• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
uklízet se nemusí umět spíš mít otevřené oči že...... :grinning:
19. pro 2009 v 19:19  • Odpověz
No krása ty čepulíny by sis mohla otevřít Krámek u renatky :grinning:
19. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
Luci dík :grinning: ale to bych nestíhala, teď mám resty, ale dneska dokončuju pro Marťu pro Tomíka, pak bude pro Pavlušku a pak dál a dál, ještě mám udělat asi dalších 10 čepiček, jen na to před vánoci nějak není čas :confused:
19. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
tývado ses rozjela holka..... :slight_smile: tak hlavně at ruce a klouby nebolí
19. pro 2009 v 19:24  • Odpověz
bolí, ale jak teď jedu pomalej, tak je to lepší :wink:

Jdu uklízet, za chvilku přijede Jirka z práce, tak ať se nelekne, že jsme celý den nič nerobili :sweat_smile:
19. pro 2009 v 19:26  • Odpověz
jj jdu na to taky renat tpž uklidu zdar :grinning:
19. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
zdar zdar zdar :grinning:
19. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
Tak my jsme po jídle...teda já, Romča se cpe teď... a malej u toho furt ječí ham ham :sweat_smile: :grinning: Lečo už nechtěl (myslím Romea) tak jsme si dali jen americký brambory s tatarkou :dizzy_face: Tím, že je dělám v troubě a bez tuku, tak může i malej ochutit :dizzy_face: Jsou to jen opečený brambory :slight_smile: Nepřeháníme to, i když on by sežral snad i nás :sweat_smile: :grinning:

Reni čepulíny krásné :dizzy_face:
19. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
ahojky holky.. hlásím se , byli jsme u mojí mamky, páč se u nás měla dělat koupelna ale nakonec z toho sešlo, tak jsem byli u mamky vlastně jenom tak , no tak jsem pekli a kecali, bylo fajně.. Kluci jsou sice marodi jako blázen, ale to já už jaksi neovlivním :confounded: :wink:

JInak kachničku miluju, letos je řada na mě, dělám ji jako Renča, a zelíčko dělám tak, že si vysmažám špek, na něj dám cibulku do zlatova, pak dám bud slité zelí(kysané) nebo neslité sterilované, pak dusím do měkka s kmínem, no nastrouhám brambor a je to.. Myslím , že vím proč to zelí není vončo, nemáš tam špíček, a cibulku.. :wink: jo a pak dám zásmašku.. když je to málo kyslé tak dolívám z láku.. :wink: teda jak kdy s tou zásmaškou, to už záleží na tom jak to zelíno vypadá a stejně dělám i červené.. pak už jenom alchymie v dochucování, a slazení, nebo solení.. :grinning:

Reni ty jsi fakt nezamr, jsi robotná a šikovná no prostě hyper super baba :sweat_smile: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:25  •  3 děti  • Odpověz
Já dělám zelí krapet jinak :wink:

cibulku, hodně, dozlatova, přisypu docela dost cukru, těsně před zlatověním cibulky, vytvoří se karamel, na to prsknu zelí, jakékoliv :grinning: bez láku :wink: trošku to na tom pošmrdlám a podleju, osolím a vařím. Jak je to měkké, zapráším moukou nebo dám zásmažku a dochutím :wink:

Jiři, ale s tím špekem to může být luxus :dizzy_face:

Jiři a nepřeháněj, kdyby nevysedávala tady, tak toho udělám víc :sweat_smile: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
REni taky bych si prosila jednu čepulínku pokud budeš stíhat ještě tuhle zimu :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
ale myslím si že i tak jsi šikovná, a bez toho sermotamo vykecávání by to už vůbec nešlo.. člověku to dává něco co v tom dni nemá :dizzy_face:

Reni ale i tvoje zelíno musí být mnamka.. ten karamelizovaný cukr je dobrý tahák, má to pak i krásnou barvičku :wink:
19. pro 2009 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
Jiři to je ještě recept od babičky :grinning:

Kači a jaké barvičky bys chtěla? :wink:
19. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
No Jiři, momentálně jste jediné moje kamošky :wink: protože moje kamarádka Maruška je v břeclavi a nějak nám to nevychází se slézt a co mám tady kamarádky, tak nějak na sebe nemáme čas :sweat_smile: a jak jsou děti marodi, tak to už se člověk fakt nedostane nikam :angry:
19. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
tývado babo rad se zelim jako :grinning: :grinning: :grinning:
jdu se vanovat babky ne že zdrhnete
19. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Reni no asi tmavě hnědou s béžovou,máme takovou kombinézu a bude se to hodit i k modré bundičce co máme
19. pro 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
děti čučí na roboti :grinning:
19. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz
Rení chápu
19. pro 2009 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz
Kači dobroš, jen musím objednat béžovou :grinning:
19. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kači to bude moc pěkné barevně :dizzy_face: na tu se těším :slight_smile:
19. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
Jé Reni tak to už se taky moc těšíme..malý bude ze střapečkama rozkošný!! Jo a co to pondělí,asi se od nemocných dětí neodtrhneš co?Měla byhc taky hlídání,tak by to bylo bez dětí
19. pro 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
Kači povím ti až v to pondělí, možná bych půjčila děti našim, ale slíbit ještě nic nemůžu, nevím, co mají oni v plánu :sweat_smile: ale hrozně ráda bych, mě už z toho doma fakt hrabe, ale těžce :angry:
19. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Reni tak super,tak snad to výjde.Moc ráda bych tě zase viděla.A kde bysme se slezli?Ve městě enbo u tesca a v kolik by ti to vyhovovalo,samo předběžně,když to nepůjde tak to nepůjde
19. pro 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
Kači mě by to vyhovovalo kolem 15h a asi spíš ve městě, to bych mohla zrovna mrknout na vlnu :grinning: :wink: :grinning:
19. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Oki,to bych tam asi pak rovnou zůstala a počkala na mamču a malého.Tak už s emoc těším.Snad to výjde
19. pro 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
já taky doufám, že to vyjde, udělali by jsme si čásek na kávičku, to mi tak chybí, vypít si s někým kafo :sweat_smile: Jirka už víc jak 14 dní chodí v tahu do práce, ráno vyrazí večer dorazí, dneska ještě bobík maká :frowning2: a zítra jde zase. Ale od pondělka má mít volno, nevím teda do kdy, ale aspoň si konečně trochu odpočine :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tom taky fut maká,teda o víkendech ne,ale jinak je min do 5 v práci a to někd yjezdí i na 5!Má teda volna až od štědrého dne,ale taky s emoc těší až bude mít klid. A musí to vyjít.Taky mi chybí si s někým pokecat
19. pro 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz
HOja, málem jsem vytuhla s Adíkem, nějak nemůže dnes zabrat :unamused:
19. pro 2009 ve 21:01  • Odpověz
Hojk Dani :wink:
19. pro 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Kači, jsem ráda, že jsi zpět! Už jsi tu děsně chyběla :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.