• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kuba má 38,1 holky, už aby bylo pondělí, chrchle hnusně a já mám strach, aby neměl zápal plic :frowning2:
26. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj všichni.

Reni naložte ho a jedte na pohotovost
26. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz
Marti, my se pokusíme vydržet, tady pohotovost funguje tak, že by ho dali na JIP a rentgen udělali v pondělí :confounded:
26. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz
A když je to akutka tak taky, a třeba jsou to jen průdušky. Měla bys jistotu a hlavně by ho poslehl lékař
26. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz
Reni,tka snad to brzo přejde :frowning2: To úterý asi nevýjde co?Ale teda mohl by aspon na chvíli pohlídat tatínek
26. pro 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
Reni písni mě recept na tatarák.
Nevím jestli mixovat cibuli, nebo ji dát jen na drobno
26. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz
Kači dneska jsme o tom mluvili a pokud budou děti jakš takš v rychtiku, tak půjdeme, v pondělí, jak půjdem od mudry, ti dám vědět, tatínek by pohlídal :wink:

Marti nadrobno :wink:
26. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Tak jo,tka budu se moc moc těšit a doufat,že to výjde..hrozně ráda ybch tě viděla
26. pro 2009 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
Kači já tebe taky, už se mi moc stýská :confused:
26. pro 2009 v 15:27  • Odpověz
Mě též reňulko. Bych třeba i dojela k vám sama,kdyby jsi od prcků nemohla a moje řítomnost by jim nevadila.
26. pro 2009 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
Jasně, uvidíme, jak na tom budou, přeci jen bych ráda vypadla a když to nebude možné, tak přifrčíš :wink:
26. pro 2009 v 15:36  • Odpověz
jasné ajnsé...už s emoc těším
26. pro 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Čusík :slight_smile: tak my vegetíme a je to super :dizzy_face: Furt se něčím cpu, ale pořád to není ono...mám na něco chuť a nemůžu přijít na co :sweat_smile: :grinning:

Dali jsme si s Adým po o spánek a velkej si ho dává teď :sweat_smile: ucucávám červený s kolou a nemá to chybu :dizzy_face: jo a čína byla luxus :dizzy_face:
26. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
Marky, já taky mám furt na něco chuť a nemůžu dojít na to, na co :grinning:

už jsem si dala i kousek zvěřinového klobásku a furt mi ještě huba malská :angry:

Kuba, když má sraženou teplotu, tak vypadá naprosto zdravě, veselý, hraje si, jak se mu teplota zvedne, tak je unavený, ale jinak taky v pohodě, tak snad to ještě jeden den vydržíme. Odpoledne spal naprosto klidně a vzbudil se se smíchem :wink:
26. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
autor
Reni takhle s těma teplotama bojujeme už delší čas :frowning2: chvíli pohoda a pak teplota nahoru a útlum :frowning2: i když u nás jsou to ty zoubky, aspoň doufám :unamused:

A jinak žeru furt a furt to není ono :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. pro 2009 v 19:23  • Odpověz
Achojky
Adámek je uložen, nadopován Nurofenem :frowning2: . Chudáčk malinkej..... zase hoří, zítra je to 3tí sen, tak snad pak už to bude ustupovat....
Reni držte se, posíláme Kubíčkovi pohlazení, aby bylo líp :wink:
26. pro 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
Ať je marodům líp :slight_smile:

My jsme vykoupaní a decentně ostříhaný :sweat_smile: vzala jsem mu to jen vzadu...občas mi utíkal, tak to nepatří k nejrovnějšímu účesu :sweat_smile: :zipper_mouth: ale je to docela dobrý :grinning: napoprvý to ujde :grinning: Ještě potřebuje předek, ale to fakt až usne :grinning:
26. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
tak Kubovi už taky stoupá teplotka, po 5 hodinách panadol čípku, tak jsem mu dala nurofen, zbaštil celý chleba se sýrem a masíčko s omáčkou, teď to zapíjí a za chvilku jdou s Andulkou spinkat. Ta má pro změnu lehce zastřený hlas. Už aby jsme se z toho dostali, to je fakt na palici.

Dani, ať to Adámkovi zítra už poleví, bobíškovi malému :frowning2:
26. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
http://www.facebook.com/album.php?aid=2035959&id=1096943609&saved

Ještě jsem dodala pár foteček od našich :slight_smile:
26. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
Přeji amrůdkům ať jsou brzo zdravoučcí a posíláme pusinku :dizzy_face:

Jinak malý spinušká,my popíjíme portské a kukáme na tv.Pohodička jak vyšitá!Jinak zítra nás čekají poslední vánoce u našeho tatky,takže se těšíme
26. pro 2009 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz
čaute kočičandy
mělajsem nočáka už sem doma a za chvíli jdu nynat neb večer jdu opět do rachoty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marodi uztdravit se do 31.12...bo jak na nový rok , tak po celý rok...tož kurýrovat jasnačka????
27. pro 2009 v 07:04  • Odpověz
Luci, dobrou noc :wink: bobíšku, z práce do práce, uf jsi dobrá :dizzy_face:

Tak Kuba je od noci zatím bez léků na teplotu, jejich účinnost už dávno odezněla, tak snad to bude dobrý, myslím, že lehce zvýšenou má, ale jinak vypadá ok :wink: ťuk ťuk ťuk, abych to nezakřikla
27. pro 2009 v 09:37  • Odpověz
27. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Noc dobrá, budíček přijatelný, tak to ujde. Teď jsme se vrátili z procházky :dizzy_face: Je tam zima, ale bylo to super :dizzy_face: Cestou domů jsme koupili pečivo a máme klid. Oběd u tchánovců, tak žádný vaření :slight_smile: Až poo Adý půjde spinkat, tak mu dorovnám ten účes :sweat_smile: Vzadu to zarovnám, předen trochu srovnám a snad to nebude tak hrozný :sweat_smile: :zipper_mouth:

Reni postel je super :dizzy_face:
27. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
no renat ta je :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2009 v 11:08  • Odpověz
všeci chrápete????mám navařeno, na týden pro gojgy :slight_smile:
a asi se odpo podíváme do globusu měly by tam prej mít tefal clipso ten tlakáč
27. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Ahojky...tak my byli na obědě a pak jsme šli hned spinkat a dali jsme 3hodinky spánku :sweat_smile: Uvidíme, kdy půjdeme večer, ale asi to potřeboval :slight_smile:

Jinak jsme dostali omajdu a maso, tak zatím jídlo taky řešit nemusím :sweat_smile:
27. pro 2009 v 18:09  • Odpověz
Ahojky,tak my byli u tatky,tak máme zase hračky navíc!A zítra jedem k Leničce na návštěvu,tak už se moc těším :dizzy_face:
27. pro 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Reni a doufám to úterý paltí,s tím počítám :wink:
27. pro 2009 v 19:26  •  2 děti  • Odpověz
tak se hlásim z rachity zas hafo práce...ale nějak bylo, nějak bude.....
27. pro 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.