• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Dani,no to nedaj,furt tam chodí sám,no a mě nedošlo,že by mohl po těch matracích lašovat!No naštěstí vypadal v poho.Ho zítra budu ještě pozorovat a snad dobrý!

Simča určo rozhlašují :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už se téš těším,snad taky budu mít brzo možnost
29. pro 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
Kačky a kdy vy začnete střílet ostrejma? :grinning: :sunglasses: :wink:
29. pro 2009 ve 20:10  • Odpověz
Možná jsou ještě v Jeseníkách a třeba čeká na nějaké krevní testy, nebo něco.
Jinak by už asi byli doma. Říkala, že za mamčou nejedou..... :confused: :wink:
29. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dani,až si tatínek usmyslí...já ybhc brala hned..teď by byla i vhodná doba,jenže on po novém roce atd.no jenže to pak nebudu chtít,bo by se prcek anrodil ve zkouškovým nebo těsně před,což nechci,protože nechci přerušit školu,ale to on ne..no tkaže absolutně netuším.... :confounded: a co vy?
29. pro 2009 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz
achooooj

sem dneskap prej arogantní pi.a :grinning:
to mi řekla jedna sestra když mi předavavla pacienta no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hany na hopkeji a já s gojyg doma....už nyná, dalal sjem si vanu a tlačim polívku, jo došly mi plavečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: čanané
29. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz
Kači taky nevím, ještě jsem to s táto nějak neprobírala :sweat_smile: Ale asi by bylo na čase :sunglasses:

Luci achoooooooj! Co to bylo za nádheru?
29. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
ježíš a proč ti to jako říkala? :confused:
29. pro 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci ty jsi arogantní pi.a?? :sweat_smile: jak se to stalo?? :grinning:

Holky se moc těším, až nám tu budete podruhé těhulit :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
dani no to jako už pomalu jo,ikdyž to bdue třeba později,je docela dobrý mít jaso
29. pro 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz
Marky já taky, ale stále ještě nejse přesvědšená, že teď by to bylo ono :confused: :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
nevim...
no měli jsme brát z odd pacienta moc špatného co je k intubaci, čili napojení na dýchač a zavedení trubky do krku a ochruntý prej
přijel usměvavý pán, co se hýbal a zvedal nohy výš jak já....tož jsme si ho dali na postýlku naši a ptám se sestry že ta žíla, kanyla co má zavedenou jestli je funkční jelikož lepení bylo mokré od infuze a krve....takové jeté...a ona jo...pověsim infuzi pustim a ona nekape, tak říkám, že teda bych čekala funkční žílu když máme pána intubovat :grinning: :grinning: :grinning: no a tak sem arogantni pi.a..... :grinning:
29. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
Luci vy intubujete? Já myslela, že tohle dělá lékař? :confused:
Nějakej nerváček néééé, tak tvá kolegyňka :grinning:
29. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
Dani a kdy se chystáš?? Bylo by fajn mít to podobně jako Simča :wink:

Luci tu sestru bych chtěla jako ošetřovatelku :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Luci bože bože :grinning: :grinning: :grinning:

Dani,no to já bych zase těhulila jedna radost :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
no já bych teoreticky mohla na rychlé, ale samo že lékař, my jen chystáme a asistujem :wink:
29. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
jenže holky ono ted řeší celá neurochira, jak my sestry z JIPky máme jen 6 pacientů a machrujem a kdesi cosi, Hořínkvá zase bude mít ošpicu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
jo taky bych těhulila, ale to bysme pak nejedli :sweat_smile:
takže mušim se postavit do fronty
29. pro 2009 ve 20:23  • Odpověz
Luci no tka to je dobrý no...takový krávy fakt postvait ke stěně :angry:
29. pro 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz
no jenže to slíznu beztak, já víš ..bo jsem ta co vždycky pindá a kafrá do všeho, když se mi něco nelíbí.....
29. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Aha takto jo..... já vím, že ty jsi půldoktor a šikulka :wink: :dizzy_face:

Marky no podobně jako Simča už to bohužel nestihnu :unamused: , holt byla rychlejší
Ani nějak nevím, zatím tvrdím, že bych chtěla prcky do tří let, ale uvidíme, jak to výjde :wink:
Každopádně mi právě došly pilule :sweat_smile: , takže to tak cca vidím, že teď budem chvilku gumákovat a pak se začne plynule střílet, ale žádný velký dělostřelactva :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: prostě jen tak, no
29. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
autor
Luci onoi se to moc nemá, ale já taky neumím držet jazyk a řeknu, co se mi nelíbí :zipper_mouth: :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Luci, tak snad to dopadne dobře :wink:
29. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
Dani :grinning: Najeďte hned na ostro, na co čekat :wink: ať junioři u Vás a u Símy nejsou moc od sebe :wink:

A já vám to moc přeju, i když jsem se přistihla, že vám to vůbec nezávidím :sweat_smile:
29. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
no marky tak víš jaké to jen že :grinning:
29. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Marky, Romča ještě teď moc neche.... teda alespoň to tak před cca 3 měs. když jsme o tom mluvili říkal :wink:
A prcka si bude dělat pro sebe a né pro kámošky :grinning: :grinning: :grinning:
Holt já budu asi jezdit s hlubokým a Síma už ve sporťáku no
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
Apoň ti starší si spolu budou hrát :grinning: :wink:
29. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz
autor
Luci vím, já měla těhu pohodový :sweat_smile: a i ten porod zpětně docela ušel, ale vynechala bych pak první rok a aby mu hned po porodu byl rok :sweat_smile: nějak mě to čerstvý mimi nebere, oproti tomu, co je teď :sweat_smile: :dizzy_face: teď si s ním pokecáš, pohraješ a už rozumí...prostě super :dizzy_face:
29. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Dani třeba pak Simčin potomek bude učit toho tvýho nějaký lumpárny :wink: a chápu, že děláte dítko pro sebe :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Dani,tak si sedněte a uvidíš! :wink:
29. pro 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz
Teď si říkám, když jsme všichni marodi a ještě do toho by měla být mimísek, tak by mě už asi odvezli..... teď mi bohatě stačí lítat okolo dvou
29. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.