• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no kohoto můj zrak vidí??????????????????
kačiííííahojjjjjjjjjjjjjjjjjj
no konečně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
pokecaa bych dámy, ale jdu do hajan, dnešek byl hard a ráno vstávám před 5 do rachotky
tak brou se ukážu zítra
16. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Brou Luci...já jdu na toho Adýska, tak se loučím taky :slight_smile: Pa a ráno páček :slight_smile:
16. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
market tak to máte dobré spaní, nám sice chodí kluci spát nejpozději do té 21 od 19.30 jsou v posteli trvá něž zaberou,ael zas vstávají kolem 6.15 až 7 hodin někdy.. Nejlepší je že jak se něco šustne v pokojíku tak ryvalita funguje úžasně, páč když vstane Ondra první tak kubík se nenchá ani o vteřinu zahambit a vstává taky :sweat_smile: a to same naopak
16. pro 2009 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz
No my jindse než doma spíme na houby,ale tak co už! Holky ani nevíte jak jsem ráda,že sjem zase na netu
16. pro 2009 ve 21:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jířo ale my nespíme celou noc v kuse a usíná nejdřív v deset :stuck_out_tongue_closed_eyes: věř mi, že naše spaní je krize :sweat_smile: ale člověk si zvykne a pořád můžu doufat, že to není navždy :sweat_smile: :grinning:
16. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
já jdu dadat dobrou babuch :wink:
16. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Market dokážui si představit že to musí být kroze,budu doufat s tebou :grinning:
16. pro 2009 ve 21:34  •  3 děti  • Odpověz
Ahooooooooooooooj Lucino :dizzy_face:
16. pro 2009 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz
Koukám,že tady se už šlo chrupkat,tak krásnou noc všem
16. pro 2009 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak u nás zase noc na pikaču a budíček v 7:33 :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ho zaškrtím...navíc nám tu pěkně nasněžilo a do krámu raději půjdeme bez kočárku, páč tady lidi moc nehledí na službu a úklid a já mám problémy dostat se s kočárkem po schodech ven nebo i dovnitř, jak to klouže :rolling_eyes: svině líný ... jen kdybysme to udělali my!! :angry: No dneska platíme nájem, tak ho upozorníme, že tu uděláme trošku dusněji...nenechám se omezovat lidskou leností :angry:

No nic, frčíme a aspoň se malej trošku utahá :slight_smile: i když jak ho znám, tak skončí mě v náručí a utahaná budu já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 v 08:16  • Odpověz
dobré ránko, tak to děti vstávali nastejno, no my by jsme bývaly ještě s Terkou spaly, ale sousedovic klucí se chystali do školy a dupali jak sloni,takže nás vzbudili obě, takže vstávačka v 7,30 ale dobrý. Bez jediného probuzení, krásně dadala celou noc

No ale ráno bylo hůř. Po týdnu mě zas dohnal plavací žaludek a knedlík v krku. No už je teď trošku líp. Tak by to mohlo zase dorazit až za týden :grinning:
17. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
co zase tu nikdo není? si děláte srandu, ráno večer pořád pusto, no tak ženský nástup. Jsem doma sama a nemám si s kým pokecat, mám deficiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit :angry: :grinning:
17. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Jsme doma...cesta zase mazec, ten lenoch prostě šmajdat nechce :angry:

Byla jsem u mudry (mám lítání kvůli práci) a lítání bude ještě víc :rolling_eyes: připadám si jako debil :stuck_out_tongue_closed_eyes: jen pro info, o čem to melu...v roce 2005 jsem byla sociálkou uznána osobou zdravotně znevýhodněnou natrvalo (kvůli těm kyčlím) a teď to přešlo pod úřad práce a i když to mám natrvalo, tak jsem se dozvěděla, že si to musím vyběhat všechno znova :rolling_eyes: mám pocit, že si ze mě někdo dělá blázny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
Marky -tak to je hustý, to je fakt pakárna ha hlavu
17. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Simi to mi povídej, mám sto chutí se na to vyprdnout, ať si to narvou víš kam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
maky - vydrž, vím že je to na palici, ale ty prachy za to stojí :wink: každá kačka navíc dobrá, nic jim nenechávej, jenom proto, že tam sedí zas nějaký kravky :wink:
17. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
tak a něco pro zasmání - Před chvilkou jsme byly s malou posbírat prádlo a já nemůžu najít klíče a tak se otáčím a říkám, nevím kde jsou Teri, musíš vydržet a za zády naše mladá - bázen, mami, bázen (blázen) :grinning: :grinning: :grinning: no a pak se tomu nezasmějte, přesně vím po kom to dítě je :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Simi, celá maminka :grinning: taky co slovo to perla :grinning:
17. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Mě dneska dorazil zbytek balíčků, pro mamču a mě silikonová podložka tupper a flaška pro děti na 750ml od stejné firmy, k tomu dáreček chlebníček :grinning:
pak pro taťuldu zouvák ručně malovaný :grinning:
a nakonec šampon a maska na vlasy vše po 1 l, to mám na půl roku :grinning: a za ty prachy, Luci díky, ta paní je skvělá :dizzy_face:
17. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
přebalovala jsem Kubu a roztrhla se mi plenka, počůraná a vypadl z ní ten nacucaný gel :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem to vysávala, Anička se z toho nadrapovala, už jsem myslela, že vrhne :confounded:
17. pro 2009 v 10:42  • Odpověz
Reni - asi tak :grinning: :grinning: jsem se fakt od srdce zasmála :grinning: :grinning:

tak a masenko se peče, už jen udělat rýži a bude obídek :dizzy_face: :dizzy_face: mám dneska děsnej hlad, jsme včera nebyly s Terou pro pečivo a měli jsme dneska na snídani jednu housku napůl, tak už tu šilhám hlady :sweat_smile:
17. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Jo a Anička začala hnusně chrchlat :frowning2: a při kašli ji bolí krček, tak uvidíme, snad to bude dobrý :confused:
17. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Simi, to je hezké, že se s tebou Terča rozdělila :grinning:

Já ještě ani nevymyslela, co budu vařit? :sweat_smile: Ale vidím to na brambory s tlačenkou :grinning: včera jsme ji dělali do 1h v noci, no cvoci no :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
ou je, bobek malý, zrovna teď před Vánocema, ty nemoce jsou fakt hnus :angry: ať se to malé nerozjede a je brzo fit :wink:
17. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Anička vytáhla princeznovské šatičky a vílí šatičky, Kuba hrozně chtěl ty vílí, tak teď v nich tady lítá, pak vám hodím fotos :grinning:
17. pro 2009 v 10:45  • Odpověz
Simi doufám, že to ustojíme, ještě to čeká na Kubu, tipuju tak zítra nebo pozítří že se to rozjede :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
REni - to jo to je na fotox :grinning: :grinning: Kubík v nich musí vypadat luxusně :grinning:
jo a včera jsem to linecké neudělala :angry: tak snad dneska :grinning:
Simi, nevím jestli luxusně, ale tatínkovi to ani ukázat nemůžem :sweat_smile: ten by mi dal :grinning:
17. pro 2009 v 10:47  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning: :grinning: copak tatík je na tohle háklivej vidět synátora v šatečkách a ještě vílích? :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.