• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jj to je pravda....jen mě serou ta pozdvižená obočí jako jakto že nechodí???????? a tak
21. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Luci: to znám :wink: mně to přišlo nekonečný, že se snad nikdy chodit nenaučí..a ted zas to samý s mluvením :unamused: akorát to bude fakt trvat hodně dlouho, takže jsem na divný ksichty už připravená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. pro 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz
teri valím hajat sem už grogy...dobrou
21. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
Brý den :slight_smile: Noc dobrá a za chvíli pofrčíme, jako druhý pokus :sweat_smile: pro ty peníze :slight_smile: Vystrčila jsem hlavu ven a je tam kupodivu teplo, jen -5 a je to fakt znát :dizzy_face: po těch -14 :sweat_smile:

A nevím, co dneska uvařit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Tak sem nikdo nezavítal, tak samutně odcházíme :cry: :wink: Frčíme ven, když je tam tak hezky :sweat_smile:
22. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
Ahojky kecalky! Nevím, jsetli váss zvládnu dočíst....

Musím vám to říct...... máme hotovo! Adámkův pokoj je hotový!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: POchopitelně nám chybí detaily, jako lustr, záckona (tu přinese Ježíšek) a tááák, ale zbytek je htotový!!!! Jéžíš já mám takovou radost! :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
no holky, kde jste? Chci se pochlubit :confused:
22. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
ahojky holky to je lae cvrkot, nestíhám , nestačím, je to síla.. :grinning: ale už mi chybí jenom pár kousků dárku, amo zabalit, zítra vařím a na Štědrý dne chci fakt už klid.. :grinning:

Dani super že máte pokojíček v rychtyku já dělám rychtyk uklidt až zítra páč dneska tu zase budou kluci, a udělají mi tu burdel :rolling_eyes:
22. pro 2009 v 10:19  •  3 děti  • Odpověz
autor
Ahojky, jsme doma :slight_smile: Konečně jsem zaplatila poslední resty a bude klid. Jdu udělat Romeovi topinky, onje s lutenicí a sýrem pak jí celý den :sweat_smile: a k obědu bude gulášek...nechce se mi vyvářet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
Dani super, že máte hotovo!!! :dizzy_face: těším se na fotečky :dizzy_face:
22. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Tak tady to je. Náš 7denní výtvor :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
čau kočky :grinning:
22. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Dani, tak ten je úžasný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tam bych se hned zabydlela i já :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Ahojky Reni, no taky bych chtěla být moje děcko :grinning:
22. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Děuju :dizzy_face:
22. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Dani teda to se dělá? Vloží foto a uteče :rolling_eyes: ty ty ty :grinning:

tak jo, Kuba zánět průdušek, Aničce se spustil žlutý sopel, který ji nutí furt kašlat, jinak průduškový kašel už to není, tak se jí asi uvolnily dutiny, tak snad ok.

Tatínek marod, zánět nosohltanu a já lehkou rýmu, ale dobrý, ještě jsem ani kapky do nosa nepotřebovala.

Dneska jsme kupovali kapříky a stromeček :grinning: a jeden malý nákup v tescu. Naivně jsem si myslela, že bych ještě něco na poslední chviličku nakoupila, ale prd a dva ořechy :angry: s chlapem to prostě nejde :grinning:

Teď mám kávičku, Kubíček spinušká a Anička sleduje pohádku, máme po obědě, byly řízky a brambůrky.
22. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
jšem tuuuuuuuu
22. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Anička si stěžuje že ji bolí hlavička, to bude k tomu nachlazení, ať už jsou ty dětičky zdravé :confused:

hoja Danulko, já myslela, že jsi utekla :grinning:
22. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Chuděrky malý :frowning2: ! Takhle na vánoce :frowning2:
Ale o mě se taky jako něco pokouší - jako kašel či co a tayk průdušky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
jste si teda pěkně mákli, ale vypadá fakt úžasně :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
Posíláme s Adíkem pohlazeníčko :frowning2:
22. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
to je to blbé počasí, mamča taky chrchle
22. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
no to jste zlatíčka, já Aničku hezky pohladím :wink:
22. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
zítra večer budu s Aničkou zdobit stromeček, Kuba půjde brzy spát a my si dáme záležet :grinning: to bude prcek ráno čučet, ale mám strach, aby ten stromeček neskolil k zemi :sweat_smile:
22. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Reni to teda jo, dalo to pěkně zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale každopádně to za to stálo :dizzy_face: jsem spokojená
odprdlo to pár nehtů, ale to snad dám dnes do kupy
22. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
Taky budem strojit zítra večer.... tak někam přivázat a hlavně dát plastový bambulky :grinning:
22. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
ty si ty nehtíky děláš sama sobě?

já jsem zvědavá, kdy my dáme do kupy ten náš pokojíček, Jirka už šel zase bourat divočáka a muflona :angry:
22. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
já říkala, že to nebyl špatný zvyk věšet stromeček ke stropu :grinning: já ho dám mezi okna a přivážu ke kličkám :grinning:
22. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ano prosím :wink:
Reni no každopádně by na tom něco bylo :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.