• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci tak jdem zkouknout ten poslení .......... :dizzy_face: :cry:
Na co já budu čučet teda nevím :confused:
17. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Marky no jak jsem psala jsem více než happy :dizzy_face:
17. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
fanuš jooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Dani to věřím :dizzy_face: Já si to užiju možná někdy v budoucnosti :sweat_smile:
17. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jiři, Kubíček je opravdu šikulka :grinning:

Simi teda, však příště až půjdeš nakoupit do kenvela, tak něco prodavačkám na sváču přineseš :grinning:

Luci to byla šichta jako prase :angry:

Já gruntovala, děti povečeřeli tlačenku s cibulí a octem :grinning: jsem to teda matka, takové jídla jim dávám :grinning: ale je to zdravější jak šunčička :sweat_smile: nejsou v tom žádná Ečka :wink:
Samozřejmě ještě nespí, čučí na telku tak je budu muset zahnat, Anička chrchle opravdu hnusně a bolí ji v krčku z toho kašle, ale teplotu nemá, tak snad to bude dobré :confused:
17. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Dani, to je super, že bude pokojíček hotov :dizzy_face:

Kuba žadoní o oříšek, leží na zemi u terasovek a křičí mam mam mam, je tam na nich oříšek s hvězdičkou na okrasu :grinning:
17. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
díky Dani, no od ledna to začne 4. ledna máme poradu takovou nějakou zahajovací..
no a zítra sfrknu podepsat odpovědnsotní pojistnou smlouvu propřípad nějkaých škod vůči klientům.. at mám klid, kdybych se někomu znelíbila achtěl popřít správnout a pravdivost mnou podaných údajů týkajících se pojistění.. no taková formalitka,ale taky není zadarmo :unamused: nu což..ted už to snad pofrčí a bude to mít hezky zpětnou vazbu..

u nás už se konečně chrní, Ondra spí už od 19.45 a KUbík zabral až ted.. a já se jdu očváchnout a zalezu si asi s podklady ke zkoušce do pelechu..
17. pro 2009 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz
to byl dojáček! :cry: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak pádíme ještě malovat, pa ap
17. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
tak dojáček a doufám, že budou vkv pokračovat tolik témat k pokračování

jdu si dát něco dobrýho renat jj šunka zvlášt po tepelné úpravě má v soběE250 že: ten karcinogen.....
17. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Tak já sekonečně dostla k pc,malému jídlo,udělat těsto na zítra,pak jsem zdobila část perníčků,no už aby bylo po vánocích :grinning:

