• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Dani děkujeme a taky samo přejeme. Taky doufám, že další vánoce (už asi páté spolu :astonished: :sweat_smile: :dizzy_face:) prožijeme ještě ve větší společnosti :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Achoooj všem
krásné vánoce plné pohody a radosti vdětských očích přejí Gojgánci

byli jsme zasvítit na hřbitově, a je tam mega lidí, víc jak v obchoďáku
24. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639081&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3639080&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

užijte si dnešní večer, ale i celé vánoční svátky, rozzářená kukadla Vašich dětiček u stromečku a hlavně se mějte rádi. Niki a Čenda :slight_smile:
24. pro 2009 v 11:06  • Odpověz
ty jo Peti, už se ti to krátí :grinning:

Jiři až je brzy zdraví :wink: náš tatínek se už vyzdravuje :slight_smile: Jirka se teď rozhodl, že stáhne toho zajíce, tak já relaxuju, chvilku telka, chvilku tady :wink:
24. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojky holky,tak vám jdu popřát krásné a pohodové svátky,hvězdičky v očích vašich ratolestí

Kačka,Tom a Davídek
24. pro 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz
Krásné Vánoce s vločkami štěstí, zabalené kouzlem lásky, přikryté peřinkou splněných snů, plamínky pohody v očích a vše nejlepší v novém roce přejí Lucka+Anička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 15:35  • Odpověz
tak byla tu segra s příátelema ježucha donesl asi 45 dárků pro gojgy...mazec...ještě že my jich máme jen 5
mluvící strom Pů, interaktivní hrací stoleček, plno hader vše kittyna, piano hrací velká plyšová kitty...no mazec.....
24. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
Jéééééééééé Luci tos e gojgy má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 v 16:09  •  2 děti  • Odpověz
jako o dárky nejde, ale jak pištěla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nádheraaaa
24. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
autor
Tak i my máme první várku za sebou :dizzy_face: Malej uviděl toho skákacího sobíka a víc nezájem :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Je z něj neskutečně nadšenej a furt hopsá :grinning: Ještě po sedmé jdeme ke tchánovcům, tak bude pokračování :sweat_smile:

Jinak Adý spal dneska 3,5!!hodiny po obědě :sweat_smile:
24. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
autor
Jo a už od doby, co jsem smažila řízky ucucávám červený s kolou a je to super :dizzy_face: :grinning: A musím říct, že poprvé mě atmoška vánoc chytla až u toho smažení :sweat_smile:
24. pro 2009 v 18:43  • Odpověz
marky :grinning: :grinning: :grinning:
gojgy teprve ted usla měla br. kaši a filátko s máslem...ale asi ne dost páč hodinu a půl ryčela v postýlce..ona teda od 6do 9h rána brečela, nevěděla jsme co s ní..popina má v sobě za celý den třetí panadol, stolička se klube....tohle se nám ještě se zubama nestalo.....no vyžahla ještě půl flašky mlíka a usla.
Jinak z vánoc měla radost nemohla se dočkat až ji hany vyndá z krabic panenku, medvídka pejska,housenku, bývá to tam přiděláno takovým drátem....no hotová z dárků...a těch hader :sweat_smile: mám ráno co skládat teda......
24. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jo A Adámkům, vše nej k dnešnímu svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 21:56  • Odpověz
Taky přejeme Adámkům vše nej k svátku....KOukám,že Vánoce všude super :wink: Marky toho hopsacího sobík jsme chtěla taky,ale jak nebyl net,,tak jsem ho nestihla objednat,tak ho asi objednám za penízk co dostane
24. pro 2009 ve 23:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Tak i u tchánovců super :dizzy_face: drandil tam v tom velkým autě a doma, jak jsme postavili stan, tak už z něj nevylezl :sweat_smile: jsem ráda, že jsme se s ničím neminuli :dizzy_face:

Kačí já toho sobíka taky chtěla objednat a nakonec je měla paní tady kousíček od nás :sweat_smile: jen za 180,- :dizzy_face: a opravdu má úspěch :dizzy_face:

