• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
bože, tady je to jak lazarov, ze všech stran to chrchle :angry:

Aničce zaskočila čokoláda a jak celý den pokašlávala jen trochu, tak teď chrchle k nezastavení :rolling_eyes: ale už se taky trošku sklidňuje, ach jo :confounded:
23. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Já letos dělám fest houby :sweat_smile: salát i maso máme od tchánovců, já jen zítra osmahnu řízky (nevím, jestli je teda ještě nebudu muset obalit :sweat_smile:) a jinak nic... :grinning: letos jsem to nějak zazdila a už chci ať je po nich...ale to je tím nedostatkem peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
No snad zítra budete mít ještě větší klídek a brzy úplně :wink:

Jinak po svátcích se vrhnu na ten penzion a napíšu ten sumírovací dopist :wink: ať víme, jak s dovčou :slight_smile:
Marky to máte fajne :grinning: já vařím 4 kapří hlavy :grinning:
23. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz
já včera dostala vánočku a cukroví, sice mám něco málo i napečeno, ale aspoň máme víc druhů :grinning:
23. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz
Jo a dneska budeme s Aničkou zdobit stromeček, až dáme prcka spát, to bude veselo :sweat_smile: a prý musím udělat stromeček i panenkám, tak budou dva stromečky :grinning:
23. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Reni jsi jak moje mamky ta taky vaří 4 kapří hlavy, má amura cca 4,5kg a kapříka na maso, no a já už mám oloupané kobzole, ještě mrkev a ostatní zeleninu dovařuju, a zadělala jsem na vánočku.. :grinning: chci už fakt klid, tedka tpo s jirkou nemáme zvorna růžové, nejak mě dusí co se týká peněz, vůbec mu nerozumím, moc se těším do práce at mám konečně taky více do rozpočtu.. :pensive:
23. pro 2009 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz
autor
Reni fajne to je, ale těším se, jak si to příští rok udělám sama a po svém :wink: :dizzy_face:

Jířo drž se, od ledna ti to začne :wink:
23. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz
autor
Jo a tchýně taky dělá polívku, ale ač jí má Romeo rád, ode mě se jí nedočká :sweat_smile: Smrdí mi rybina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz
autor
A Aďulka už je vzhůru...ještě vypadal, že to zalomí tak dostal jeden cecek do pusy a druhej du ruky :sweat_smile: a usnul, ale udělala jsem kravál (hold starý postele :confounded:) když jsem vstávala, tak už vstal taky :slight_smile:
23. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
hurá, mám hotovo, zítra už jen usmažit kapra.

Udělala jsem dva druhy bramborových salátů a polévka teda píše, vypadá to, že si na štědrovečerní večeři pochutnáme :grinning:
23. pro 2009 v 17:59  • Odpověz
čaute jdu strojit stromek, a trochu udělat atmošku ubrus atd.....nakukovat budu
23. pro 2009 v 18:47  • Odpověz
REni záviodím.. se máš.. já mám základ na polévku ale musím ji dochutit a zasmažit a tak dále, základ na salát taky dodělat, a stromeček se staví zítra ráno za mohutné asistence klukanů :grinning:
23. pro 2009 v 18:49  •  3 děti  • Odpověz
tak skoro hotovo jen ten stromek a dostat se k té krabici s baňama že..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
Hoja, tak my už máme ozdobeno!! :dizzy_face: Je super a malej nadšenej :dizzy_face: pak dodám fotečky :slight_smile:
23. pro 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojky kočičky,
jdu Vám všem popřát krásné svátky,hlavně moc moc zdravíčka.Já jsem nemocná.......mám zánět dutin. :angry:
Holky marodily minulý týden a hlásím,že už máme první tesák :grinning: :grinning: ....Veru zuby nese dooooost těžce,poslední dobou hodně pobrekává,bo další tesák už je v závěsu.
Budeme mít od zítřka tátu doma na celý 4 dny :slight_smile: :wink:
Dnes jsem byla u mamky a babičky,tak doufám,že se jim s novým rokem vrátí trochu sil :wink: ,letošek stál za prd.
Já mám také zdravotní problémy,tak se budu muset dát do kupy :frowning2:
Mám Vás všechny moc ráda,dětičkám posílám hubánky,pa pa
Na FB jsme právě vložila dvě fota mých sluníček :wink:
23. pro 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
Ahojky Janičko :dizzy_face: Taky ti přejeme krásné Vánoce, pusinku dětičkám a ať jsi brzy fit. Užijte si tátu doma :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
Hoja janičko...sem si říkala, že moc nechodíš...ale vydrž bude líp...musí...taky Vám všem krásné vánoce, hlavně to zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
Mějebne sem zlomila garnýž v kuchyni....no moje nervy
23. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
autor
:confused: :sweat_smile: Luci jak se ti to podařilo??

Já naložila čínu, je jí dost :grinning:
23. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Marky už jedu :grinning:
23. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Reni dojeď :grinning: Bude s rýží, neva? :grinning:
23. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
marky jen jsem otevřela horní dál špajzky, nejde otebřít úplně jen kousek, bo tam je ta garnýž...no a já s tím trochu švihla silou.... :frowning2:
23. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz
autor
Tak to je pech :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale nenech si tím kazit náladu :wink:
23. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
stromeček nazdoben :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Holky já se tak těším :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Luci zkus ještě napsat ježurovi :wink: ale pech to teda je.

Marky já si vezu hranolky :grinning: i tatarku :wink:
23. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
Reni tak ju...trochu ti odendám, páč tu rýži míchám do toho :grinning: :grinning:
23. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
je to jen ten držák te garnýže to kolco na tyči co se šroubuje do stěny to seženeme.....
23. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Luci to by šlo...dá se to koupit tam, kde se kupujou ty garnýže :wink:
23. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.