• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
bré ráno
tak my valíme pro maso, křupky, kaše skontrolovat sportku atd
14. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Jo Simčo a Fanuš dneska máte v ústí Coca cola kamion, tak se tam koukejte vyfotit :wink:
14. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
tak nikam nejdu půjdem poo mám cafe a pakj se honit fakt nebudu
Hany šel na poštu s kočárek a se složenama
14. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo prodala jsem segře kabelínu, bude mít radost
14. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
Ahoj Lucinko, prosím tě, jak dlouho můžu být s Ančí v tom mrazu venku? Kuji mnohokráte za odpověď
14. pro 2009 v 10:00  • Odpověz
luci mě říkala mudra do -5 cca 4h víc jak -5 nechodit
14. pro 2009 v 10:02  • Odpověz
já si hlídala i bio když byla 3 nešla jsem vůbec...tady na Ostravsku je to fakt znát těžko se dýchalo i mě..a smrad....
14. pro 2009 v 10:03  • Odpověz
Díkez, no já jedu na ty rehabky, stavím se na poště, pak v hypermarketu a jedu dom, tak to budeme jenom přelétávat. Já s ní teď chodím tak na půl hoďky a pak táboří na chodbě
14. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
Já sice bydlím na dědině, ale někteří debilci topí snad petkama, tak je smradu po celé dědině, to ji ani před barák nemůžu vystrčit :angry: :angry: :angry:
14. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
Tak já jdu chystat Aničku, zatím páááááááááááááá
14. pro 2009 v 10:08  • Odpověz
ahojky,

Luci - víme, že je dneska tu, jdem se na něj s Terkou podívat. To bude jůůůůůůůůůůů kamiooooooooon :grinning: :grinning:

Lucidku - dobře zarehabilitujte :wink:
14. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
simií pak hoďte fotos
Luci pá
14. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
Luci stále mám rozbitý foťák, tak jedině, jestli se uvidím s FAnuš, tak udělat společné. Ale nevím jaké mají plány :wink:
14. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
jj aha....
14. pro 2009 v 11:38  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak my dneska budíček už po půl osmé...fakt očistec :stuck_out_tongue_closed_eyes: I noc nestála za nic, no mám dost :confounded: Pak pro peníze, na poštu a nakoupit...no všude mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zase mám na dlouho vystaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: prostě dneska den nic moc a to je teprve poledne :rolling_eyes: Aspoň že mám dítko takovýho broučka :dizzy_face: no nic, půjdeme asi spinkat...k obědu budou hranolky a smažák, dneska si dáme do nosu a hlavně rychlovku :sweat_smile: a polívku :slight_smile: Ale kdy oběd bude nevím...možná teď jen polívku a smažák až k večeři :sweat_smile: neřeším :grinning: Hlavně doufám, že až si pospíme, tak bude lííp :pensive: :zipper_mouth:
14. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky, tak my určitě nejdem, páč pojedem pro děcák...
Takže na tento týden roboty jako sviňa :rolling_eyes: , mangel nezklamal a opět všechno nechal na poslední chvíli :angry:
14. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Tak zase padám, jdu si dát cafo a pojedem :rolling_eyes:
Na jednu stranu se jako těším, ale .......... snad to nějak spácháme do těch vánoc no
14. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz
Dani tak to budeš mít makačku jako tenhle víkend, ale výsledek stojí za to, neboj :dizzy_face: :dizzy_face: a Adíkovi se tam bude snad líbit, když se tam tak nadřete
no a co muzikál jak se líbil? :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
nazdárek kočky :wink:

Anička má lehký zánět dutin, zatím zkusíme léčit bez ATB, takže dobrý, dneska zatím bez teploty :wink:

já si jdu uvařit cafo a chvilku si tady pohačám, myslíte, že by jste sem mohli některá zavítat??? :grinning: :grinning: :grinning:
14. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz
no tak holky, jako fakt, já mám kafe a kde jste? :wink:
14. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz
som tu,ale jen na skok, za chvilku razíme ven na ten kamion
:grinning:
14. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz
no vidíš to, tak to už tu asi nejsi, co? :grinning:
14. pro 2009 v 15:03  • Odpověz
tak já byla na maso a ve sportce jsem vyhrála 70kč :grinning:
jdu si dát sporchu a pak pomalu směr rachota
14. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Luci, tak to máš na kilo krkovice a nějakou bramboru k tomu, super večeře, tak to blahopřeju :grinning:
14. pro 2009 v 16:47  • Odpověz
já trochu požehlila, budu ještě pokračovat, ale teď musím nechat dětičky, ať si sledují kouzelnou školku, pak budu pokračovat :wink: já bych jim jinak zavazela s prknem :grinning:
14. pro 2009 v 16:48  • Odpověz
renat to jo kupila jsem kaši gojgy :wink:
14. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
tak to si pošmákne :grinning: Kuba už má jednu krabici v sobě, v pátek kaše přišly a už to mizí, mám jich 6, tak to není na měsíc :sweat_smile:

má kaši teda jen ráno, když se vzbudí, jdeme do obíváku, já mu udělám kaši, on už si dá peřinku pod hlavičku, lehne a čeká. Jak se objevím s kaší, tak se řehtá na celé kolo :grinning:
14. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak den se trošku zlepšil, ale stejně by mohl skončit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Teď jsme dovečeřeli a půjdeme se za chvíli vykoupeme a snad brzy půjde spát, ráda bych si užila aspoň trochu manželské romantiky :dizzy_face: :grinning: Ale nevím, jsem dneska vyšťavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když třeba mi to zlepší náladu :slight_smile:

Jinak jsme se dneska dohodli s Romčou (respektive já nabídla a on odsouhlasil) že vánoce prožijeme doma doma, dáme si večeři a rozdáme dárečky a pak půjdeme ještě ke tchánovcům :slight_smile: Malej tam dostane dárečky, na který se těším :dizzy_face: :grinning: tak ať nečekáme až do 26. (to jsme dřív chodili ke tchánovcům) No a 25. jedeme k našim, tak na to se těším neskutečně :dizzy_face: Už ať to je a zároveň ať je už po vánocích :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
14. pro 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahoj holčičky kočičky! Tak rehabky super, už máme jenom malinkatou nerovnováhu, ale to se spraví. Zatím teda necvičíme kvůli tomu krvácení, ale jak to překonáme, tak pokračujeme. Jo a dnes mi došla super esemeska - mudra mi psala, že výsledky cytologie jsou negativnííííííí, jupííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ještě zítra na tu endokrinologii. No snad to bude oká. Jdu žehliti, ať má Ančí zítra v čem jíti. Tak papapapa.
14. pro 2009 v 19:31  • Odpověz
LUcidku - parááááááááááááááááááááááda. Mám obrovskou radost, že je to negativní :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.