• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Tak jo Reni,s úterým počítám :dizzy_face: :dizzy_face: A bez dětí :dizzy_face: :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz
já uchcávám z popisu porodu od alcatka :grinning: má to v jednom ze svých alb
25. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Kači rozhodně bez dětí :grinning:

Luci není, ale nějak mě to vykolejilo, on teplotu skoro nemívá a teď když bere 5 dní ATB :confused:
25. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
jj chápu renatko fakt bude to v klidečku..atb clonu má...třeba opožděná reakce....
25. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
Reni neboj,to bude asi i z těch vánoc,prostě je toho taky na něj moc,tolik zážitků
25. pro 2009 ve 21:33  •  2 děti  • Odpověz
Kači, přesně v to doufám
25. pro 2009 ve 21:50  • Odpověz
holky valím do duchen dobrou
25. pro 2009 ve 21:53  • Odpověz
bré ráno
jakpak ste spaly? A renatko jak dobrý????
26. pro 2009 v 08:24  • Odpověz
renatko kukni na www.nejevnejsi-nabytek.cz
maj super pokojíky ceny slušné a dost akčních cen :slight_smile:
26. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: U nás se spinkalo docela dobře a do půl dvátý :dizzy_face: potřebovala jsem to :dizzy_face: Dneska k obědu ta avizovaná vánoční čína :sweat_smile: dřív na ní přes horu žrádla nadošlo :grinning:

Teď se tu malej živí mlíkem a já vánočkou :dizzy_face: nabízela jsem mu, ale prý si ji radši přefiltruje :sweat_smile: :grinning:
26. pro 2009 v 09:10  • Odpověz
Krásný sváteční den přeji
U nás vánoce - nádhera!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Adámek měl dárků... Asi byl hodnej :grinning:
Ale Měl to na štědrý den zkkolilo, měla jsem teplotu a jetě stále nejsem fit,a le nejhorší je, že to odemě chytnul Adámek a včera ráno jsme vstali a měl 39 a od té doby bojujeme s horečkama :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: Lékárny zavřený, takže jsem si od kámošky musela půjčit nurofen a jedem na střídačku s panadolem :frowning2:
26. pro 2009 v 09:15  • Odpověz
juj fanuš co to???? já byla den pořed v lékárně pro panadol a dobře jsem udělala dva dny ho malá doatávala na zuby teploty nebyly ale to vřískání....
26. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Dani teda chudáček malý :frowning2: a ty taky beruško, pohlaď za nás bobíška Adámka a ať je brzy fit :astonished: a ty s ním

Náš prcek včera taky teplůtkoval, ale proti vám jen trochu, o půl páté ráno na něj šáhnu a úplně hořel :confounded: ale naměřila jsem "jen" 37,8 dala jsem mu nurofen. Teď tu lítá a tváří se, že mu nic není, tak uvidíme, u nás snad jen nějaká viroza, která se nám k tomu přidala :confounded:

Luci mrknu

Marky, tak ať hezky filtruje :grinning:
26. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahoj Danuš...tak ať je brzy dobře :frowning2: Koukám, že to tu pěkně lítá :frowning2: My kvůli zubům máme naštěstí léků dostatek, tak držíme palečky :wink:
26. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
Reni to on si to nenechá zkazit :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
dneska je venku krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo trtol uřezán...a prsama jsme dolů....pokořenim až otočim
a zelí je špek a pak zahustit že? já vím mám blbé otázky ale čím teda hustíte zelíčko vy????
26. pro 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Luci se máte, že máte krásně....tu je zima a nechutný vichr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, baští vám děti cukroví?? :confused: :sweat_smile:
26. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
marky ne..ale bere ty polomáčené sušenky a ty by evidentně jedla..ale bývám rychlejší :grinning:
26. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
autor
Luci takhle to nemyslím...já bych mu i dala, ale on to nechce :sweat_smile: a to jinak fakt žere všechno :sweat_smile:
26. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
jo? tak bud ráda na jednu stranu čím později začněš se sladkým tím líp....
26. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
taky cukroví nechtějí ani jeden :wink:

Luci zelí buď zásmažkou, bramborou nebo zaprášit moukou :wink:
26. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
u nás bude k obědu zvěřina :dizzy_face:
26. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
Reni divný, co?? :sweat_smile:

Luci on dostává sladký, samo v rozumné míře :wink: I cukry jsou k životu potřeba :wink:
26. pro 2009 v 09:41  • Odpověz
já si říkala jak budou uzobávad a houby :grinning:
26. pro 2009 v 09:51  • Odpověz
Holky děkuju. No však to znáte, když něco je tak to stojí z prd... ale teď si hraje v pokojíčku s novýma autama :dizzy_face:
Večera jsem ho taky nadopovala a o půl 3 kňourkal, tak jsem na něj šáhla a úplně hořel, tak dostal další dávku a hodinu po ní jsem namělřila 38,8 :frowning2:
26. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
tak zase jdu, pa pa
Reni taky se uzdravte :wink:
26. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Dani to jsou hnusný teploty :frowning2: Snad bude brzy v pořádku :wink: A ty taky :slight_smile:

Reni taky jsem počítala, jak bude furt užírat :grinning:
26. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
Bobik malý fanuš pa a uzdravte se
26. pro 2009 v 10:16  • Odpověz
autor
Tak my asi půjdeme na chvilku ven...Adý je chvilkama na zabití :angry: a ve vteřině je super, tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň koupíme nějaký pečivo :slight_smile: Romeo ještě nevylezl :sweat_smile: ten má život :stuck_out_tongue_closed_eyes: i když on mu Adý tím svým jekotem spánek moc nedopřeje :grinning: :angry: :grinning:
26. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahojky holky,

Dani ať jste brzo fit! :wink:

Jinak náš malý cukroví jí,ale většinou si jendou kousne a dá to některému hafanovi.Takže si myslím,že si to spíš bere aby to dal hafanovi
26. pro 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.