• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Chňapíka jsme taky dřív poslouchali a gumídky taky...uvidíme, co tomu řekne když už je starší :slight_smile:
22. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
Jo a ještě mu po novém roku chci objednat Tancujeme s Míšou,to má taky rád
22. pro 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz
malý trsá úplně na vše...ikdyž je jen znělka
22. pro 2009 v 16:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
To on taky, ale je chvilku :grinning: I když záleží na písničce :grinning: :sweat_smile:

Kluci před pátou vypadli ke tchánovcům koukat na kapry :dizzy_face: Těším se na fotečky, Romeo bral foťák :slight_smile: Já zametla, vytřela a teď jsem vylezla ze sprchy :dizzy_face: Jsem zase jak nový člověk a pokud mi to Adý nepřekazí, tak si večer vrznu :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: Jdu ještě na nádobí, ať můžu v klidu pak sedět a relaxovat :slight_smile:

Jinak stromeček už máme a je super :dizzy_face: Malinkej, ale huňatej a už se nemůžu dočkat, až ho zítra ozdobím :dizzy_face:
22. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Tak mám uklizeno :dizzy_face: Teď se láduju párkem v rohlíku :sweat_smile: a taky jsem zkontrolovala ozdoby :dizzy_face: Světýlka svítí, všeho je dostatek...no už ať je zítřek :dizzy_face:
22. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
nazdar, tak vidím, že už na koně nemůžu vyfotit ani sama sebe :grinning: nu což :wink:

děti sedí na teplém plechu, na spodním plechu jsou griliášové tyčinky, čerstvě udělané a ty se musí zatížit, tak jsem je přiryla druhým plechem a posadila tam děti, tak si nahřívají prdelky :grinning: moc se jim to líbí, připadám si jak z perníkové chaloupky :grinning:
22. pro 2009 v 18:11  • Odpověz
teď uklidím a měla jsem vařit polívečku, ale nevím nevím :sweat_smile: no jdu ji dát vařit, ať Jirka neremcá :wink:
22. pro 2009 v 18:12  • Odpověz
autor
Reni to je děsný, jak furt mažou :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdybys tam napsala budoucí mamina s novýma vlasama, asi by jí tam nechali :grinning: A docela ráda bych viděla dětičky, jak se nahřívají :grinning:

Já sežrala další párek v rohlíku a už končím :grinning: Počkám, až se mi vrátí kluci a večer snad bude příjemný manželský :dizzy_face: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
čuste buste dneska zas byl den...sem se nezastavila.....fakt a odpo chčiju magi v ksotkách...se nemám čas ani napít.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 19:29  • Odpověz
Luci nevíš po jaké době bych mohla dát Aničce Ditustat, když v 18,30 měla stoptussin? On jí jaksi nezabral a zakašle zhruba každých 30 vteřin.

Ten stoptussin se mi zdál dobrý, že i ředí hleny, protože nemůžu říct, že by měla naprosto suchý kašel, ale na noc budu ráda za každé stišení kašle :confused:
22. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
Renatko tak kolem desáté..ale minimum kapek na její váhu.... :wink:
22. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Lucinko díky moc beruško :dizzy_face: ještě že tě mám
22. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
Hele holky, dal sem někdo info od Simonky?? :astonished: :confused:

Jinak kluci dorazili, Adý má zase 38teplotu :stuck_out_tongue_closed_eyes: je v pohodě, i když trošku umazlenější :frowning2: Jestli nám ty zuby brzy nevylezou, tak mi z toho hrábne :frowning2:
22. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Marky bobík, tak posíláme pofoukání :wink:
22. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Reni díky, už to trvá nějakou dobu...přes den pořád vyšší a večer už se to drží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
achojec
sem fresh...hany už od rána vyhrožuje že chce mazlikovat se...bože to chce sex zas
mám cafito a čekám na kámošku....
marky písni maila....úpošlu fotku Katky, té co jste jí posílalay věcičky je fotnutá s Matyáškem ve tvojí kombinézce :dizzy_face:
O Simonce nevím není u tatky v jeseníkách????ted by měla nějak dorazit...
23. pro 2009 v 07:25  • Odpověz
no kaj stéééé???
23. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Ahojky!
Adámek měla dnes premiéru v novém pokojíku! Docela to šlo. Dnes dáme repete :grinning:

Simonka byla v po u Mudra a bohužel srdíčko ještě nebylo. Byla z toho chuděrka dost špatná, už se na něj tak těšila :frowning2: . Ale mimísek má ještě čas. Byla teprve 6+2. Za týden v po má další kontrolu a pak se uvidí. Tak na ní moc myslete držte všechny palečky co máte.
Zůstane v Jeseníkách až do pondělí, pak přijedou a sama vám pak poreferuje. Posílá pozdravy s přáním šťastchých a veselých vánoc!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
fanuš díky za zprávu...srdíčko bude pěvně věříme.....až do 8tt má čas :wink:
23. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
Co dnes jako vaříte? :astonished:
23. pro 2009 v 09:18  • Odpověz
fanuš nic....máme uzenou polívku s kroupama to stačí, dělám ted ingredience na salát a hany spravuje prut
jako pokojík luxusní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
Já dnes jen utřu prach, setřu a mám hotoson :slight_smile:
23. pro 2009 v 09:20  • Odpověz
jj taky ještě vysát ty plovoučky jsou za trest :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Luci děkuju :dizzy_face:
Já zvažuju, že udělám bramborajdu
Luci známe :grinning: :angry:
mě se líbí ty stěny, jak to máte řešené a barvy....světlá tmavá :dizzy_face: , nábyteček za jedna :dizzy_face: a ještě by se mě tam líbila ta postel Ferda co je u nás v OV :wink:
23. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Jo a Adámek dobrý?a zábranu tam máš? nebo spí ještě v malé postýlce?
23. pro 2009 v 09:22  • Odpověz
Luci ta neprošla... máme tam šikminu, bylo by to dost omezené :wink: a taky financ :wink:
23. pro 2009 v 09:23  • Odpověz
Zábranu teprve dokoupíme. Nemůžu mu udělat takovej šok, vrznout ho do děcáku a na naovu postel :grinning: . Ještě je v postýlce :wink:
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
fanuš jo vlastně šikmina to je pavda :slight_smile:
jo ták....tak pak písej dojmy a ták, je hrdej majitel pokojíku :grinning:
23. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.