Jinak Dani super,že už budete mít brzo hotovo :wink:
17. pro 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
Kráné ráno!My už jsme hodinu vzhůru...noc na hovno,do 2 jsme nemohla spát,až sme si dobře lehla,tak s evzbudil malý,tak sjem ho vzala k nám do postele,no nějak jsem zaspali,ve 4 tatka vztával,tak já přenesla malého at ho pak nic nebudí no a on po 6 vztával,asi už moc nezabral jak jsme ho přenesla
18. pro 2009 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz
guten tag
kačií u nás budík v jednu a dvou...prstě si chtěla hrát....ale smulina pak jsme teda po hodině usly, valíme na plavčo je tam kosa jak z nosa a večer mám nočníkovou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
My půjdem za chvíli chrnět.Musíme to oba dostpat
18. pro 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz
jj to jo já si dáchnu až poo
18. pro 2009 v 08:08  • Odpověz
No to já byhc ais nedala.
18. pro 2009 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...i my jsme tu :slight_smile: Noc opět na pikaču, každou hodinu a čtvrt vzhůru :rolling_eyes: a to přesně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme byli vybrat peníze a chtěli jsme udělat větší nákup, ale zima je tam neskutečná, jako fakt maras, tak jsme hned skočili do socky a jen decentně nakoupili tady u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: Možná zítra autem, ale jen s kočárkem teda už nee :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak k obědu kašička a párky, už dlouho nebyly :dizzy_face: ani jedno :grinning:
18. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak my měli prejt brambor a zelíčko
gojgy po plavču vytuhla, příště plavem až 8.1 tak snad to nezapomene :wink:
18. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
My už jsme se vyhajali,ale teda mě to nějak nestačilo..malý jí jogurt a na obídek bude špenát
18. pro 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak my jsme po obídku, malej baštil jak divej, ale sám dneska nechtěl :angry: :grinning: Snad půjdeme brzy spinkat, ta noc byla děsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Romča si půjde pro poštu k rodičům, tak se bude v klidu uspávat :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
tak jsme doma, Anička má zánět průdušek, ale řádný :fearful: tak má antibiotika, Kuba se soplí, tak snad aspoň on bude ok :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
Reni,tak at jste brzo ok" :wink: My ani nechodíme ven v těch mrazech :unamused:
18. pro 2009 ve 14:51  •  2 děti  • Odpověz
rentako vy zas jedete co? :unamused: boroku....
valím do drogerky hany bude s gojgy doma ted jsme vstávali
18. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj, jdu se kouknout co jste tu napsaly :dizzy_face:
18. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
no valíme si hezky, Jirka už avizoval, že ho taky bolí v krku, já cítím, že sliznice nosu není v pořádku :angry: tak si ty vánoce asi odmarodíme :angry:

dělám kuřecí roládku a bude k ní tarhoňa, to bude baštička :dizzy_face:
18. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
Reni,tak to mě moc mrzí,ale tak budete marodit spolu :wink: A to pondělí teda asi padá co? :frowning2:
18. pro 2009 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak se i my hlásíme :slight_smile: Pospali jsme si po o a supr :dizzy_face: Teď si hrajeme, máme kávičku a perfektní relax :slight_smile: Ven mě nikdo nedostane, hlavně s Adým ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dopo jak jsme dorazili domů, tak jsem zjistila že je tu -11stupňů :astonished: byly jsme jak rampouch :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže Adýho hezky udržám doma, max ke tchánovcům :slight_smile:

Reni ať jste brzy zase v pořádku :slight_smile:
18. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Jsou tam hrozné mrazy,ale má to prý jít zase nahoru,tak uvidíme.Ale v pondělí chci jít se s malým podívat na zpívaní,takže vemem hold kočár a zahuhláme ho do deky
18. pro 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
Jemu taky bylo dneska teplo, ale už se při tom hůř i dýchá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 17:31  • Odpověz
To jo to máš pravdu,asi uvidíme jak v pondělí bude
18. pro 2009 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Reni tak snad to bude dobré.
Já jsi stříkám pořád boiparox. Tahám hleny až z paty a to už týden. Mám pořád hnusnou zelenou pevnou hmotu z dutin. Nevím kde se to pořád bere.
Pavla má vždy večer teplotu jinak je veselá a v pohodě. Rýmu taky zelenou, ale ani jsem nikde nebyla. Nechce se mě ji vozit v té zimě do Písku. Tak ji léčím teplem a dostupnými kapkami.

Milan má mého v maštali tak jsme osiřeli. Večer všechny odvezu a začnou nám Vánoce :grinning: . Ještě poklidíme a pospravujeme co tu máme delší dobu rozbité a veget jak já říkám jako každý den. nasnídat poklidit uvařit a válet se a zase něco k véče ovařit , či připravit. K tomu pračka a vařečka, myčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Výhoda je , že máme od úterý tv v kuchyni tak i pohádky u práce zkouknu :grinning: . Od ledna jsme ji kupovali až jsme ji dostali od tchána jeho 5 let starou i se setoboxem a má USB tak koukáme na pohádky i normálně :sweat_smile:

Jiří : Kubík je číslo
Reni : šaty na Kubovi super.

A dál nevím. bylo to asi 13 stránek
18. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.