• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Anička se cpe rohlíkem se šunkou a listem, ona to miluje :grinning:
13. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Reni - ne že bych Ti to nepřála, ale doufám, že se ani teĎ netrefíš, jedno mimuško stačí :grinning: :grinning: :grinning:

a fotečku dohoď se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
jdu do sklepa pro boty,jedna paní je chce...tak idu
13. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
tak Anička má ještě toustík :grinning: to má po mě, jak jsem byla marod, tak mamča říkala, že mám žravou nemoc, já byla vždycky hladová

Kuba si dává taky :grinning:
13. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
REni - tak hlavně že jim chutná, já když marodím, tak moc nejím.

Ale teĎ jsem si dala miller mix - a neměli to rozbitý, nebo nejsem blondýna? :grinning:
13. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Simi a mají to dobrý? Já ho ještě nejedla :grinning:
13. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
Musím si napsat, co zítra budu potřebovat ve městě, jestli nám vyjde čas, tak ať to mám všechno už z krku :confused:
13. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
jj. bylo to dobrý, :dizzy_face: jsem si pošmákla,užívám si jídla v klídku, Terka je ještě u babi, i když už Pavel pro ní jel, tak snad jí ještě stihnu zlíbat, než půjde hajat :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Hoj berušky!

Simonce a Lucince všechno nejlepší ke svátečku, hlavně zdravíčko, štěstíčko, hodná díťátka a manžílky přejeme s Aničkou a posíláme hubánky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Gojgynce gratulujeme k prvním krůčkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
U nás nového nic, akorát poslední tři dny Anička chodí spát až v půl jedné v noci (nespí od 6/7 hodin), asi zase zubíky zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kočenka moje malá. Zítra jedeme na rehabilitace. Sice teď necvičíme kvůli tomu krvácení, ale pojedeme tam, aby rehab. sestřička viděla, jak jsme na tom a až budeme fit, tak budeme pokračovat. V úterý jedeme na tu endokrinologii, tak nám držte palečky.

Já jdu žehlíkovat. Mějte se krásně. Papapa
13. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
hoja lucidku :slight_smile: já už nestihla dočítat, jak jsi dopadla s malou u mudry?
13. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Hoja, Simi,

No u doktorky to dopadlo následovně. Dokyna si myslí, že je to ranka po nějakém červeném znamínku, které jí mohlo upadnout, když sebou na bříšku šmrdlá (akorát já jsem u Ančí žádné takové znamínko teda nezaregistrovala, a to ji kvůli cvičení vyslékám 3x denně donaha). Nicméně nás poslala na ultrazvuk. Tam nic nenašly, akorát rozšířený mlékovod a dokyny na uzv říkaly, že ještě nic takového nezažily No a vzaly jí tu krev z bradavky na cytologii. Výsledky budou za týden (což mě asi jebne čekat takovou dobu ) No a dětská mudra říkala, že teda počkáme na ty výsledky a pokud nic nezjistí, tak mě pošle do nemocnice na konzultaci za dětským primářem. No a taky říkala, že to za svou 30tiletou praxi nezažila. Což mě teda fakt pomohlo. Týden na výsledky čekat nehodlám, tak jsem rázovala po městě a vymýšlela, co s tím dělat. No a s tím dětským primářem jsem před 3 roky spolupracovala. Naše korporace dává celosvětově každý rok prachy na určité projekty. No a já jsem navrhla projekt na nákup přístrojů na toto dětské oddělení. Tak jsem primářovi zavolala a ten mi zařídil vyšetření na endokrinologii, takže v úterý jedeme tam, no.
13. pro 2009 v 19:57  • Odpověz
lucíku zítra budem držet pěsti
13. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
Teda Lucidku :confused: - budeme držet pěstičky.A zítra nám přijď poreferovat jak jsi dopadla :wink: to je fakt zvláštní a na ty výsledky to je fakt šílený čekání :frowning2:
13. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
bolí mě břuch a to mi krámata končí....
ráno jdeme na maso s gojgy a pro kaše a Hany na poštu s balíkem a zaplatit byt...tiž vykrvácíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
my krvácíme za elektriku, doplácíme 2900 :angry:

Lucidko, myslíme na vás :fearful:
13. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
my taky doplácíme :angry: 65 kč :grinning: :grinning: no oproti loňsku paráda - loni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to byl hus před svátkama3500
13. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
no segra doplácí 9500 :confounded: ale oni první rok bydlí, tak to ještě neměli správně nastavené :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
tý vole, tak to je Ježíšek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
wau to by mě omylo....
13. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky ve spolek!
Tak Kleoptara byla jedním slovem NÁDHERNÁ!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zpívala nám jí Kamila Nývltová a byla opravdu famózní, úplně mi běhla mráz po zádech! Cézara zpívalJiří Halekal a dále ze slavných Bohouš Josef, Lečšek Semelka, Jana Švandová,Linda FInková, Alan Basien a další :dizzy_face:
Pokud máte možnost,tak jeďte, páč to za to fakt stojí!
Vánoční Praha je krásná, ale obchoďáky jsou hezčí :grinning:

Lucince vše nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Taky tomáš chuděrko po kupě
13. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Luci a ještě mega gratulka k chození! Já ti to říkala, kočko :wink: :dizzy_face:
Sárušce veeeelikou pusinku :slight_smile:
13. pro 2009 ve 20:48  • Odpověz
fanuš teda ta kleopatra museal být nářez...nývltová to mi něco říká, nebyla to ta ze superstar????
13. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
chodur zpívá paparazzi ale fajně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojky kočky předně gratuluji oslavenkyním..MOc štěstíčka a zdravíčka holky Vám přeji.. :dizzy_face:
Normálně mi ti kluci ještě nespí, musím za nima, Ondra je nějkaý nakřáplý tkaže ta zítřejší besídkaa a vystoupení asi padá..to jsou ale nervy halvně zě se učíme jako blázni básničku a už ji uměl no co se dá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. pro 2009 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz
hoja jiřo to máš veselo co? tak tfuj tfuj tož se uzdravte...a co středa, platí či padá???
13. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
Luci mám v úmyslu ho nechat zítra doma sice nerada ale co nadělám :frowning2: myslím že na tu středu to na chvilec po venku zvládnem uvidím zda nenastoupí teploty zatím nemá.. :wink: jenom kašle a má rýmcu ale takovu tu neviditelnou , mluví přes noc ale nic nevysmrká :wink:
13. pro 2009 ve 22:12  •  3 děti  • Odpověz
jj okej dech echo pak radu ještě nepísla tož nevim
valím hajat brou kočičandy
13. pro 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak my měla mooooooooc prima večer :grinning:

Jiři, taky Anička je marůdek, ale ona i s teplotkama :fearful:

dobrou noc berušky :wink:
13. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Bré ráno, jdu pozdravit než se začnu chystat na rehabilitace. Ještě si musím připravit nějaké papíry na poštu. Ančí šla spát už 4. den v půl jedné v noci, tak snad se to nějak srovná. Zatím se mějte pěkně a nezlobte tu, jo? A ne abyste toho naklofaly deset stránek :wink:
14. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.