• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Simi my si nic nedáváme, už tak 3 roky...vždycky nám to vyšlo tak, že jsme si něco většího (televizi apod) koupili třeba v listopadu :sweat_smile: takže tak a teď ten foťák :slight_smile: I když já to mám ještě horší v tom, že Romeo má na vánoce narozky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
simi ještě nic,ale budu kupovat dvd a možná holící elektrický stojek.

A jinak mě to baví,nějak mě to fakt letos chytlo.A to perníčky mám ze 3 dávek a rohlíčky kždé po 2 dávkách

Marky,zubiska jsou potvory,my už máme naštěstí všechny prořízlé
17. pro 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Marky, přesně na vánoce? :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
autor
Kačí nám teď leze poslední špičák a pak už jen poslední 4 stoličky a máme to :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz
my už taky máme všechny venku :grinning:
17. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
Reni jj, je 24.12 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
Marky to má ale naprd :sweat_smile: moje babička taky tak byla :grinning:
17. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz
autor
Reni ani ne...jelikož se u našich dává jen dětem, tak na tom vydělá a jako jedinný dospělý si užívá dárečku :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:47  • Odpověz
No nám teda taky chybí 5tky,ale na ty je ejště čas!Už jsme byli i u zubaře s malým
17. pro 2009 ve 13:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
No tak to jsme na tom Kačí skoto stejně :grinning: :wink: A zubař nás čeká po novém roce, musím nás teprve objednat :sweat_smile: :zipper_mouth:
17. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz
No já byla taky u nového a docela jsem zjsitla,že mám kazy,ale mezi zubama,tkaže bůhví jak dlouho je tam mám.Tam se mi zubařka snad nikdy nedívala
17. pro 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
kači a kde u zubáka jste byli?
17. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
já mám kazů plnou hubu, ale nějak není čas jít k zubaři, po novém roce už ale určitě jdu :wink:
17. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz
autor
Reni jsem na tom podobně a hlavně malýho aby taky mudra viděla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
17. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
No nerudovce,ted nevím jak s ejmenuje,jsou tma dva a my byli u toho chlapa
17. pro 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
Tak olivy manža nejí, batoh dostal vloni, no já fakt nevím, dostane kosmetiku a novej strojek na holení - jen teda mechanickej, na elektriku se nějak netvářil no a snad seženu třeba někde ještě nějaký tričko nebo něco koukavýho
17. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Já chci tomovi koupit taková ten jak to má hlavici ze 3 koleček. Mechanickej má tom dobrej,má ten vibrační.
17. pro 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
No co to holky?
17. pro 2009 v 16:00  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak my spali, ale jen hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem mu ještě jak usnul stříhala nehtíky, takže já spala sotva půl hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Po probuzení kňučí stejně, jak už od rána, tak se modlím, aby brzy zase usnul :confounded: Navíc teď nám Romča přidělával šuplíčky ke skříním (pro bezpečnost :slight_smile: ) a ten tu ječel jak prokopnutej, že chtěl vrtačku, šrouby atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: No komedie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. pro 2009 v 16:41  • Odpověz
Marky,tak snad brzo zubiska přestaou trápit
17. pro 2009 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
nám teď lezou 2 zubiska najednou 2 špičáky proti sobě a na druhé straně nic, to bude Terka fakt fešanda :grinning: :grinning:

No jinak jsme s Terinkou oběhaly co jsme potřebovaly a taťka dostane fajnou mikču z Kenvela, tak snad se mu bude líbit.

Malá zatím v Kenvelu okouzlila prodavačky, prošla s nima obchod, dělala na ně baf, kuk a pak jim sežrala půlku svačiny - měly jablka :grinning: :grinning: no socka hadr :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
ale mělo to svojí výhodu, já si vklidu vybrala a malá měla o zábavu postaráno :grinning: :grinning:
17. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
autor
Kačí taky doufám :slight_smile:

Za chvíli půjdu udělat večeři a snad půjdeme brzy spát :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
achoj
hlásím se off
CT lumbálka, centrálka no fičáčik :stuck_out_tongue_closed_eyes: dám si vanu
17. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
ty jo Luci to je děs, tak si dej oraz..
Holky tak já dárky nějak pořešila dneska, listovali jsem s Ondrou po mimáči a říkali jsme si co by se líbilo, a já jsem jako psala vzkaz Ježíškovi(ale byl to vzkaz inzerentovi) no a malý si myslí že mu Ježíšek to co jsme koukali naježí :grinning:
Kluci už jsou v pelechu , dneska mě fakt vytáčeli do vrtule, Kubík je malíř ale velkoformátový, máme popsané 4 stěny v baráku, už jsem poschovávala tužky,ale nevím kam na ně chodí, je to hrůza i když dostane po dupce tak to sjtejnak udělá, Ondr amě to nedělal,ale kubík je fakt nějký tvořivý a kreativní, no Jirka jim koupil roli papíru z Ikei tak si zítra budou malovat ve velkém.. huráááá snad si konečně uvědomí že i ten papír není špatný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na ježíšk musím jirkovi koupit trenýrky ale nějaké fajnové, páč už jich má málo a v žalostném stavu.. no já jsem si už naježila ,máme s mamkou avon, a koupila jsem si konečně kabelku :wink: tkaže já už fakt nic! nechci páč bych měla pak už výčitky že za sebe moc utrácím, navíc jsem si koupila i tu zkoušku z ČNB a ta stála 2 tisíce taže já mám letos naježeno až dost, když teda pominu že jsme si koupili minulý týden myčku a kachličky :zipper_mouth: prostě už nic nechci a na nic nemám nárok :sweat_smile:
17. pro 2009 v 19:44  •  3 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás je zatím vymalováno bíle, ale už jsme byli pro barvičku a zítra malujem barvičkou, no snad to dopadne :dizzy_face: . Koberec je srulovaný na chodbě :dizzy_face:

Jiři mega gratulka k práci! Jsi šikulka a ty se tam nestratíš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
17. pro 2009 v 19:55  • Odpověz
Luci spočni, to jsi měla frčák....
Simi tak jste hezky pokoupily, to bude mít určitě Pája radost :wink: :dizzy_face:

My se letos s manžílkem odbydem :pensive: , já už jsem dárek dostala k svátku (mé mustangy) a Romča má nějakou kosmetiku a pak si chce koupit cosik mezi PC a televizi, to mu nerozumím, ale stojí to okolo 2tis.
No nejvíc toho bude mít pochopitelně Adámeček :grinning:
17. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Jo a taky musím Romču pochválit, pustil se do toho opravdu s vervou! Maluje jak ďas a chce to do ježíška zobytnit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , takže jsem více než happy :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
JÉ SE MÁTE..... já se biudu těšit na pokojík gojgynky někdy v budoucnosti
jiřo no po kom že to Kubík je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
Tak jsme po večeři, malej se teď cpe Romčovou večeří a po Ordinaci snad padneme :slight_smile: Dala jsem prát, ale prádlo věší Romča, tak mám klídek a ráno to tu bude krásně vonět :dizzy_face: To miluju. Vzpomněla jsem si, že musím s Adým na ten odběr krve :sweat_smile: :zipper_mouth: tak uvidíme, jak bude zítra ráno teplotně a kdyžtak bysme vyrazili :slight_smile: Ať to máme za sebou a pak musím volat na socku (opět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a pozastavit tu svoji žádost o OZZ...teď se mi nechce lítat a hlavně víceméně pro nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dani super, že to tak odsejpá :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.