• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
hoja holky hlásim se z rachoty
luci oibecbě příkrmy platí po tři dny jeden druh, a pak přidat dvoj komboinaci a pak troj...
např:
1.den mrkev
2.den mrkev
3.den mrkev

4.den brokolice
5.den brokolice
6.den brokolice

7.den květák
8.den květák
9.den květák

10.den mrkev-brambora
11.den mrkev -brambora

12.den brokolice brambora
13.den brokolice brambora

14.den květák brambora
15.den květák brambora

16.den mrkev, telecí brambor
atd......

jde o to že ty tři dnby zpočátku jsou proto, aby se zjistil případný potravinový alergen
Ale já bych ,mrkev po tři dny nedávala, jelikož staví, a Sárinka pěkně plakala jak tlačila hovino, takže jeden max dva dny zkusit příkrm na poledne jako oběd a dokojit.....zpočátku to bgudou lžičky , super je navaři jemně mixovat a uchovat tak že si tu mrkvičku rozleješ do ledových tvořítek a na obídek dáš rozmrazit jednu koszičku a pak třeba dvě...at to zbytečně nevyhazuješ a takhle si můžeš sestavit celé menu, jen se brambora nemrazí mixovaná ona kysne, takže zkus pomalinku a uvidíš...toliko moje rady
29. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
a nejlíp ti poradí tvoje mudra :slight_smile:
jdu papat
29. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
autor
Luci pročti si tuhle stránku http://www.kojeni.net jsou tam pak i recepty :wink:
29. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
marky já už nemusím, už máme plné jídlo tak to prdim
29. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Berušky, moc děkuji za cenné rady :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jste zlatíčka. Moje mudra mi dala kopec letáků a řekla mi, že si mám koupit zeleninové skleničky 4,5,6 (ale já ty kupované nechci, chci Aničce radši vařit, protože tak aspoň vím, co tam je) a dokojit a na večer kaši (prý se může i lepek už od 6. měsíců) a dokojit. Ale já bych chtěla s lepkem ještě počkat kvůli těm mým alergiím. Tak jakou jí mám dát před spaním kašičku nebo co se dává kromě kojení? Doporučíte mi nějakou značku, která se vám osvědčila, nejlépe hypoalergenní? Děkuji mnohokráte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
Luci to bylo na Lucidka :grinning: :grinning:

Luci tak s kašema já moc neporadím, měli jsme jen jednu a to od Sunaru na dobré ráno. :sweat_smile: sice byla dobrá, ale u nás kaše spíš bez úspěchu. Snad víc řeknou holky :slight_smile:
29. pro 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahojky Markétko, Díky moc :wink:
29. pro 2009 v 15:54  • Odpověz
Lucidko,
my začali s příkrmama tky v 6ti měsících a přesně tak jak píše Lucinka :wink:
Kaše jsme dávala na noc nejprve tekuté a později hustší :wink:
29. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
marky ahá...kdo se v tom má vyznat :grinning:
nám se osvědčilly mléčné...nutrilon....tam přidáváš vodu, do jiných se musí přidávat sunar, a jsou hy bez lepku a to jediná Sinlac od nestlé cca 140Kč
29. pro 2009 v 16:38  • Odpověz
autor
My tu kaši od Sunaru taky měli mléčnou a to je fakt super, jak to zaleješ jen vodou :sweat_smile:

My jsme dneska seděli celý den doma :sweat_smile: jen já teď byla v krámě, jinak nic :sweat_smile: jsem dneska lenoch :zipper_mouth: :grinning: Romeo jde teď hrát a my si jdeme s Adým hrát s autama :slight_smile:
29. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
holky nazdárek, tak jsme s Kačenkou vyrazili do Popokatepetlu a baštička byla jedna bášeň :dizzy_face: později dodám foto :wink:
Bylo to super, dobře jsme pokecali, dali si kávičku, no prostě úžasné, po takové době strávené pouze s dětmi, mi to fakt bodlo :grinning:
29. pro 2009 v 17:12  • Odpověz
No a musím pochválit Jiříka, suprovně se o dětičky postaral a dokonce i uklidil, za to ho pozvu na obídek do popokatepetlu :grinning:
29. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
autor
Ahojky Reni :dizzy_face: Je super, že jste si to tam užili :dizzy_face: :dizzy_face:
29. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
achoj renat to je hotový jazykolam :grinning:
za chvilec valim dom :grinning:
29. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Marky, suprovně, pokecali jsme o dětech a tak celkově, o plánech i neplánech, o možnostech podnikání a u toho jsme si náramně smlsly, myslím, že to brzy zopakujeme :grinning:

jo a včera jsem uháčkovala Aničce vestičku, tak kukněte :wink: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2553275
29. pro 2009 v 17:29  • Odpověz
autor
Jé Reni, ta vestička je super :dizzy_face:

