• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
To bylo asi na Dáňu,jsem přemýšlela na co to bylo :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
vlastně tamto předntím fanuš..ne kačí to s tou prací a mateřinou :grinning:
30. pro 2009 ve 21:42  • Odpověz
uvidím co mi řekne..jako pokud bude mít horečky tak smao mu panadol dám.my ještě nemocní nebyli,tka envím co od ní čekat
30. pro 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz
Kači i u nás tohle byla první pořádná nemoc! Horečky, kašel rýma
Kači všechnoje jednou poprvé :wink:
30. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz
No ym máme jen horečky a rýmu....zatím nekašle :unamused:
30. pro 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
bobinci uzdravte se...jdu hajat..... brou :wink:
30. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Dobro Luci i já se půjdu uhnízdit.... zase spím v ložnici :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 21:49  • Odpověz
Tak krásné sníky holky,já se jdu uvelebit k tv skapesníkama :rolling_eyes:
30. pro 2009 ve 21:50  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo Luci tak na jednu stranu to je super s prací pro Honzu ale na druhou stranu huře pro tebe v práci, ono ja chlap potřebuje čas a klid pro svou práci tak je asi pak na nerva když musí třebas maličkou pohlídat nebo tak něco.. no řeknu ti že mám taky bobany z toho jak to doma všichni zvládnout , kor když ted mám 4. zahajovák, pak 5. celodenní skolení a zkoušku, pak 2 dny posobě celodenní školení.. síla.. moje mamka si bere kubíka k sobě a Jira holt musí zvládnout Ondru vyzvednout ze školky a já ho tam rána klidně odvezu.. jenom nevím jak by stihnul toho Kubíka. no bude veselo. doufám že to zvládnem..
jo jinak jsem se bavilase sensibilem.. věříte na to??
30. pro 2009 ve 21:51  •  3 děti  • Odpověz
Jiři ahoja!
Taky to máš naflákaný :unamused:
Jiři no tak na půl.... poslechnu si to :wink:
30. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
No a co ti řekl?
30. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
no říkal mi zajímavé věci , docela se trefil, říkal mi že budu mít 3 dítko,ale že se nenarodí, že buďto potratím nějak z důvodu nemoci toho mimča,nebo že půjdu na umělé, že už další děti mít nebudu jenom ty dva rarachy :dizzy_face: no, že bdudu mít do 2-3let brýle, že se mi bude v práci dařit,ale bdud se muset hdoně učit a čím více se bdu učit tím lépe se budu mít..No zajímavé to bylo :wink:
30. pro 2009 ve 21:59  •  3 děti  • Odpověz
Jiři no nekecej!! Ty jo až z toho mrazí :confused:
Třeba to nevýjde... jako z tou prácí ti to přeju, ale .....
30. pro 2009 ve 22:01  • Odpověz
že se mám naučit odpouštět že to v životě bduu hodně potřebovat, že mi Jirka bude jednou nevěrný,ale uzná a bude to chtít napravit a že já mu musím odpustit páč to by byla moje osudová chyba, prý to se mnou docela řádně zamává, bude to někdo koho budu znát :fearful: že Kubík zdědí mojí malou nemoc.. zasvěcení vědí :sweat_smile: a takové fakt zajímavé věci
30. pro 2009 ve 22:02  •  3 děti  • Odpověz
Tak bach ana Lůcu :grinning: , ne ot je fór :wink:
No ty vado, to je hotovej věštec..... z čeho tak usuzoval?
30. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
díval se na mě :grinning: prostě se na mě díval a sypal ze sebe to co ho zrovna napadlo.. :grinning: trefil se a to mě docela mrazí,no ale uvidíme... :wink:
30. pro 2009 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz
No a jak to zapůsobilo na tebe? Věříš tomu? Poddáš se tomu? Já slyšet takové věci, tak mám jasně nalajnováno a jedu podle toho jak vlak :confused: . Proto se bojím tohle poslouchat
30. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
víš kolik je potencionálních "žen" ale kdo ví kd y to bude, říkal že to nebude tak brzy, že dříve si půjdu na operaci s kolenem, pravým - meniskus... :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz
fákt? A už o něm víš? Nebo to teprve příjde?
30. pro 2009 ve 22:07  • Odpověz
no říkám si že ti to z hlavy mysli vymje jenom čas, to víš že jsem z toho byla vyklepaná,ale na druhou stranu neřekl mi nic tak moc hrozného... myslím si že když u na ta jeho slova člověk dočista zapomene takse ti fakt může připomenout jedině skutky..tak uvidíme zatím na to myslím,ale mám odezvy že se dotyčný pán trefil a ne jednou :confused:
30. pro 2009 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz
Můžeš mne taky zasvětit :confused: :sweat_smile: co je ta tvá malá nemoc? Samozřejmě pokud chceš :wink:
30. pro 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jak jsi se k němu dostala? Náhodou?
30. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
byla jsem u kadeřnice.. a on tam chodí když slyší vzdáleně že by ho tom mohl někdo potřebovat, asi nějaký osud, páč jsem si s ním schůzku neplánovala a navíc on si za své "služby" neúčtuje :wink:
30. pro 2009 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz
ty jo tak to je fakt osud :wink:
Asi jsi to měla všechno vědět :wink:
30. pro 2009 ve 22:12  • Odpověz
je t zvláštní taková mystika.. no mazééc.. :grinning:
30. pro 2009 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz
nu nic Jirka právě avěsil Geberit do nové kuplničky, a tak to tam půjdu asi vyzkoušet, nejspíš prubnu vanu :grinning: tak dobrou noc Dani a neměj z toho divoké sny :grinning:
30. pro 2009 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz
I tobě a nápodobně :grinning:
já bych je měla, pokud by to říkal mě! :grinning:
30. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
A pak nám tu kůpelničku fotni jo
30. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jé Jiři,to je zajímavé...uvidíme časem zd se trefí,ale jak píšeš,nic tak strašnho tě nečeká,tka to máš dobrý
30. pro 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
ahojte
teda Jiřo, nebuj já to nebudu slibuju :grinning:
a já věřim, holt třeba segře se zdaj sny o mamuš a to že umře teta sjme vědělymy dvě.....zdálo se jí to...a spoustu věcí okolo...takže já věřim na takovéto mezi nebem a zemí
Jiři zmáknout to musíme....ale co zatím ten rok na půl úvazku a uvidíme esli mu to sedne......pak snad...tfuj tfuj
31. pro 2009 v 07:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.