• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
teda vy se máte všichni a já budu vymýšlet co uvařit :angry:
20. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Reni včera jme měli brymbor y kuře :wink:
a dnes jsem ke tchýňce na ptáčky :wink:
20. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Dani to byla noc, co? :sweat_smile:

Anička už vstala a zatím dobrý, kašel se zdá už krapet lepší, z nosu sice žlutisko, ale kapu pamykon a má ty antibiotika, tak se to určitě brzy spraví
20. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
hmmm, ptáčky bych si dala :dizzy_face: že zdravíme Dagmaru :grinning:
20. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
Reni no nevím, co ho to popadlo :unamused:
Ale u vás taky bylo veselo, chuděrka Anička :frowning2:
20. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
asdfghjklliuztrewq

anička kučerová :dizzy_face:

milá kamarádko to mi diktuje :wink: :grinning:
20. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
no to bylo veselo :confounded: fakt jsem už nevěděla co s ní :frowning2:
20. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
jo díky vyřídím :grinning:
Adík mi konzumuje lincký. Musím ještě upíct z jedný dávky :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to se mi chce, jako bych neměla kupu jiné práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Romča má dnes v plánu olištovat strop a dát koberec, no nevím, jestli to všechno zmáknem
20. pro 2009 v 09:19  • Odpověz
Dani vy jste borci, my nestihly ani vymalovat :angry:
20. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj Aničko! :dizzy_face: JAk se těšíš na ježíška?
Reni no jako už tohle mohlo být dávno hotový a ne se to hrotit tady 4 dny před vánocema :angry:
měla bych vyrazit do toho teskna, se mi fak chce do toho mrazu :angry:
20. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Dani, aspoň něco :grinning: bude to hotovo a bude to krásné :dizzy_face: u nás se to bude realizovat asi až po novém roce :grinning:
20. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Anička: já se těším dobře na ježíška :grinning:
20. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
zkusím to nafotit, včera večet ro nepobralo barvy :wink:
20. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
já bych klidně i vymalovala sama, ráda maluju, ale tady v Ladné nemají barvu a Jirka furt v práci, tak prdlačky :confounded:
20. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
nafoť :wink:
20. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak jí řekni, že mi pak musí říct, co jí ježíšek přines! Jak moc byla hodná! jo :dizzy_face:
20. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
řve na mě pračka :angry: :grinning:
20. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
taky na ni zařvi :wink: já jdu chystat snídani, tož zatím čus bus :grinning:
20. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
já valím do toho tesca, zatím
20. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Tak nám už se podařilo vzbudit tatínka, tak mám volněji :grinning: Poklidila jsem, připravila věci na oběd a pak pofrčíme :slight_smile:
20. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
Fanuš jsem s tebou
u nás zkurvení sousedi ve 2.50 začli jugat třikrát si pustili Hush Hush a Sáře jsem zaboha nemohla vysvětlit že tani tani tani dělat fakt nebude a do půl páte dělali bordel mám jich fakt plné zuby, hany si ráno vzal malou a spala sem doted, v PO jdu zase na radnici mám jich plnou prdel už kuva fix :angry: :angry: :angry: :angry:
20. pro 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
Luci vy máte fakt super sousedy :confounded: Hele a že tě baví si furt stěžovat, když to stejně nemá žádný efekt :confounded: :sweat_smile:
20. pro 2009 v 10:36  • Odpověz
Marky a co mi zbývá???S nima se mluvit nedá a bab mi říkala až se DOSTATEČNY počet stíností nasbírá bude nějaké přestupkové řízení, kde můžou dostat pokutu do 50t anebo nbepordloužení smlouvy....
takže budto oni nebo já...mám jich fakt pokrk a klidně tam budu lítat co měsíc at i oni začnou něco pořádně dělat, mě to nebaví radši bych byla s malou ale tak to fakt nejde dál
20. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Luci já bych se na to vyprdla a řešila si to po svém...trochu i jim znepříjemnit život...jestli si myslíš, že ti radnice nějak pomůže, tak to jsi na omylu...co znamená "až se nastřádá dostatečný počet stížností"?? to je jen jejich výsměch tobě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad bys po nich nechtěla nějakou aktivitu :sweat_smile: Dostatečná stížnost je i jedna či dvě, pokud to otravuje okolí, ale oni jsou fakt líná pakáž :stuck_out_tongue_closed_eyes: hnát k přestupkovému jednání by je mohli pokaždé tvé stížnosti, ale to by se jim muselo chtít...asi čekají, že se na to konečně vyprdneš :pensive:
20. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
autor
Obzvlášť, když je to městský byt :astonished:
20. pro 2009 v 10:53  • Odpověz
marky to si nemyslím, zase využiju Honzovy kontakty co má na radnici přímo ve vedení, nechtěla jsem ale budiž....bohužel
a já neumím jako jinak znepříjemnovat život nebo respektive zákeřná být nechi, chci jít ofiko cestou a doufám, že to jednou provždy skončí, nevím kolik se jich musí nastřádat ale v pondělí tam vlítnu a troichu udělám bengál...vždycky jsem došla je slušně poprosit ted budu tvrdá.
20. pro 2009 v 10:55  • Odpověz
jenže díkybohu že je městskej, kdybyb byl v osobku tak svolat radu a lidi stejně odiko proti někomu nepůjdou takže v tomhle to je výhoda...
20. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Luci a to je ten problém...ofiko cesta nemusí a bohužel nebývá ta nejrychlejší...to můžeš mít ještě dost probděných nocí a opravdu máte línou radnici...řešit se to dalo už dávno...bavíme se tu spolu už dlouho a už jsi za tu dobu podala dost stížností, jsou fakt líní :confounded:
20. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.