A jsem ráda, že jste vyrazily a odreagovaly se :wink: Závidím :dizzy_face:
29. pro 2009 v 17:38  • Odpověz
tak se asi picnu :frowning2: Kuba má 37,3 já vím, že to není nijak zvýšená teplotka, ale už jsem z toho na prášky :confounded:
29. pro 2009 v 18:32  • Odpověz
Reni,to prý není u dětí zvýšená teplota :wink:

Jinak jsme se měli vážně bomba...fakt jsme supr pokecalia bylo fajn Renatku zase po dlouhé době vidět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Lucid jestli tu ejště budeš,sice doma vařit je lepší,ale max z bio zeleniny nebo z domácí zeleniny,ale když koupíš obyč a uvaříš to,tak jsou lepší skleničky,tam hlídají obsahy dusičnanů a tak a v té obyč kupované může být i víc. :wink:
29. pro 2009 v 18:50  •  2 děti  • Odpověz
Kači díky, snad to fakt nic není, já už zase plaším a šílím :frowning2:

a bylo to fakt super Kači, brzy zase musíme vyrazit, nebo přijedeš k nám :wink:
29. pro 2009 v 19:22  • Odpověz
autor
Reni to fakt není žádná teplotka :wink: My máme skoro každý večer 37,5-38 :frowning2: Kolikrát i během dne :confounded: Pořád si říkám, že jsou to zuby, ale jestli to nepřestane, tak půjdeme k mudře :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak teda nic mu není :slight_smile:
29. pro 2009 v 19:36  • Odpověz
Achoj
to je dobře, že jste pokecaly babuchy :dizzy_face:
Reni i u nás je stále teplota, ale díky bohu jen zvýšená :wink: a jak píše Kačka, tohle není už tak drastické :wink:
JO a si prostě šikula! Krásná vertička
29. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
holky jste zlatíčka, trochu mě to uklidnilo, Jirka mě furt přesvědčuje, že to nic není, že prostě jen potřebuje čerstvý vzduch, asi má pravdu jsme 3 týdny zavření doma :fearful:

Dani, tak ať už je Aďulkovi líp a jak je na tom s kašlem? :fearful:

Marky a už vám zubyska vylezly?

Díky za pochvalu, byl to první pokus a bude na řadě svetřík :grinning:
29. pro 2009 v 19:42  • Odpověz
autor
Reni Adýmu se kolikrát teplotka zvedne i když si jen hraje a lítá :slight_smile: A čekáme poslední špičák :confounded:
29. pro 2009 v 19:44  • Odpověz
Reni no nic moc, řekla bych že antíky ještě pořádně nezabraly :unamused:
Dnes chrmlal, jako starej tuberák, kocourek můj malej :cry: Teď se mi to podařilo malinko zklidnit, tak snad budeme mít klidnější noc :frowning2:
29. pro 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
Dani už aby jste i vy měli klid :frowning2: to je stejně na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A co ta Síma, neměla být už doma??
29. pro 2009 v 19:48  • Odpověz
u nás už prcek spinká, lehce se opotil a už má čelíčko studené, tak snad ok.

Já už jsem mírně hysterická, víš? :sweat_smile: ale ono to snad brzy přejde.

Uvařím si čajík, kopnu tam domácí griotku, ale jen náprsteček a budu relaxovat s Jiříčkem, už se na něj těším, jen musíme ještě Aničku donutit ke spánku :grinning:
29. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
No nám malý řach,ani nevím jaks e bouch,ale najendou z ložnice rána jak blázen,asi lezl na matrace co tma sou a svezl se asi.No řval docela dost,ale snad už dobrý!

Reni určo dojedu,je fajn vidět někoho jinho než dítě a Toma :dizzy_face:
29. pro 2009 v 19:56  •  2 děti  • Odpověz
Marky nevím, co je s ní. Myslela jsem taky, že už budou doma :astonished: :sweat_smile:
Asi rozhlašujou po rodině, tu happy zprávu :wink:
Však ona se nám zahlásí, až budou doma :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
Kači, se nadj uhlídat, co?! :wink:
29. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
Dani určo se brzy ukáže :wink:
29. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.