• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Hele holky jakou máte zančku pro prcky zimní obuvi?
19. pro 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
A taky jakej máte typ,jestli sněhulky nebo obyč boty.Koukám na net malému a nemůžu se rozhodnout
19. pro 2009 ve 22:12  •  2 děti  • Odpověz
Kači my máme dvoje outex a next :wink:
19. pro 2009 ve 22:13  • Odpověz
jdu hodit sprchu :wink:
19. pro 2009 ve 22:14  • Odpověz
No fakt se nějak nemůžu rozhodnout,my máme zatím pevnější kožené Fare,ale jelikož napadl sníh tak potřebujem nějaké zimní
19. pro 2009 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz
pro dnešek se loučím, pa
19. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
19. pro 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
tak vyžehleno hany chrápe :grinning:
19. pro 2009 ve 22:44  • Odpověz
tak a tu nikaj nikdo co
stomek 23.večer...ranní překvápko..dopo objedem babičky s ministromečkem a odpo prochajdu krásnou :dizzy_face: :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Tak u nás veselo(ironicky) :confounded:

večer po robotech jsme se vydali spát, Aničku přepadlo blinkání hlenů, nadrapovalu ji to asi čtvr hodiny, pak už dobrý, usnula, ale ve spaní se pořád kroutila a kňučela a naplákala, vůbec jsem nevěděla co s ní, nešla úplně vzbudit, když jsem se jí ptala, jestli ji něco bolí, tak říkala nic, pak zase že zuby, prst, krk, sama asi nevěděla, co se s ní děje a to trvalo do 12 hod. pak usnula a spí do teď.
Mě napadlo, jestli ji třeba nebolí ouško, teplotu neměla, ale spíš to vypadá na rozrušení z blinkání :confounded: Celou noc ani nezakašlala, tak uvidíme, s čím se vzbudí.

Kuba zasoplený, vzbudil se nasraný, protože jsem ho nepustila na Aničku, kašle, ale zatím tak normálně díky rýmě, z paty to netahá.

Takže vínko s Jiříčkem nebylo a ten je už dneska zase v práci, bobíšek můj, už je očividně dost utahaný :unamused:
20. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Tak dneska to v noci docela šlo :slight_smile: Na oběd ke tchánovcům, tak mám klid :slight_smile: Už jen 4 dny!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Reni ahojky...to mě moc mrzí :frowning2: Ať jste brzy fit a Jirka ať už zvolní :wink:
20. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Marky, ani to nepřipomínej, to je za rohem :astonished: tady hezky nasněženo a -11 a fučí, tak tam musí být hrozitánská kosa :astonished:
20. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
Jirka už má od zítra volno, tak opravdu zvolní :grinning: Já jsem hlavně zvědavá, s čím Anička vstane :confused:
20. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
Na snad už bude Anička lepší :slight_smile: A jak je u nás netuším, ještě jsem ven nekoukala :sweat_smile:
20. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
Kuba má pyžámko s mašinkou tomášem a jak má ten obrázek na prsou, tak to furt mačká a dělá ššššššššš a je z toho na nerv :grinning:
20. pro 2009 v 08:46  • Odpověz
já bych si dala tak kýbl klidu :fearful:
20. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
autor
Kubík je fakt éro :grinning: To Adýse sejří jen zavřený dveře do ložnice :sweat_smile:
ale holky, ještě že vás mám a mám se komu svěřit :slight_smile:
autor
Ten klid bych ti i naordinovala...snad vám s Kačkou vyjde to pondělí :dizzy_face:
20. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Reni přesně tak...člověk se tu vykecá a hned se líp funguje :wink:
20. pro 2009 v 08:48  • Odpověz
Jo Marky, Kubu sejří ledasco :grinning: poslední dobou je hrozně vybíravý v jídle :angry: asi ho nechám vyhladovět, přece mu nebudu furt něco extra vyvařovat :angry: jednou jí jen maso, podruhé maso nechce vůbec, kaši bramborovou odmítá, už je mlsný i na polévky :angry: no celej tatínek :grinning:
20. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Podle včerejška bych řekla, že nevyjde, ale uvidíme, co bude dnes :wink:
20. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
jééé dívám se na chobotničky a byly tam sušenky Lucie, ty jsem milovala :dizzy_face:
20. pro 2009 v 08:51  • Odpověz
autor
Sušenky si nepamatuju, ale na chobotničky už taky koukám :grinning:
20. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Uvařila jsem si kade, malýmu čaj a budeme vegetit...i když on se vehementněji a vehementněji snaží dostat do ložnice, tak se mu asi budu muset jít věnovat :sweat_smile:
20. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
to byly takové kakaové kytičky a uprostřed žlutá tečka, taky se dělali světlé s marmeládovou tečkou a taky jsem milovala ty původní Derby sušenky a esíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. pro 2009 v 08:58  • Odpověz
já si taky uvařím kafe a běž se když tak věnovat malému :wink: já budu brouzdat a čučet na chobotničky :wink:
20. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Zatím se baví na chodbě :sweat_smile: ale už to není na dlouho, nutně mě u toho potřebuje :grinning:

A Kačí, my máme sněhule z Deichmannu :wink:
20. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
Achoj, u nás taky katastrofa :confounded: . Adámek se ve 3.15 vzbudil a ne a ne spát, tak jsem si ho vzala do postele a tam jsme bojovali do 5, tak sem ho pak vzala a vrzla do postýlky zpátky a tam usnul ale ai až okolo 5.15 :stuck_out_tongue_closed_eyes: v 8 vstávačka a jsem grogy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes je Dagmary, tudíš má svátek má tchýně, jdeme na obídek, tak taky nevařím :dizzy_face: .
Ještě pojedeme s Adíkem do teskna pro nějakou kytí :wink:
20. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.