Za chvíli jdu budit velkýho a pojedeme k našim. Poslední várka sárečků, tak se těším a nejvíc asi na ten klid :grinning: Jinak Adý, jak spal odpo dlouho, tak usnul až o půlnoci :sweat_smile: což by mi nevadilo, byl unešenej z těch hraček :dizzy_face: ale noc katastrofa :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to dospí a další noc už bude zase dobrá :slight_smile:
25. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
hojte hlásím že druhej den opět řev od půl 6 a to usla v osm...bože ten zub......
jinak je klid už v ohrádce nemá sice moc místa...ale zkouší nové hračky, večer stáhnu fotos a hodim do alba
25. pro 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
Luci se zubákama pevný nervy, snad ji to nebude trápit tak dlouho :frowning2: nám lezli zuby i 2měsíce :astonished: :confounded:

Já taky večer dodám pár foteček :slight_smile: My snad do půl hodinky vyrazíme, ale Romeo si šel odložit, tak snad tam neztráví mládí :rolling_eyes: Sere mě s t tím...ví že máme někam jet a na všechno má času habaděj :angry: a to začíná už tím, že půl hodiny leze z postele atd :angry:
25. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
marky..no tak mu to řekni :wink:
u nás zuby vždy okej až na stoličky....bohužel....ale jinak je v klidu jen rána a usínaní to je za trest
25. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
hoja holky, vánoce úžasné :slight_smile: :dizzy_face: ale ani jsem nefotila, musela jsem rozbalovat rychle rychle od dvou dětí, tak dneska uděláme jen foto u stromečku s nějakýma dárečkama :wink:

Teď půjdeme ke tchýni na oběd, pak k našim na druhé vánoce a zítra ještě k Mařence sousedce a pradědečkovi :grinning:
25. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
renatko tež ucanckané vánoéce že?
jdem poo na prochajdu gojgy si vystřihla u oběda hysterák jak z filmu...tak nastoupúil nurofen...asi to fakt budou zuby už druhý den tohle nutně vyžaduje cca po 6ti hodinách...takže jiný vysvětlení nevidím
25. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: Jsme doma. Lidí bylo u našich hafec, tak Adý nebyl ve svý kůži :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jinak super :dizzy_face:

Luci říct mu to :sweat_smile: on ví, že mě s tím sere, jenže on má na všechno spoustu času :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mu je nějaká dochvilnost cizí...10minut sem či tam :confounded: to nenávidím :angry: nu co už... když ho baví mě nasírat a pak žehlit :sweat_smile: bnaštěstí jezdíme k našim jen jednou za měsíc :grinning:

Konečně budeme mít klid :dizzy_face:
25. pro 2009 v 17:01  • Odpověz
autor
Jinak Luci, u nás trápení se zubama začalo taky až od 9.zubu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: těch prvních 8 proti tomu nic nebylo a jakobysme o nich nevěděli :sweat_smile:
25. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
nazdárek kočičky, my teprve dorazily po návštěvách, zítra jdeme popřát Jirkove babičce k 80 narozeninám a pak k Jirkove tetě, to jsme dneska nestihli :sweat_smile:

Děti dostali plno dárečků, až jsem z toho všeho zmožená :sweat_smile:

Jirka si skočil na pivko a já bych tak spala :sweat_smile: :grinning:
25. pro 2009 v 17:27  • Odpověz
renatk o chápu sem taky off a zítra ten oběd a pak sejšn rodinná a pak do rachoty sakra uviím snad tzo zmáknu
gojgy mitu chodí jako kdyby se nechumelilo :grinning:
25. pro 2009 v 18:22  • Odpověz
autor
Já bych taky spala...Romča tu teď podřimoval, ale i když ho Adý moc nenechá, tak mu závidím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 18:29  • Odpověz
Tak my dneska dojeli z návštěv už ve 2.MAlý je nejvíc nadšený z odrážecího autíčkka,teda akorát místo odrážení,ho vozí před soubou,za to zadní madlo.

Koukám,že u nikoho moc Vánoce nejsou svátky klidu
25. pro 2009 v 18:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí taky ho Adý dostal a už se umí odrážet dozadu :grinning: Dopředu mu to ještě moc nejde, ale hned pochytil, co má dělat :dizzy_face:
25. pro 2009 v 18:46  • Odpověz
25. pro 2009 v 19:09  • Odpověz
25. pro 2009 v 19:10  • Odpověz
autor
Reni :dizzy_face: :grinning: suuper :wink:
25. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.