• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
čuste cholky tak my vyspaní...
jé neštovice, no já bych moc nebrala ještě tak za rok....
28. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jinak včera jsem na Simču myslela, uf uf....díkybohu že to kočendě vyšlo....
a všem marodům posíláme uzdravující pusenyyyy :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz
No jo, na neštovice se teda fakt těším :sweat_smile: doufám, že pokud je děti chytnou, tak snad to bude v pohodě :fearful:
28. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
Díky holky
Reni i my jsme tam potkali neštovice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :angry:
Tak za tři týdny jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nazdar
28. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz
Myslím, že by Simča měla dnes dorazit domů.... :wink:
28. pro 2009 ve 13:56  • Odpověz
Dani :grinning: :grinning: :grinning: tak uvidíme, jestli se nakazíme :wink: :grinning: ale beru to tak, že by jsme to měli aspoň zasebou :wink:
28. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
Reni,mě je to úplně šumáček,tkaže klidně hnedka v těch 11 a můžem se někde napapkat :wink: Taky s ena tebe mocinky moc těším :dizzy_face: :dizzy_face:

No jako tom nemá rýmu nijak extra ale přeci jen mu z toho nosu teče,tak by mi to bylo blbé!

A neštovice si užíjte :slight_smile: Ale jak píšeš,apson byste to měli za sbeou
28. pro 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
Reni na jak dlouho to je neštovice? Já je měla jako malá a už si to nějak nepamatuju :sweat_smile: :unamused:
28. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz
Dani na dlouho, teda asi týden infekční, pak tak než se vyléčí stroupky, tak 2 týdny minimálně, ale jak nebude infekční, to znamená, jak budou zaschlé všechny pupeny, tak může ven :wink:
28. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
Kači a kde se slezem?
28. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
no nazdar :astonished:
no furt lepší v zimě, než vlétě že
28. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz
Dani rozhodně, ale možná je ani nechytíte a my taky ne :wink: uvidíme :grinning:
28. pro 2009 ve 14:46  • Odpověz
Reni,tak asi na náměstí ne?
28. pro 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
super :wink:
28. pro 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak já budu přesně v 11 na náměstí..takže se mocinky moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
Kámoška je na cestě do Paříže! Tak na ni pořád vzpomínám..... tak strašně si to přála a tak moc se tam těšila.... :dizzy_face: :wink:
28. pro 2009 v 16:12  • Odpověz
Taky bych se s váma zcukla :wink: kakra :sunglasses:
Myslela jsem, jak budem mezi svátkama vymetat po návštěvách.... a kulajs :unamused:
28. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
Jé Paříž :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jela bych hned fakt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: můj splnitelný sen :dizzy_face:
dělám gulage na zítra a zelenivou polívku s nudličkama, mám tu keště koš, ale ne plnej, tak si k tomu sednu....a ráno do rachoty tenhle týden mám nasáčkovanej 5 šichet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
Luci docela hoňka co :unamused: Jen se nám nestrhni holka :astonished:
28. pro 2009 v 19:41  • Odpověz
no fanuš jo...aleco narobim že.....bohužel
28. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
tak jsem si snědla svou dávku antíků a půjdu zalehnout :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte se
28. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci ty se nepřetrhni a ty se Dani brzo uzdrav!

Reni a zítra v 11 na náměstí!se na tebe fakt moc moc moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
jé holky se máte taky bych se srážela....
a dlouho tu nebyla jiřule...se nepřišla pochlubit ani...babab jedna
28. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
autor
Čusá :slight_smile: Den dlouhý. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc husto s Romeem, prostě trochu náročné... Takže dožunknu červený a půjdeme s Adým chrupat, nějak nemám na nic náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Brou, Luci klidnou šichtu a Kačka ať si to zítra užije s Renčou :dizzy_face: závidím :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz
Luci,my plánujem po novém roce jet k tomové babičce do OV,takže se určo stavíme :wink: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky sotva načučnu tak koukám že je po mě scháňka.. Omlouvám se za neúčast,ale vánoce tak nějak divné, Jirka marod, a tak byl protiva tkaže nevím co si z toho mám vybrat,.no holt není každý den posvícení. Dneska jsem byla odpoledne bez dětí, super relax sice u "číslíček" ale i to mě kupodivu odreaguje :grinning: .. kupelnička už skoro hotová, koupili jsem dneska v Ikei lavici a polici tak se moooc těším až si to zabydlím m, chybí podlaha a zaspárovat.. taže už toho moc není.. jdu si lehnout do vany a vezmu si sebou to pojišťovnictví jaksi jsem se k tomu furt neodhrabala, čumím na tleku do 1 ránoa pak už se mi fakt nechce :sweat_smile:
jo a zítra se jdu ošmykat a přebarvit.. :grinning: takže další radost.. :dizzy_face:

Jo holky moc si to na srazíku užijte.. taky bych se hned srážela.. :sweat_smile: Kači klído zavítejte k nám, teda pokud to bude v mých silá(pracovních) tak te ráda uvidím.,. i s Luci samozřejmně. :sweat_smile: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz
Achoj!
U nás je hotový lazarov.... už padnul i Romeo :unamused:
Adámek spinká, měl zvýšenou teplotku, šmudlík a taky mu teče z nosánku :frowning2:

Jiři tak se vám to pmalu zabylinkovává :dizzy_face: pak to nafotni ju :slight_smile:
29. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Romeo vymajznul pro lístek na peníze, tak jsme tu samotinký :slight_smile: Dala jsem prát, umyla nádobí a už si budeme jen hrát :slight_smile: Pak oběd a spánek :slight_smile: Prostě relax :sunglasses:
29. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Achooooj berušky, zdravím všechny přítomné i nepřítomné.

Simonce mooooc gratulujeme k mimouškovi, ať roste a má se u maminky dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás Vánoce super, Anička byla nadšená ze svítícího stromečku, dostala kopec dárečků - nejvíc jsem byla hotová z houpacího dřevěného sobíka a z nááádherného dřevěného kočárku pro holčičky od 10 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Potřebovala bych radu od zkušených matek. Anička má v sobotu 6 měsíců, ale už tak 4 dny se mi v noci budí po 3 hodinách, což dřív vůbec nedělala, a přes den chce papat tak po 2,5 hodinách, tak mi mudra řekla, že mám začít s příkrmy. Na oběd prý zeleninka a na noc kašička, prý se lepek může už od 6 měsíců. No a vzhledem k tomu, že Anička bude mít sklon k alergiím, tak chci s lepkem počkat. No a já tomu vůbec nerozumím, tak bych vás chtěla poprosit o rady. Díky moc, berušky.
29. pro 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
Ahojky Lucidku :slight_smile: určo v klídku s příkrmama začni :wink: U nnás teda úspěch nebyl, ale my jsme celkově jiný :grinning: A kašičku na noc taky můžeš zkusit :slight_smile: My měli mléčnou a ta ho taky nějak neohromila, ale on je držka :grinning:
29. pro 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.