• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Tý jo kachnička, jo?? :sweat_smile: Romeo by si dal, ti ho tam pošlu :grinning: :grinning: I když u našich bude taky :grinning: a už jeho asi taky :sweat_smile: :grinning: bléé...já bych to nesnědla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: smrdí mi to :grinning:
19. pro 2009 v 15:58  • Odpověz
Koukám tady když je potřeba něco v kuchyni,tak Renča je hlavní infomátor :grinning: :grinning: :grinning: My ji dělali vždy jen na pivě a kmíně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2009 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
Renatka je machr na kuchyni :dizzy_face: :grinning:
19. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Já třeba nepoznala esli je to kačena či kuře fakt.....
Jo od renatky jíme všechno :grinning: :grinning: nauučila mě vařit fakt že jo.... :wink:
19. pro 2009 v 16:01  • Odpověz
prej je kačena moc suchá a něco se tam dává tož nevim a ty recepty můžu si vyhledat aůe od renči je to prostě echt no :slight_smile:
19. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
autor
Luci kachna mě prostě smrdí, to se nedá zakamuflovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: fakt si tou šťávou ani nepoleju knedl :sweat_smile:
19. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
no uvidíme jak se mi etos povede idu vařiti čuste buste
budu načumovat
19. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Luci neboj, kachnička není suchá, když se nevysuší.

Takže den dopředu si ji obereš od zbytků peří, jestli máš vhodný pekáč, je dobré ji péct ze začátku v celku, den dopředu si ji nasolíš a uložíš do chladu. Já teda ještě vytahuju ty smradlavé mazové žlázy, jsou u trtolu, který my nejíme, tak ufiknu celý trtol :grinning:

Druhý den kachnu nakmínuješ, lehce podleješ, asi 0,5l vody, do kachny do břicha strč celé jablko a dej péct přiklopenou a prsama dolů do trouby na 200°C. Po hodině pečení kachnu obrať prasama nahoru, asi půl hodiny ještě přiklopenou. Slej tuk a šťávu a pak dopeč odklopenou na gril dozlata.

Než ji budeš péct odklopenou, tak do ní píchni, jestli už je měkoučká, jestli ne, tak peč do změknutí a pak jen tu kůrčičku.

Jablko vytáhneš, až při porcování, dodá výbornou chuť.

Někdy, když chci mít kůžičku víc upečenou, tak až je měkká, rozstříhám ji a naporcovanou dopeču dozlatova, ale když je v celku, zanechá si víc šťávy. Kůžičku dopékej na 250 nejlíp grilem, aby se maso nevysušovalo

:wink:

Jo a je fajn tu vodu, jak dáváš ze začátku dát vřící, tím se uzavřou póry a šťáva z masa nevytéká, taky dát do rozehřáté trouby, ale jen pokud máš plechový pekáč, skleněný by mohl prasknout :wink: A osolit tak trochu víc, ale nepřesolit :grinning:
19. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Já kachničku miluju :grinning: :dizzy_face:

No a teď u nás někdo klepal na okno, tak jsem vyběhla a dostala dva zajíce :grinning: tož vitaj rodino :grinning:
19. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
a já napekla ježky :grinning:

Jo a jsem ráda, že vám můžu poradit s vařením :grinning:

Luci a kachničku můžeš dělat i bez jablka, ale s tím jablkem má výbornou chuť :grinning:
19. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
Jé renatko děkuji ale nevim co je trtol :grinning:
mám koupenou mraženou z teska vypadá jak větší kuře..to už ten trol nemá ne? a teda až rozmrazim strčim do ni to jablko...teda děkuju moc a zelíčko símtě ještě jak já kysané sleju do kastrolu, podliju vodou dám kmín a cukr a dusím do vyvaření vody, apk nastrouhám kobzol a smíchám, ale jaksi mám pocit že to není ončo no.....neznáš fígel????
19. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Jo Remnatko anještě debilní dotaz můžu tu kachnu posypat tím kořením na kuře?
19. pro 2009 v 17:09  • Odpověz
Luci nebylo by snažší pozvat si Renatku domů? :grinning:
19. pro 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Kačií bylo ale díky bohu za net a koňa :grinning: mám to on line a hned :wink:
19. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
Jojo,taky si říkám,že ten net se občas hodí :wink:
19. pro 2009 v 17:30  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak já mám vypráno a malej tu řádí :slight_smile: Ke tchánovcům nakonec nešli a jsem ráda...ne, že by tam nešli :sweat_smile: ale venku se blbě dýchá a to jen vystrčím hlavu ven :confounded:

A chvála bohu za koně :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
19. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
Luci trtol je ta část u prdele, ocas :grinning: na tom ocasu jsou mazové žlázky, jsou to takové jakoby bílé vajíčka, když to sníš, tak je ti blivno, protože to smrdí :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ten ocas odřezávám :grinning: je to z horní části tedy zádové části ne od břicha :wink: a kořením na kuře to klidně posypat můžeš :wink:
19. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
ahá já mysleal že trtol je lalok pd zobákem co má kohout ale vlastně husa nic takového nemá že? :grinning: :grinning: :grinning:
týjo když se bral přírodopis tak jsme asi byla marod :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
reni a ten trtol maj i mražené husy? já ju nesvlíkala z obalu esli to budu muset řezat teda
19. pro 2009 v 17:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tývado esli mě někdo čte tak si musí říct ta je ale blbá
19. pro 2009 v 17:52  • Odpověz
takže jednoduše řečeno trtol je biskup :wink: :slight_smile:
19. pro 2009 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci já si taky občas tady připadám jako debil, jak se jedná o kuchyň :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:53  • Odpověz
autor
Jé Kačí, já tu teď furt přemýšlela, jak se to jmenuje?? :sweat_smile: :grinning:
19. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
biskup? to je v kostele nějakej ten ancámprl ne? zas mě tu nemotejte katolismus do vaření jo :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:54  • Odpověz
autor
Luci :sweat_smile: biskup se tomu říká u kuřete :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
Luci jo je to i pobožnej,ale i prdel slepice :grinning:
19. pro 2009 v 17:55  •  2 děti  • Odpověz
autor
A nebo u nás v Čechách?? :sweat_smile: nevím :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:55  • Odpověz
jo ták to je teda dvojsmysl :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
autor
Luci :grinning: hustý :grinning:
19. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
Jojo,čeština je krásná řeč :grinning:
19. pro 2009 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.