• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
gojgy chodí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :cry: je to tak krásné a smutné zároven už je fuč moje mímo :cry: ale má strašnou radost a výská u toho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: sice jen v ohrádce alepustí se a jde......

renatko to mě mrzí, jste zase nebyli dlouho na hromadě co? a takhle před vánocema.... :confounded:
marti děkuju za přání
13. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
LUcíííííííííííííí gratulka k chození - jsi po tom furt toužila a teď je najednou smutno, že? Jsem říkala, že do Vánoc to bude a ono nakonec mamince k svátku :dizzy_face: :dizzy_face:

Reni - ať je Anička brzo fit, snad to nebude tak hrozné :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
Simií jo nejkrásnější dárek fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: strašně se u toho kření a výska gojgy moje :grinning:
13. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
Luci to je šikulka, gratuluji, tak to máš pod stromeček :grinning: :dizzy_face:

U Aničky je to na pytel, ale do vánoc už do školky nepůjde, stejně bude mít léky na týden minimálně a pak už nemá cenu ji tam na pár dní cpát, tak si to spolu doma užijem, Kuba bude rád, že má Aničku doma :grinning:
13. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
jen toho vystoupení v kostele je mi líto :frowning2:
tož a´t se brzy vyleží bobik malý at může sáňovat teda esli bude na čem
no jo, vlastně k svátku, pravdu díš Simi :grinning:

A jak se cítí budoucí mamča? :slight_smile:
13. pro 2009 v 18:54  • Odpověz
no to uvidíme, tady není a ň, jen celý den pod nulou :wink:
13. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Reni - jde to díky, dneska mě teda slušně bolelo po všem tom úklidu bříško, ale už odpočívám tak je dobře. Bylo toho za posledních pár dní dost, tak se není co divit :unamused:
13. pro 2009 v 19:01  • Odpověz
Simií spočívej.....tak uklidíš příští vánoce no.....s dvěma cácorkama :grinning:
13. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
holky, teď předevčírem nebo kdy dávala jedna mamča z udater dávala fotky své malé Aničky, ona na sebe svrhla horký čaj a má popálené prsíčka, už to tteda má skoro zahojené, ale nosí ten speciální obleček, je mi jí tak líto berušky

dávejte na svoje drobečky pozor, já si teď uvařila kafe a hned jsem si na to vzpoměla, je to okamžik :astonished:
13. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
BOBINKA MALÁ
já dávám vše na konec linky ke stěně a cafe piju vlažné...vařim na zadních, jinak je malá v ohrádce, mě stačilo na dět aru to 4m popálenékakaem :frowning2: :frowning2: :frowning2: k pláči popinci malí
13. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
autor
Nazdárek-...Lucinko gratulka ke chození :dizzy_face: Teď už ti gojgy v ohrádce nevydrží :sweat_smile: :grinning:

Jinak všechno taky dávám dozadu na linku (mlaďas už dosáhne daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:) a vařím taky na zadních...je mi jasné, že je to vteřina (synovec si popálil nožičky olejem z friťáku :frowning2:) tak vím, co to obnáší :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 v 19:11  • Odpověz
Myslíš, bude to druhá cácorka? Danča typuje klučíka, ty holčičku, no uvidíme kdo se trefí :grinning: :grinning:

a s těma popáleninama, je to fakt mžik, já si dávám furt kafčo nahoru na komodu, dokud je horké a na stolek až když je vlahé, pokud teda vydrží i vařím na zadních plotýnkách, je to mžik a neštěstí je hotové a té bolesti :frowning2: :frowning2: :frowning2:
13. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
marky to já vim no :grinning:
13. pro 2009 v 19:13  • Odpověz
autor
Já taky Simi tipuju klučíka :dizzy_face:

Luci :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
JJ. Luci - konec klídku, začíná běhačka za batolátkem :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 19:15  • Odpověz
jé holky vy jste hodné, vy mi ten páreček přejte, že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Simií npáreček ti přeju ale nějak mi cosi šeptá, že budeš mít cácorku no....
Jinak bolest u popálenimani neluvim, stačí mi když se popálím o žehličku...což pak takové polití...to musí ku.evsky bolet.....
13. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
LUci - mě je to tentokrát fakt fuk, jsem Danče říkala, že už to s holkama umím, že beru všema 10ti, proto chci i překvapení,nechci znát pohlaví, no snad to vydržím až do srpna. :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
seš dobrá, že to vydržíš, já bych se užrala zvědavpstí :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Simi, já teď když bych to měla brát podle momentálního pocitu, co budeš mít, tak to asi budou dvojčata, holka a kluk, protože se to ve mě bije a nedokážu rozhodnout, co to bude, takže já tipuju dvojky :grinning:
13. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
to já budu asi taky, ale řekla jsem si, že je v životě tak málo překvapení, že tohle za to stojí.

JO a ke svátečku jsem dostala od manži krásný řetízek ve tvaru srdíčka - dvojitého . Tak snad opravdu budu nosit za chvilku 2 srdíčka. Svoje a mimiskovo :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Reni nestraš neeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: i když jsem zkusila testík jen tak pro srandu jo a než dojela moč na kontrolní čáru, tak testovací už byla totál fialová. :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
tak to budou fakt dvojčata a srdíčka pro ně :grinning:
jo ten řetízek byl s přívěškem jasně, jsem jen debil a špatně to popisuju :sweat_smile: ale vy mě chápete, že :grinning: :grinning:
Simi, tak buď už jsi měsíc v tom nebo to jsou ty dvojky :grinning: ten měsíc myslím měsíc před :wink:
13. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Simií chápem nebuj :grinning:
tý esli to budou dvojky má renat metál vědmy jako :grinning:
13. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
Simi chápeme to, nebuj :wink: jo a musím vám vyfotit ty mamčiny naušnice s přívěskem, hrozně jí to sluší :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Luci :grinning: :grinning: :grinning: já se ještě nikdy netrefila :grinning:
13. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.