• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Simi to jo :sweat_smile: Já už takhle nevím, co dělat abych se pořádně vyspala :sweat_smile: (když spí malej tak já nemůžu a pak se začně vrtět on :confounded:)
15. pro 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
Snad zítra pochodíme už líp, ať to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Ächoj babenky, jsem tu jen na skok....
Jako asi jsem fakt závislá :grinning: :confused:
Romča opravuje sádroš a když bůh dá - hlavně jemu elán :grinning: tak zíta malujem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Budu vámt o průběžně fotit, a pak juknete na celek jo. :wink:
Tak zase letím pááááááááááááááááááá
15. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
hojte tož jsem se prospala trochu
gojgy tančí v ohradě na chňapíka :grinning:
a ppl mi doveze ty džbánky nakonec jeden za 38Kč :grinning: takže pajada, čekám tři
15. pro 2009 v 10:58  • Odpověz
autor
Dani ať to zmáknete :wink:

Luci spánek závidím, mě se poslední dobou nějak nedostává :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda tolik, kolik bych potřebovala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 11:04  • Odpověz
marky no po noční jsem spala od sedmi do cca půl 11 ale aspon něco
15. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
No jo vlastně, ty jsi po noční :astonished: :sweat_smile: Já teda nee, ale noc blee :confounded:
15. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Luci a kde??? :astonished: ty vogo za ty prachy :wink:
15. pro 2009 v 11:36  • Odpověz
renatko pošlu ti odkaz :grinning:
15. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
http://www.pili.cz/detail.aspx?typ=51&katc=912606
na ty kvetoucí jsem brala půllitrové bohatě stačí a už ke mě cestujou :wink:
15. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
autor
Tak to je fakt super Luci :dizzy_face: To bude dáreček :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:44  • Odpověz
a za pár kaček mákm fakt radost
ve středu jdem s jířou a radu do cenra je tam živej betlém, a udělali tam hernu s kavárnou človíčkov :dizzy_face: e těšim víc jak malá, vemu oslovi a kozám v betlému suchej rohlik :slight_smile:
15. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
autor
Tak to si fakt užijte :dizzy_face: A dej zvířátkům pořádně najíst :grinning: :wink:
15. pro 2009 v 11:46  • Odpověz
Luci - dobrej kauf :wink: mám tenhle džbánek taky doma, koupila jsem ho před pár rokama taky za pakatel a dodneška parádně slouží :dizzy_face:

a betlém si moc užijte, to bude krása :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Simií co kamion jakej byl?
Jo tyhle džbánky prodávaj v tesu kus za 99 a pak tady kousek v obchodě za 210kč kus ale maj jen litrové...takže maras..litrový stojí snad o dvě koruny víc jako ten půllitrák....
Marky nevim esli se pořádně nají, ale zkusit to můžem
15. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Luci, tak to je fakt super kup :wink: já ještě mrknu u nás v lidovce, za kolik budou mít, mívají za dobré ceny :grinning: a pak se ukáže :wink:

Vytáhla jsem maso z polévky, tak si dávám, mňam mňam :grinning:

a děti budou mít radost z živých zvířátek :grinning:
15. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
renat ty jsi jak hany on to dělá taky místo aby obral do polívky všem obere sobě na talíři :cry:
15. pro 2009 v 11:51  • Odpověz
Luci - no co bych pověděla, lidu tam bylo jak nas....., sešlo se tam snad celé Ústí, takže jsme na Kamion skoro ani neviděli a čekat než se na nás někde dostane řada, to by mi zmrzly kulky, takže jsme povyřizovaly co jsme potřebovaly a šly jsme dom
15. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Simií ahá.....to je blbé..ale dalo se to čekat já ty davy takové nesnáším, nejlíp by dělali, kdybyb dali vědět nejdřív mě a pak ostatním a všude bych byla první :grinning:
15. pro 2009 v 11:54  • Odpověz
Luci - :grinning: :grinning: :grinning: jo tak to bych taky brala
15. pro 2009 v 11:55  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: že?nechápu proč to tak nedělaj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hany mi dělá čínu se mám co? :grinning: a vůbec neprovokuju :grinning:
15. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
to se teda máš, a neprovokuješ fááááááááááááááááááááá vůbec :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
15. pro 2009 v 11:58  • Odpověz
ježiš a ta je výborná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale už mlčim.....
15. pro 2009 ve 12:02  • Odpověz
ty potvoroooooooooooo :angry: :angry:
15. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
simiírku bych ti poslala..nějak nechápu, že ti chlapy maj nějakej šestej smysl na maso...já ho tak prostě nikdy nenaložím jako Hany no....
a dost o žrádle už.....
15. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
to je fakt, mají na tohle mnohem lepší chuťové buňky, já taky nikdy neudělám tak dobře pečené vepřové jako můj táta :dizzy_face: :dizzy_face: a mám hlad :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
si dej obídek
fanuš maká na pokojíku co? borok...
15. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
asi jo, není oní vidu slechu, makaj. Jsme si vyměnily role, já makala min. týden oni tenhle, obě si to umíme vybrat těsně před vánocema :grinning:
15. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
jj to je fakt
15. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
ta moje opice nechce spát, od 10 hod mi vnucuje, že jako hají a když jí tam o ve 3/4 na 12 dám tak jako ne, mrská se tam jak žížala a kdykoliv příjdu tak se řepí :grinning: :grinning: ještě že se odnaučila chodit za mnou. Nic jí teĎ nebrání, že..
15. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.