• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
LUci -to jsem měla při porodu 83 kg :sweat_smile: :sweat_smile: to je sumička, co? při 162 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
Simií já měla 75 když jsme šla rodit,takže neber těhu...myslím jako normálně 80kilo
15. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
no normálně bych je fakt nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: při té výšce bych se cítíla hrozně neohrabaná, já měla 75 když jsem začla hubnout a to už jsem byla slušné prasátko
15. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Simi, mám furt hlad a neomezovala jsem se a šup, najednou to bylo :astonished: během dvou měsíců to skočila na tuhle váhu :confused: :rolling_eyes: chtělo by se to hýbat, ale každou chvíli je někdo z dětí marod a já musím sedět doma na prd.li :angry: a pak kynu a kynu :angry:
15. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Reni, než příjde jaro, máš to dole, začneš se hýbat, bude práce zase kolem hospodářství a pojede to směr dolů :wink:

to se mě tohle jaro fakt asi nestane, možná příští :sweat_smile: :grinning:
15. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
Simi nevím nevím, dostala jsem do věku, kdy všechny ženy z naší rodiny začaly přibývat :sweat_smile: tak asi jen budu další z nich :grinning: ale pokusím se to sundat, jen kdybych mohla zase cvičit moje cviky na břicho, ale ono to moc s tou jizvou nejde, celkem to bolí :angry:
15. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz
tak, dopiju cafo, pověsím 3 pračku, nádobí do myčky, požehlím a upeču linecké :wink:
15. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
tak cafito dopito gojgy je ready jdem cosik dělat
15. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
no Reni nemáš toho málo, já pověsím pračku, nakrmím dítě a razíme do MC a pak na nákup a dom a je večer, vykoupat, nakrmit a šup do hajan. A večer asi žehlendo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Simií takže ptalal jsme se PPláka a prej si máš zadat na stránkách PPl jako pohledat něco jako zasůat zásilku a oni si pro to přijedou k tobě domů :wink: teda aspon tady v ostravě sem čučela jak puk
15. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
autor
Čusík...tak my si dali obídek a šli spinkat :slight_smile: Příjemná 1,5hodinka :dizzy_face: i když bych brala dvojnásobek :sweat_smile: zkouším tu na Romču, aby si vzal malýho ven, ale nějak neposlouchá :grinning: což se mu nedivím, je tam humus zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Mno uvidíme, co podnikneme :grinning:
15. pro 2009 v 16:19  • Odpověz
marky je byla jsme na poště a v lékárně Hany s malou doma a došla jsem jak rampouch
15. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
No věřím :stuck_out_tongue_closed_eyes: my byli ráno a byl hnus a teď ještě větší :confused: Takže počítám že budeme doma :sweat_smile:
15. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
ráno se to dá ale od 15h tuhne tp je sekec no
15. pro 2009 v 16:32  • Odpověz
Hojky! Že já jsem vždycky vlezu, když tu není ani noha :angry: :angry: :angry: No tak jsme byly na endorkrinologii - vzali jí krev (jsem radši odešla, bo bych to nerozdýchala) a část výsledků bude v úterý, zbytek asi až po Vánocích. Jinak mudra nepřišla na nic - uzliny nemá zvětšené, ultrazvuk a cytologie oká. Tož uvidíme, no. Jsme pochodily po obchodech a jely jsme dom, fučelo, tak se po venku moc chodit nedalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
A jdu vás ještě trochu popichnout - jsem měla při porodu při svých 174 cm 67 kg. Teď už mám 56, což je 2 kila navrch, ale už obleču všechny hadry. :grinning: :grinning: :grinning:
15. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
Chjo, kde jste kdo? Já snad budu muset jít uklízet nebo co :angry: :angry: :angry:
15. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
No dobře, jak chcete, já teda jdu uklízet, fakt jdu :confounded: :confounded: :confounded:
15. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme vykoupaný, po večeři a snad brzy padneme :slight_smile: I když...znáte to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

Luci, já se taky v jednu dobu vešla do svých věcí co jsem měla před těhu :sweat_smile: ale už nee :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Přibrala jsem, denně něco sladkýho a furt jíst a jíst :confounded:
15. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
Luci -díky, no mrkla jsem na to a nic jsem nenašla, jsem z toho jelen, ale neva skočím s tím v pátek na poštu až se vrátí manžel, ať mi malou pohlídá.

Lucidku nepruĎ s tou váhou a s cm :wink: :grinning: :grinning:

Maky - nápodobně, vykoupaný,napapaný, teď si ještě maluje na magnetickou tabulku a za 10 minut pofrčí do pelechu :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Simi tak nápodobně to máme jen to toho spánku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Ten nehrozí :grinning:
15. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
my už jsme uložený, dostala dulíka a panenku, hodila na mě bok, řekla bobou a už odpočívá :dizzy_face: :dizzy_face: a já žeru hrušku, furt mě honí mlsná :sweat_smile:
15. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
autor
Já teď sežrala broskvovou přesnídávku a za chvíli půjdeme zkoušet spinkat...i když nevím nevím :grinning: :grinning:
15. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak a malá už spí :dizzy_face: :dizzy_face:
15. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak gojgy spí a my po sexíku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a fajném já 4x :grinning: hany 1x :grinning:
jdu žehlikovat mám VKV
15. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak požehleno budu chvilec brouzdat, kdybyb někdo chtěl nakuknouti
15. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
hojte valíme do centra s radu....na betlém a na cafito..... :wink:
16. pro 2009 v 07:08  • Odpověz
dobré ránko, teda Luci, tohle mi sem přes týden vůbec nepiš :angry: :angry: :grinning: :grinning: fajný sexík grrrrrrrrrrrr a já tu suším

ve městě si ti užijte a páčko :wink:
16. pro 2009 v 09:43  • Odpověz
Luci my taky tak fajně sexíkovali :dizzy_face: :dizzy_face: já teda jen 2x a Jirka 1x, ale bylo to super super super :dizzy_face:

U nás krásně sněží, už je tady bílo, sýkorky nám před dveřmi oždibrávají slunečnici, je jich tam 7, prostě je tu krásně :dizzy_face:
16. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
tak jsme došly vymrzlé...betlém super akorát nechápu jak staří dědci si nutně musí pohladit osla a stavět se před kočár děcku.....chápu, že jsme ve městě, ale i tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.