• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci,tak snad seti to brzo uklidní :wink:
27. pro 2009 ve 20:20  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak Romeo vlezl do sprchy (asi něco očekává :sweat_smile:) a Adýsek tu sedí, nožičky nahoře a láduje se rohlíkem :grinning: Rodinná idylka :dizzy_face: :grinning:

Luci tak ať je klidnější zbytek šichty :wink:
27. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
My máme malého ve vaně a půjde na kutě!

Marky,no co víc si přát:D
27. pro 2009 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj. Se nudím tak hledám sedačku Pavle do auta. Máte nějaký tip na něco dobrého. Od 15 do 36 kg. Už mám 3 vybrané, ted jen se dostat do města.
http://autosedacky-prikryl.cz/_c100004_l3_p175337_/hlavni-stranka/autosedacka-concord-lift-evo-pt-cherry.aspx
http://autosedacky-prikryl.cz/_c22_l3_p178050_/autosedacky-rmer-15-36-kg/autosedacka-rmer-kid-plus-trend-line-jet.aspx

http://www.prejetesi.cz/maxi-cosi-rodi-xr-blue-note.html

Ale ted jakou, nebo jinou.
Pavla má 13,3 kg, ale ty do 15 jsou ji malé
27. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
My máme tu do 20 něco,takže pak budem mít jen podsedák,máme koupený ten co má i opěradlo na záda
27. pro 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
Marti zvolila bych (mezi těmahle) buď tu romerku nebo maxi cosi... My máme do 25kil, ale teda nepočítám, že nám tak dlouho vydrží :sweat_smile: A jinak pak budu volit v podobných vodách jako Marťa...určitě to nebude jen podsedák :slight_smile:

Jinak u nás už se spinká, já dojížídím červený s kolou, i romantika byla...no brzy půjdu na kutě :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ono to má od těch 25 kilo úplně stejnou funkci...máme taky ty záda,takže je to šumák..tam stejně jde jen o to,aby byly správně pásy
27. pro 2009 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz
A taky když si všimneš,pro ty větší děti tu opěrku stejně odmotuješ a máš z toho jen podsedák :wink:
27. pro 2009 ve 22:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí to není pravda :wink: Pásy jsou důležitý, ale já tu zádovou opěrku určitě neodmontuju :wink: ta je právě důležitá...podsedák samotný není tak bezpečný, proto budu volit sedačku, která se dá přizpůsobit, třeba jako ta romerka. :wink: časy se mění :wink:
27. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
No ale třeba u té amxi cosi píšou,že se to dá příspůsobit tím,že se to odmontuje...další jsem enčetla to přiznávám...ale myslím si,že málo která má i pro ty velké dětcka zádovou opěrku...to by pak byla tka velká,že by ten menší špunt v tom plandal,tím pádem by nebyla tka bezpečná :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz
no ale je fakt,že když budem mít tolik peněz,tka ji taky koupím,což mít nebudem...a pokud jo,tka bdue stejně nový autí,které má boční erbegy,tkaže to zase tka nebude potřeba..
27. pro 2009 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
A třeba u té první píšou, že se to dá odmontovat, ale vcelku je to bezpečnější. Určitě tu opěrku bych odmontovala až ve stavu nejvyšší nouze. Do 36kil asi s opěrkou nebude, ale to doufám, že už bude tak vysoký, že už to nebude potřeba...ale třeba jsem teď potkala známýho, má 3letýho klučinu a už ho měl jen na podsedáku, což je nemyslitelný :astonished:
27. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
no to jako ono záleží,jak ej ten 3 letý klučina veliký,ale myslím si,že my se ve 3 letech vejdem ještě do té naší co máme
27. pro 2009 ve 22:27  •  2 děti  • Odpověz
autor
No to my asi taky, ale jde o to, že ve 3letech by měl mít ještě oporu i zboku...a ten jejich klučina je prcek kost a kůže :sweat_smile: vešel by se do sedačky jeho roční sestřičky :confused: Takže určo další sedačka bude na ten způsob, co hledá Marťa :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
no tak takovýho prcka byhc určo dala do jiný sedačky...já v podstatě nevím,ale podsedák máme doma,bo nějaký lepší byl z 1000 slevněn na 200 tkaže nekup to že?
27. pro 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
My máme zatím tuhle a zatím to nijak extra neřeším, ale jediný na čem jsme se shodli, že určo s opěrkou, jinak jsem zatím víc nekoukala :slight_smile:

A cena dobrá :slight_smile:
27. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz
my jsme and tím ani nepřemýšlely,to zatím neřešíme,ale shodli jsme se,že pokud bude nové auto,tka koupíme i davídkovi autosedačku s isofixem a pro druhé taky koupíme nové vajíčko
27. pro 2009 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak to my nebudeme mít v brzké ani delší době nové autíčko, tak neřeším :grinning:
27. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
to my už uvažujem...Fofík už pomalu dosluhuje...a Tom jezdí denně hafec km,tkaže je potřeba
27. pro 2009 ve 22:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
No my si o novém autě můžeme nechat jen zdát, takže to není právě pro nás :grinning:
27. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
No u nás asi novější auto bdue potřeba
27. pro 2009 ve 23:01  •  2 děti  • Odpověz
guten tag liebe freundin :grinning:
valím hajat odpo dojde kámoška....
my nebudem mít auto a tež bychom potřebovali jako sůl.....naše herka je fakt stará..ale po městě a na chajdu stačí.....ale na mimoměsto dál si půjčujem od segry
28. pro 2009 v 07:11  • Odpověz
Ahojky
Tak máme s Adámkem oba antibiotika :frowning2: . Aík má zánět průdušek jko hrom
Já chrmlu, jak strej tuberák :frowning2:
28. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
Psala Simča! Už mají srdíčko a 10mm k tomu :dizzy_face:
28. pro 2009 v 11:26  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Dani tak ať vám to brzy zabere a je vám dobře :wink:

A Simonce moooc gratulujeme :dizzy_face:

My byli ráno vyměnit kombinézu, co nám koupila tchýňka. Snad už přestane kupovat malýmu věci, když neví jakou velikost :sweat_smile: Jinak noc nic moc, 1,5hodiny nespal...probudil ho zlý sen a pak ho trochu probral Roman a on už neusnul. :confounded: Ráno na mě unavenej koukal jak vrah :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
Dani,jé to je super zpráva,tak Simonce napiš,že jí moc moc moc gratulujem :dizzy_face:

a vy ať jste brzo zdraví! :wink:

my k Leničce zase nejedem,tom má rýmu,tak ať nenakazí Kryštůfka
28. pro 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz
Kači zítra to platí, v kolik a kde? :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
Kuba spinká, zaspal po cestě autem, průdušky má už čisté, jen se zbavit zahlenění, Anička je naprosto OK :grinning: a potkali jsme tam neštovice, tak za 3 týdny uvidíme :grinning:
28. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz
Dani Simírkovi obr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Danuško a vy se brzy uzdravte, je to na dlouho, Kuba ještě včera nevykašlával jak by měl a to měl týden ATB, ale dneska už vykašlává a průdušky jsou čisté, tamto byla asi viroza, ty teplotky.

Kači, škoda, že vám to s Leňou nevyšlo, ale už se na tebe moc těším :dizzy_face: dám návrh, buď od 11h nebo od 13,20h :grinning:
28. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Reni super, že jste už zdraví a neštovice si užijte :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:

A zítra si to užijte spolu s Kačou :wink:
28. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.