• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
luci my skromné sme chtěli jenom fidorku..

:grinning: já jdu delat ten strudel
24. čer 2009 ve 13:02  •  3 děti  • Odpověz
Aspon někdo, Jiři :grinning:
24. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz
já taky jen fidorku, ale to co má luci jsem ještě neviděla :astonished:
24. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz
No já taky ne :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
trhá rekordy spí už hodinu a půl :grinning: celkem jsem poklidila a jdu žehlit :grinning: :wink:
24. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz
jen jsem to dopsala, už byl vzhůru :grinning:
24. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

Dneska dost opožděně, ale nějak nestíhám :sweat_smile: Vstávali jsme až po 8.hodině a i noc docela šla. Sice chvilku krize, ale celkově dobrý :slight_smile: Pak jsem koukla na IP a tam zpráva od holek z ústí, že jdou do herny, jestli se nechceme přidat, tak jsme vyrazili. Aďulka si hezky 1,5hod pohrál, byl suprovej a pak domů. Stejně už byl unavenej, tak to vyšlo pěkně. Dorazili jsme domů, cestou ještě nakoupili, oloupala jsem brambory, uspala malýho, pak Romča na chvíli zmizel, tak jsem uklidila (přijde tchýňka), udělala jsem nepečenou buchtu (ta co tuhne v lednici, měla jsme tu ještě kiwi :sweat_smile:) pak zase uspala malýho, který se probudil ale evidentně nevypadal, že bych chtěl vstát :sweat_smile:, zametla celý byteček, mezitím se vrátil Romča, teď vařím ty brambory, pak bude kašička a k ní zbytky :sweat_smile: je tu kuře a včerejší sekaná, taK to nějak požereme :grinning: :slight_smile: Teď jsem si konečně sedla se studeným kafetem a užívám chvilku volna...tak se omluvuju za ranní absenci :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz
ty jo Marky, to je aktivity :grinning: ty jedeš :grinning:

mě se nic nechce, oskar zase zalezl, tak je zataženo a fučafo a já bych klidně chrněla, chtěla jsem zajít na poštu, ale je do 15hodin a než bych oblékla malého a vyrazila, tak ji stejně zavřou, tak na to prdím a skočím tam zítra :grinning:
24. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz
uvařím si kávičku a ještě chvilku zrelaxnu, malý maluje štětcem po stole, naštěstí nemá barvy ani vodu, jen tak na sucho a Anička čučí na telku, má tam Kačerov :grinning:
24. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz
autor
Reni tady oskar ani nevylezl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v herně bylo fajne :slight_smile: Aďulka začíná být i trochu společenský :sweat_smile: tak snad to bude brzy dobrý :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
jsem klasicky přežraná :grinning:
24. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
určitě bude, uvidíš, že jak se ještě rozkouká, tak bude naprosto v pohodě :grinning: se máte, že tam máte hernu, tady v Břeclavi nic takového není :angry: no a v Ladné už vůbec ne :grinning:
24. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
autor
Tady je taky jen jedna nebo 2, takže si musíš dělat rezervaci :astonished: a i tak je tam neskutečně narváno...pořád musíš dávat pozor, jestli ti nějaký dítě nemrzačí to tvoje :astonished: páč občas se maminky zakecají u kávičky a dětičky si nehlídají...dneska tam nějaký spratek najel dost tvrdě do toho jednoho našeho broučka do zad kočárkem :astonished: :zipper_mouth: děsná šlupa...a já jen tak tak zachraňovala Adíka před jinýma :stuck_out_tongue_closed_eyes: furt mít oči na šťopce :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz
24. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz
děcka by to milovali, mě by se tam asi taky líbilo, ale teda obsluhu bych tam dělat nemohla :astonished: :grinning:
24. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Obsluha je tam super :grinning: Stejně si pro všechno chodíš na bar :grinning: A děti to tam opravdu mají rádi, ale zase tak veliké to tam není, tak se musejí ty děti hlídat...a Aďulka si zamiloval ten bazén s kuličkama, jsem ho nemohla dostat ven :grinning:
24. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
Marky to jsou výhody velikých měst! Závidění hodné :wink:
24. čer 2009 v 15:10  • Odpověz
tak jsem si konečně uvařila kafíčko, volala švagrová, jak se dělá piškot na dortík, malému jsem podsunula hračky, tak zkoumá a jezdí s autíčkem a já mám chvilku volna :grinning:
24. čer 2009 v 15:13  • Odpověz
Ahojte
tož mám uspáno, zabaleno odrážedlo pro gojgy, poklizeno a vidím to na vanu, ale až za chvilec
24. čer 2009 v 19:48  • Odpověz
Ahojky,
u nás je jen položeno, ještě se nespí :wink:
Tak jaké nakonec máš? Tu žirafku?
24. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
teda marky ta herna je úplně úžasnááááá ale makat bych tam taky nechtěla..leda za megapříplatek :grinning:
24. čer 2009 v 19:58  • Odpověz
Kukala jsem do albíka, už vím :wink: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
jooo hodim fotos jak gojgy stojí mmt
24. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz
jůůů jestli je to ta žirafka, tak ta je fakt úžasná :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky jsme tu ale jsem mirne napraná :grinning: dali jsme si s jirkou a tchynkou do nosu a mám v guli :grinning:
24. čer 2009 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz
jdu dát toho duracela spát, on je fakt na baterky a já jsem z něho totál vyšťavená dneska :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jiři teda, nekecej, co jste do sebe prali??? :grinning:
24. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz
renatko je v reálu naprosto stejná :dizzy_face:
hoja jiřuli tak ty máš v guli jo? :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Jiřo no neke, jte zapařili jo :sweat_smile:
Reni copak duracel nechce spinuškat? Ani nám se nedaří zabrat :confounded:
24. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz
teda děvčata vy máte ale chlapáky...gojgadlo chrupká už hodinu
ťuk ťuk
24. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.