• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Ahojky :slight_smile: Tak ráno jsme frčeli na socku, kde jsme 20minut jak trotlové (s Adým) čekali na chodbě (na klepání madam nereagovala) no a šli jsme pryč...vztek jsem měla neskutečnej...nakoupili jsme, dorazili domů a paní jsem zavolala...vše jsme vyřídili (i když jsem radši za osobní jednání :confounded:) a ještě není konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad už dneska bude :sweat_smile:

Luci :grinning: :grinning: Tak dědka bych poslala do džá :sweat_smile: :grinning: a to jsem fakt slušně vychovaná, ale oni jsou fakt nědky neskutečně dětinští :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
marky no...fakt....
socka no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Cusik kocky :wink:
Zdravim z pelechu, prepadla me nejaka viroza,tak lezim,Cendu mam od vcerejska u babicky,tak muzu v klidku lezet. :wink: Ale vecer si uz pro nej dojedu. :slight_smile:

Co tady noveho? Pecete,uklizite, honite darecky?
16. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj peti tak se kurýruj mamino a druhé jméno furt nevíte úpro kloučka co? By se k Čendovi hodil Jenda :slight_smile:
já ještě tátovi pár drobností a jsem fertig :wink: a nepeču, kupim si pečené doma a výborné
16. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
jdu si lehnout s ,malou dobrou
16. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luci,jeste nejak nebyl cas sednout s Martasem kekalendari.Nejdriv byl marod on a ted jsme si role vymenili :stuck_out_tongue_closed_eyes: U me vede asi ten Radim,uvidime :wink:
A co Luci v praci? Kolik chodis sluzeb v mesici? Me uz ta prace zas tak chybi :confounded:
Jsem jen lehce koukla na predchozi stranku,tak Simca je tehule,gratulka :dizzy_face:
A koukam,ze sexujete jak o zavod :grinning: No u nas poslednich 14 dni nic,manza marod,ted ja marod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale chut by byla, v tomhle tehu obvzlast :grinning: Snad me to po porodu neprejde :grinning:
16. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
darec ve spolek!
U nás se stále maká, ale výsledky aztím více méně žádné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: , Romča už 3 den válčí se sádrošem, pořád mu to tam dělá na jednom místě bublinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo
Dnes zadělám na linecké a zítra peču
:wink:
Zdrvím Peti, jsem tě neviděla věčnost! Jak se daří v druhém těhulkování? :dizzy_face: Gratuluju, ještě jsem neměla tu možnost :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
luci ty jsi nezmar, už tu koníkuješ :grinning:
malý mi spí, já vařím kobzalky a peču jelito..nebo jitrnici :confused: nevím, prostě "bílé" :sweat_smile: :sweat_smile:

zdravím i ostatní osazenstvo, mějte se famfárově :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
čau Radu,o to je dost, že stu taky ukážeš :slight_smile:
16. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz
Dobrou Luci :dizzy_face:

Marky, to je fakt na palici, když čekáš a furt ništ :angry:

já právě zbaštila gulage, brká se mi po cibuli :sweat_smile:

Peti nazdárek, tak to hezky vylež, ať jsi zdravá a můžeš chystat vánoce :grinning:

Já uklidím a konečně upeču to linecké, jsem tak líná dneska, že zatím jen vařím a háčkuju :grinning:
16. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Radu zdarec to je jitrnice :grinning:

Dani no vitaj, tak to má drahouš veselo, co? To naštve, když se to furt serouchá :angry:

Já budu dneska dělat linecké ježečky, jen bodlinky namočím do čokošky, nedávno mi ta inspirace přišla mailem :grinning:
16. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hoj Reni, no taky jsem si myslela, že to bude víc odsejpat :confounded: se sená svítit no
Tak linecké dáme spolu né :wink:
16. pro 2009 ve 12:49  • Odpověz
nazdárek, já zrovna dlabu polívečku a je mňamkovní, malá spí a je tu paráááááááááádní klídek :dizzy_face: :dizzy_face:

tohle miluju, když je tu uklizeno a já mám pohodičku a nemusím nic, jen čumákovat :grinning: :grinning:

Niky - ať jsi brzo fit :wink: a pak se nám přijď pochlubit co jste nakonec vybrali za jméno :wink:
16. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Jdu si uvařit cafo, pak muším na nákup
jaký je další plán nefím
16. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahojky,jo tehu v pohode,zatim stejne jak s Cendou, z kraje trochu nevolnosti. Jinak zase chodim plavcit,tak doufam,ze to u porodu zas bude znat.Obcas je to zahul,preci jen,uz si clovek neodpocine,kdy chce,Cenda me zamesnava cely den,kdyz si sednu,lehnu,tak me hned morduje :grinning:
16. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
Dani, tak super, budeme péct spolu :grinning:

Asi si taky uvařím cafo a pak prostě úklid :slight_smile: Tady furt sněží :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak odpočívej Peati, ať jsi brzy zase ok! Těd to řádí snad všude....
16. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Peti, to jsem měla taky, jak jsem si lehla, tak Anička šla hned po mě a mě bylo tak blbě :grinning: furt se mi chtělo spát a spát :sweat_smile:
16. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz
Simi,jukla jsem do alba,na testikach cary jak dalnice :grinning: To budes mit prcky od sebe jak ja 2,5 roku :wink:
16. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
Tady né, jako sem tam něco poletuje, ale nikde to není vidět
16. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
U nas od rana taky posneziva :wink:
16. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Peti kde budeš rodit? Zase v Praze? :slight_smile:
16. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
Peti, dle dálnic tipuju u Simči na dvojčata :grinning:
16. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
ty jo, mrkla jsem na teploměr a je tady - 4 při sněžení :grinning:
16. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Rodit budu v Tabore, v lednu nam tu otevreli fungl novou porodnici :wink: No nevi,jestli bych do Prahy stihla dojet,ale druhej porod muze byt uplne jinej :sweat_smile: Martas by to rad tentokrat stihnul,prej :grinning:

Renco,dvojcata bych ji teda neprala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jedna spoluzacka to teda tak ma, k 2,5 lete holcicce dvojcata,podle fotek je z ni pekna troska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A co ty,nepujdes do treto vlny? :grinning: U nas vrijnovkach jsme to pekne rozjely,uz je nas druhocekatelekci druhomatek v tabulce 17 :astonished: Dokonce jsem kvuli jedne musela prepsat nazev tabulky na "Rijnovky postupuji do druheho a tretiho kola" :grinning:
16. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz
Peti, jasně chápu, vzpomínám si, u Čendy to bylo o 5 min, viď!? :wink:
Tak tentokrát to výjde :grinning:
16. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Reni - tvoje přání se Ti nesplní,neboj, bude tam jedno :wink: by mě fakt asi šlehlo

NIki -jj. bude to stejně jako u Tebe a včera jsem si při oblíkání malý říkala, ještě že budu rodit v létě, být to jako napoprvé, oblíkat, obouvat malou do všech těch vrstev s tím pupkem - nepřestavitelný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teda v v říjnovkách fakt jedete :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
Simi jasně, že jedno a pořádnej chlapák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
16. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Simi chraň bůh, dvojčata bych ti nepřála, jen tipuju :grinning: švagruše má dvojky a já je mít na hlídání, tak je asi seřežu, zavřu každého zvlášť do pokoje a uteču :grinning: Jsou to malé rozmazlené sviňuchy :grinning:

U nás v listopadu taky jede druhá vlna :grinning:
16. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Dani - to se uvidí :wink:
16. pro 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.