• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
no právě, jdu to vložit :wink:
17. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
tak to je hustýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu z Kubíka vážně uchcávám :grinning:
17. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
no já taky, chodí po špičkách a vypadá jak baletka :grinning:
17. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
tak Simi, musím něco vymyslet k jídlu a rychle navařit, ať může jít prcek chrnět :wink:
17. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
autor
Simi já žádný peníze navíc nedostávám...jen je to pro mě jakoby podpora, že můžu pracovat jen na určitých místech :sweat_smile: jinak nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni Kubík je fešák :grinning:
17. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
autor
Takže abych to shrnula, tak z toho mám více méně prd a kupu lítání a starostí k tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
Hoja ve spolek!
Tak u nás vstávačka ve 3/4 na 9 :confused: :sweat_smile:
Tatínek nám maluje.... nedřív měl jako keci, že kdo to kdy viděl malovat v zimě, ale v panelákách měměj dnes okna, a to si mylsím, že je větší mazec! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když jsem ty rozcapený okna viděla, no brrrr :angry:
17. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Reni 'Kubíkovi to fakt sekne :grinning: :wink:
17. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky holky, my dneska měli spavou kvůli včerejšímu očkování.
17. pro 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz
Reni Kubík jfak fešájk :wink: :grinning: :grinning:

Malý deska řekl dobrý na šťávu,takže už se konečně rzkecává
17. pro 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Kaczi -no vidíš tak to je dobrý :grinning:
17. pro 2009 ve 12:28  • Odpověz
No Simi to je,už mě nebaví jak se pořád každý ptá jestli už mluví
17. pro 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
prosím Tě, každý dítko mluví až uzná ono samo za vhodný, malá si taky vystačila dlouho s pár slovama a pak to šlo najednou fofrem. :wink:
17. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
čauky holky.. kiukám že "mluvíte" můžu posoudit z vlastní zkušenosti že děti mají na mluvení vlastní čas. Ondra začal pořádně mluvit až ve 2 a 1/4 letech.. a to říkal 2 slova spojeně..
Kubíček mluví už od 1´roku a dneska už říká 3 sva ve větách.. fakt na mluvení je šikula.. :wink: sice svojí hatlapalkou ale některé "otřelé " výrazy už zvládá levou zadní
jinak u nás e vztávalo v 7.30 takže taky dobré.. :slight_smile:
17. pro 2009 ve 12:44  •  3 děti  • Odpověz
Jako já sem ráda,že ještě nemluví,mi pak půjde hlava kolem :grinning:
17. pro 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
ha jinak Kubišta FIšta Kučerovic je fakt fešák :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 12:46  •  3 děti  • Odpověz
nejhorší je , že na mě něco mluví a já vůbec nevím co to je, a on to opakuje dokola a dokola.. to je pakmazec a do toho na tebe kecá ještě Ondra.. to je na vražení do zdi :grinning:
17. pro 2009 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz
Jiři no to věřím :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:00  •  2 děti  • Odpověz
Jiři to jsem ráda, že tyhle stavy nemám sama :grinning: já si kolikrát říkám, jak by se mi ulevila, kdybych se rozběhla proti zdi a to napětí v hlavě polevilo :sweat_smile: tyhle stavy mívám hlavně večer, kdy už mám všeho plné kecky :rolling_eyes:

dneska trochu zase gruntuju, sice už bylo vygruntováno, ale chce to znova, já nevím, kdo ten bordel pořád dělá :zipper_mouth:
17. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
Kačenko, už máte internet? :dizzy_face: Doufám, že tu budeš častěji, ani nevíš, jak už se mi po tobě stýská :confused:
17. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
Reňulko jojo,už jsem onne!V neděli jedem do bv a budem tam buhví do kdy,nechceš jít v ponddělí odpo do města?V6 se chci jít podívat na pěí zonu na Polyfonku,tka předtím můžem jít někam spolu
17. pro 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz
Kači uvidíme, v pondělí bych do města chtěla, jen uvidím, jak hlídání, ale já bych už tak v 15h a třeba bych 17,10 nebo 18,10 jela domů :wink:
17. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
potřebuju do Lidovky, jestli tam nemají skleněné džbánečky na kvetoucí čajíky :wink:

a vánoce, nakoupeno?

co pečeš?
17. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Reni tak tak to by yblo supr,určo dej vědět.

A no nakoupeno jen něco málo pro prcka.Zatím nejsou penízky. No a peču,vanilkáčky(mandlové a ořechové)čokoládové rohlíčky,perníčky,kokosky,štěpánky,marcipánky a ještě budu péct něco
17. pro 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak my jsme po obědě a půjdeme snad spinkat...malej má 38teplotu :frowning2: tak je jak počasí...chvíli smích, chvíli ječí, příjemnej fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: už dneska 3x kajdil a jestli neusne co nejdřív, tak ho zaškrtím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už ať jsou ty zubiska zatracený venku :confounded: ten konec je fakt mazec...těch prvních 8 byla krása :dizzy_face: skoro nepoznaně si vylezly :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz
teda ty jsi ale pekařka :wink: tolik druhů my určitě mít nebudem :grinning: já ještě ani nezačla :sweat_smile:
Kači - tak to jsi teda šikulka, máš toho dost :wink:

no a já furt nevím co mangelovi, poradte, co máte za dárky pro protějšky?
Simi, já koupila Jirkovi nový batoh a do každé kapsičky dostane něco. Má tam trenýrky, královské olivy, deodorant a ještě nějaké drobnosti přikoupím :grinning:
17. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
aha šroubováky mu tam dokoupím :grinning:
17. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.