci upije a dne nepřidá :grinning: tak Luci, dneska já upiju na tvoje zdraví :grinning: mám zase chuť a naši mají skvělý vaječák :grinning:

Marky, tak u vás už tak nasněžilo? To my se asi nedočkáme :sweat_smile:
13. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
renat já si dám večír asi vinko tož upijem spolkem
13. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
uff - tak kuchyně, skoro zmáknuta, nábytek otřen, jídelna též, vysáto v radiatorech. Jdu pověsit na čistá okna čisté záclony a postírat a 2 místnosti jsou komplet. Juchůůůůůůůůůůůůůůů :dizzy_face: :dizzy_face: už jen dokoupit nějaké pěkné svičky do svícnu, dát vánoční ubrus a trošku to tam dozdobit a bude to pajada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 11:01  • Odpověz
autor
Reni jo jo, máme bílo. Už přestalo, tak počítám, že pokud už nezačne sněžit, tak je to do večera pryč :sweat_smile:
13. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
tak u nás mokro a lítá ta bílá věc...ale hned taje.... poo razíme ven...včera jsemnebyla tak jdu řídit káru
13. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
autor
My byli venku ráno a po o uvidíme...mrzne hnusně, tak se rozhodneme až se vyspinkáme :slight_smile: Ale na chvilku asi pofrčíme
13. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
autor
Tak Romeo šel pro oběd, pak se najíme a mládě pofrčí spinkat :slight_smile: Asi půjdu s ním a večer si pak uděláme hezký večer s Romčou :slight_smile: :dizzy_face: Těším se :slight_smile:
13. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahoj. My máme skoro uklizenou pracovnu. A pořád jsem se neměla k úklidu kočárku, a ted už nemusím. Pojede na smeťák. A kdyby příroda chtěla :grinning: tak se koupí nový vůz pro mimi :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Luci vše nej k svátku :grinning:
13. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
autor
Tak my si šli po obědě lehnout...chvíli ještě dělal fory, takže usnul až po 14.hodině, ale spali jsme až do pěti :sweat_smile: Tak už se ven nedostaneme :grinning: Teď jsme svačili a budeme si hrát...večerka bude kolem půlnoci :sweat_smile: :grinning: :grinning: Nu což...ráno frčíme pro penízky a na poštu, tak budeme až později :slight_smile:
13. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
Anička má teplotu, takže asi padá vystoupení v kostele a předvánoční dílna :fearful: a mám vystaráno :confounded:

vypadá to, že má zánět dutin, má rýmu, mluví přes nos a bolí ji čelo, tak zítra jdeme na orl, Kubu necháme u našich
13. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.