• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Zbudil se v noci jednou a chtěl pálko :grinning: ráno sisce stávačka o půl sedmé, ale po o jdu s ním
23. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
co chtěl??? :grinning: :sweat_smile: v půl sedmé to je klasika u nás.....takže já siu fresh
23. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Luci je :dizzy_face: už umí dát na jevo radost a skáče jak duracel :grinning: líbí se mu tam :dizzy_face:
Ale nejlepší bylo, když jsme mu tam večer přestěhovali všechny hračky z obýváku a on ráno vstal, letěl do obýváku a byl slyšet zásek, ticho a letěl dál do kuchyně, ticho :grinning: nikde žádný auto :grinning: a pak jsem slyšela, jak maže do děcáku, tak jsem mazala za ním a on tam stál u regálu s autama na tváři mega úsměv a říká mi maminko autoooo :grinning: :cry: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: Dojemné :grinning:
23. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
Pálko je mlíko :grinning:
23. pro 2009 v 09:30  • Odpověz
jdu vařit, tak zatím :wink:
23. pro 2009 v 09:38  • Odpověz
jé to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak pá
23. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Na Simču myslím, určo srdíčko bude :dizzy_face: :wink:

Jinak já dneska vařím brambory a smažáka :dizzy_face: Romča si objednal...zítra bude k obídku čína a večeře to jistí :grinning:

Dani gratuluju Adámkovi ke spaní v pokojíčku, je to frajer :dizzy_face: :wink:
23. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
marky máš to tam :wink: jémčinu dojdu k vám jo?
23. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
Luci dojdi, vypadá to, že jí bude hromada :sweat_smile:

A Kačka s malým krása :dizzy_face: Vypadá moc spokojeně :wink: A Adýsovi takhle ta kombinéza nikdy nebyla :grinning:
23. pro 2009 v 09:47  • Odpověz
marky no..audělalal radost dalal sjem ji katce s tím že bude putovní prostě ji musí zase darovat :grinning:
23. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
SEM ZVĚDAVÁ KAM DOPUTUJE....
23. pro 2009 v 09:53  • Odpověz
AHojky holky....Simonce budeme moc držet palečky,určo bdue vše jak má být!
23. pro 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci to je super...putovní :wink:
23. pro 2009 v 11:25  • Odpověz
ahojky myslím že srdíčka budou aspon 2 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz
ahoj kocky,

prajem vam vsetkym krasne a pokojne Vianoce :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky ;)

Zastavila jsem se ve všem tom shonu abych vám všem od srdíčka popřála krásné vánoce, vašim ratolestem splněné všechny přání a hlavně všem pohodu, klid a lásku...a taky vám říct, že i když tu nejsem tak často, teda skoro vůbec poslední dobou tak vás mám všechny moc ráda a často na vás všechny myslím :zipper_mouth: :dizzy_face:

Takže ještě jednou přeji krásné prožití nejhezčích svátků v roce :wink:
23. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz
Tak jsem kousek pročetla...a je tu zase skoronová maminka...jééééé mc Simonce přeji aby jí to vyšlo a mimčo bylo....dřžím moooc pěstičky a přeju štěstíčko :wink:
23. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz
Dandi krásný pokojíček ;)
23. pro 2009 ve 13:34  • Odpověz
Ježííííš všechny máte krásné fotečky...ty dítka tak hrooozně rychle rostou....no jo letí to ...
23. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz
autor
Tak Romča dorazil domů (byl přeparkovat a u rodičů), malej mi už hodinu spinká :dizzy_face: a my si dali manžeslkou chvilku-konečně!! :grinning: No a už je zase v trapu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Takže budu relaxovat u netu a čekat, až se mi Adýsek vzbudí, uděláme si obídek (brambory oloupaný, sýr obalený :sunglasses: ) a budeme pak asi zdobit stromeček. Jelikož máme větší, než jsme plánovali, tak bude v ložnici (tam je víc místa-sebereme Adýmu trochu místa na hraní :sweat_smile:) čili budeme zdobit s Adým spolu :dizzy_face: I když ještě se rozhodneme, jestli dneska, nebo zítra...ale už si fakt přeju, ať je zítřek :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz
autor
Evi i tobě a dětičkám přejeme krásné svátky :dizzy_face:

Leni to samé a ať je ten Nový rok lepší a přejeme štěstíčko a zdravíčko!! :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz
autor
Jinak já letos budu přát hlavně zdraví :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky jsme si ho loni s Romčou přáli, ale asi jen ze zvyku a moc to nevyšlo :confounded: tak letos to budu psát velkým písmem :wink:
23. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Marky, taky se stavím na čínu :wink:
Jo Marky to je nejdůležitější... :wink:
autor
Reni doraž :grinning: I když teprve budu nakládat, ale klidně :grinning: :wink:

Leni to je...dokud se nic neposejří, tak to člověku ani moc nedojde, ale jak na to dojde, pak si to konečně uvědomíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ono to zdraví už bude :slight_smile:
23. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz
Holky, já vám popřeju večer nebo zítra ráno :grinning: chci vytvořit foto a když to nestihnu s tou fotkou, tak vám popřeju i bez toho :grinning:

já byla dneska v BV, na otočku, Jirka mi dal prašule, ať si něco koupím, že nestihl :sweat_smile: no já nevěděla co, chtěla jsem fén se všema nástavcema, viděla jsem ho za 600, ale už ho samo neměli :angry: tak mám řasenku a deodorant a fén si koupím, až zase bude :grinning:

Mezitím Jirka naložil všechno maso, nachystal zeleninu a uklidil. No není to zlato. Já ještě douklízela, musím teda ještě vysát a umýt zem, ale už vařím polévku a mám uvařené brambory na salát, už chládnou, pak ho udělám a je hotovo :grinning:
23. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
Leničko, ty jsi ještě tu?

Tak beruško hlavně ať jste zdraví a šťastní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kryštůfek ať má obr radost z dárečků a máte vánoce veselé až na půdu. :grinning:
23. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz
autor
Teda Reni, ty jsi šikulka :wink: A s fénem se netrap, jednou bude :grinning: A Jirka je teda poklad, to mě by nehrozilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: Ale neva, už jsem si ho vzala :sweat_smile: :grinning:

A já budu přát taky asi až zítra a fota teda dělat nebudu, snad mi to odpustíte :sweat_smile:
23. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
autor
Jo a já pod stromečkem nic nečekám, ani kdybych si to koupila sama :grinning: ale to už tak máme :wink: :grinning:
23. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz
Marky my to tak chceme každý rok, aby jsme se zítra mohli už jen dívat na pohádky :grinning: navečer obalíme a osmažíme kapra a je to hotovo :grinning:
23. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.