• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
blbnu v květnu :grinning: asi mám těch dětí moc, kecají mi do toho a pak píšu volovinky :grinning:
16. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Jsi mě přippomněla Líbáš jako bůh, tam u tam taky psala maila a kluk jí do toho keca a byla z toho pěkná blbost :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Adík tu běhá s kočárkem a vozí gaginu :grinning: , než jsem to stihla napsat už sedí zase v autě :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Co že nespíte? nebo už má vyspáno? :confused:
16. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Dani a co že to vozí? :grinning:

u nás se dneska nespí, bude se spát až večer :grinning:
16. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
Reni - no tak takhle by to asi vypadalo u nás zavřít, dát špunty do uší a utéct :grinning: :grinning: to musí být na palici :grinning:
16. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Simi:oblikani je fakt na budku,Cenda se seka,ze neche tyhle kalhoty,jinou mikinku a na konci je rev,ze nechce tuhle zimni bundu,jenze ta druha je slaboucka,prechodova a on to nemuze pochopit.Obcas fakt silim :grinning:
Ale jinak se na brasku tesi,je to sranda,jak mi chodi hladit bricho a porad mu neco povida.Tuhle mi vyhrnul triko,dal mi na bricho drevena zviratka z vkladacky, triko mi zase pretahnul,rekl pujcim braskovi a sel si hrat,pak se za chvilku vratil, vyhrnul triko a kdyz tam videl ta zviratka, tak prohlasil "asi nechce" :grinning:
Jo u nás je dnes vyspáno! Adámek vstával o půl 7 ráno a ne a ne ho přesvědšit, aby ještě dadal, tka jsem mu dala jeho pálko(mlíko :grinning: ) a on vám nějak vytuhnul s náma v posteli a všichni jsme spali do 10 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Reni ji s kočárkem - podědil po sestřence :grinning:
Peti tak to vymyslej fakt jen děti :grinning: :grinning: :grinning: bobmbácký!!!!!!!!!!!!!!

Jdu dát Romeovi napapat :wink:
16. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Simi budete odpolko doma? že by jsme se po nákupu s Adíkem na chvilinku stavili.... juknout konečně na ten děcáček?!
Ještě teda vyzjitím dnešní harmonogram a rozvrh a půísnu :wink:
16. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
A jeste jedna rozkosna Cendy hlaska:
Mu porad rikam, jak vsude nasveci, plejtva s vodu, ze to stoji korunky a ze nebudeme mit na cokoladu a on, kdyz jdeme nebo jedeme dopoledne po ulici a sviti jeste lampy,tak vzdycky zahlasi:"zapomneli zhasnout,nebudou mit na akoladu" :grinning: :grinning: :grinning:

Taky si pujdu udelat nejakej dlabanec, mimis se hlasi.Zrecykluju brambory vlednici a asi hodim na panev file z mrazaku :wink:
16. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Dani klidně se stavte doma budem :wink: stejně ti potřebuju dát ten Nutroš, než se tu zkazí :wink:
16. pro 2009 ve 13:33  • Odpověz
niky - super hlášky ty děti jsou fakt kouzelný ale ta s těma hračkama je božííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: to je na ty splašený hormony úplnej doják :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz
Simi tak fain, písnu a upřesním čas ju
Peti :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
tak jako gojgy usla na půl hodiny v šalině a ted nezabrala hodinu a půl skákala v posteli :angry: a já bych tak spala
jdem ven bo se z ní picnu
16. pro 2009 ve 13:50  • Odpověz
Luci toje zákon schválnosti a všeho vesmírného svinstva :angry: :wink:
16. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
fanuš je...už jsme doma...je tam kalamita i mě šmykalo..potřebuju řetaz na přední koleso :grinning:
16. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojky holky.. tedka toho mám trochu více tak jsem Vás zanedbávala, jinak mám dobrou zprávu,mám oficiální práci, žádný podvod, jenom ofiko. Dělám finančního poradce rpo Českou pojištovnu, dneska jsem dostala podklady pro zkoušku z ČNB(České národní banky) a v lednu budu zkoušku plnit.. sice s emusím naučit asi 120 stránek textu ale ne doslovně takže to snad půjde, navíc je to test formou otázka x odpověď.. takže si myslím, že to půjde..Jinak jsem moc ráda , že mě vzali , ani jsem nedoufala, páč na kancelářích v budově ČP jsou samí titulovaní lidé, a já jsem si řekla " ty brďo babo co tady vlastně chceš vždyť tu nemáš sanci" no ale asi mám :dizzy_face: musím toho hodně dokázat ,ale chci tak se budu fakt hodně snažit..
Jinak u nás už se obkládá koupelna, obklady jsou náááádherné a těším se na výsledek :sweat_smile:
16. pro 2009 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz
jořo tož tfuj tfuj, doufám,že mi budeš pak dobře raditi :grinning:
16. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
JIří - gratuluju k prácičce - paráda - takže hodně štěstíčka a ať v lednu obstojíš :wink:
16. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
Jířo gratulace :dizzy_face: Určo to zmákneš :wink:

Jinak já dnes nedovyřídila :stuck_out_tongue_closed_eyes: mudra měla volno odpoledne, tak snad zítra už se to rozhodne, už mě to neba :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak my si odpo dáchli, po hodince mě malej probudil, ale ještě usnul :sweat_smile: tak jsem si došla k té mudře a stihla jsem být zpět ještě než se probral :grinning: mám to kousíček :sweat_smile: Romča šel k rodičům něco pořešit a my si hrajeme. Teď jsem teda umyla horu nádobí a Adý mě v klídku nechal :dizzy_face: miláček :dizzy_face: No a teď jen večeře a snad někdy spát :sweat_smile:
16. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
tak gojgy okoupaná a v pelechu vytuhnutí bude otázkou sekund či minut :grinning:
16. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
to říkám :grinning:
jdu se vanovat
16. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
tak sem tu a tu nikdo????
16. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
Já jen nakukuju...malej si prohlíží časopis a velkej se ho snaží u toho fotit :grinning:
16. pro 2009 v 19:20  • Odpověz
jdu zašívat knofle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: se mi chce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Malej má už pár dní zvýšenou teplotu :confounded: Lezou nám poslední špičáky, tak je občas na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: jeden už má teda venku, ale jak leze dál, tak asi nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: noci stojí za prd...no už ať to máme za sebou :unamused: Jinak to jde, jsou to nárazovky...ale je to únavný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. pro 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj prdelky!!!!!Tak už jsem zase online!!Tkaže už tu budu zase bývat!Nějaké novinky?
16. pro 2009 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
Kačenko ahoooooooooooooooooooooooooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: to je dost, že jsi se zase ukázala :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
No tak konečně jsme si pořídili net!Ale už tu budu s váma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 20:28  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.