• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
čusky..
Já toho Jířana zabiju, on celou noc chrápal, je to síla, poslední večery spával v obýváku, byl lenivý jit do ložnice a tak jsem si odvykla,ale tedka chrápe šíleně.. no už se těším jak se vyspí at můžu do toho obchodu :sweat_smile:

jo nadpřirozeno je všude kolem nás.. :wink:
no hlavně to zvládněte Luci bude to asi fakt záhül :confused:
31. pro 2009 v 08:26  •  3 děti  • Odpověz
jiřo :grinning:
my s hanym spali spolu ai 10x od svatby chrápe jak dřevorubec, alke skončí nám to s pokojíkem malé :grinning:
joři no bide dělat PC správce služeb a pod sebou mít ty všechny adminy a styk se zákazníky, spoustu věcí může dělat z domu, služ auto a mobil :slight_smile:
31. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile: Noc nic moc, malej sebou mlel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Romeo taky chrápe :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne moc a ne často, ale o to víc mě to pak sere :angry: :grinning:
31. pro 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
Frčíme ven, tak zatím páček :slight_smile:
31. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Marky ty jsi akční, otevřete oči a hned tradá :grinning: a jsi fuč :grinning:

Jiři, teda, já takovou odvahu nemám, segra byla u nějaké věštkyně, něco se splnilo, něco zatím ne, prý skončí v blázinci, tak nevím :sweat_smile:

Já se toho moc bojím, radši se nechám překvapit, co mi život přinese, i když mě to moc láká.

Jiři nakolik vyjde takové sezení?

Luci, ať to hanymu vyjde :dizzy_face:

Kači, tak jak Davídek? :confused:
31. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
já si vypiju cafe a budu dělat chlebíčky a jednotlamky :wink:

jaké děláte jednotlamky? Já budu dělat s kořeněným hermelínem a olivama, další s klobásou, cibulí, okurkem, sýrem a papričkou a poslední s česnek pom. a kiwi

chlebíčky klasika :wink:
31. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
reni mám nejraději s nivoua kuličkou hroznového vína..
jinak já měla ten "pokec" se senzibilem zadarmo, on říkal že si za to nic neúčtuje.. :wink: možná že začne páč bude asi žádaný..
JInak už jsem oblečená a falím do obchodu.. snad pořídím :dizzy_face:
31. pro 2009 v 09:31  •  3 děti  • Odpověz
Jiři, tak dobře pořiď :wink: jo a máš mě přečtenou :grinning:
31. pro 2009 v 09:54  • Odpověz
ahoj holky
tak brácha Radim vede, tak to jen musíme udržet.....do půlnoci daleko, tak snad to dáme - moc vám děkuju za pomoc při hlasování....je to taková blbost, ani nevíme, jestli třeba něco vyhraje ten kdo zvítězí....ale v životopise se to bude vyjímat, že jo
http://ustecky.denik.cz/fotbal_region/20091210_anketa_fotbal_kraj.html

VŠEM přeju veselého Silvestra a hodně zdraví a štěstíčka do roku 2010

jinak u nás v rodině vede sýrovo-česneková s kouskem ananasu a já teda dávám přednost domácí krabí - MMCH za chvíli jdu právě tyhle dvě dělat :wink:
31. pro 2009 v 10:07  • Odpověz
ahoooooooooooooooj babcuhy,
31. pro 2009 v 10:18  • Odpověz
nazdáár mamino :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
obrovsky gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
pavli mám ho v oblíbených a hlasuju vám :grinning:
31. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
pavli hlasováno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mušíte vyhrát jo? )právě jsme zrekonstrulovali gojgy ohrádku nové puzzle se zakončením po stranách púřesně do ohrádky
31. pro 2009 v 10:23  • Odpověz
autor
Jsme doma :slight_smile: Reni aspoň se malej hned vyvětrá a velkej dospí :sweat_smile:

Pavli zahlasováno :wink:

Ahoj Simi :dizzy_face: mamino naše :dizzy_face: Gratulace veliká :dizzy_face:
31. pro 2009 v 10:24  • Odpověz
Reni no čauky, jsem ráda, že jsem konečně doma, včera jsme teprv dorazili, tak marně dočítám.

MOcinky děkujem za gratulace všem :wink: a za držení palečků, moc to pomohlo :slight_smile:

Dani - ať je Adík brzo fit, copak ho to zkolilo bobíška? :frowning2: vždycky byl zdravej jak řípa :frowning2:
31. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
tak taky odhlasováno :wink:
31. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky holky,tak jsme dostali antíky,že to má už i vkrku cosi,tak aby se to nerozšířilo.Dostla i na kašel,ale to ještě moc nekašle,tak uvidíme,to mu zybtečně dávat nebudu.Pak dostal kapičky do nosánku. No koupila jsem mu orvnou probiorika.No ráno měl 38 sotva vztal,tkaže docela sranda u nás no :confounded:
31. pro 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz
Kaczi - to jsou teda starosti - ať malému brzo líp a jste zase v pohodě :wink:
31. pro 2009 v 11:48  • Odpověz
Kači tož se kurýrujte
jé simča už má tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Achoj
Simi vítám tě doma! Kde jste se tak dlouho zdrželi? Má zánět průdušek. Nejprve to byly horečky, mudr na pohotovosti řekl viroza a v po jsme bili opet a má antíky :frowning2: , ale už malinko pookřál :wink:
A co ty? Jak se cítíš? Už máš průkajdu?
31. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Kačenko to mě mrzí, ať je Dádulkovi brzi líp :frowning2: :wink:
31. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz
jééééééééééé no fůůůůůůůůůj sorry brzy
31. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Kde jste? :confused:
Jsem si chtěla pokňafat :wink:
31. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
no čauky,

Dani , tak to je fajn, že už je mu líp :wink: a že už pookřál :dizzy_face:

NO a zdrželi jsme se kvůli té druhé kontrole, takže další cesta vedla k druhé babi a dědovi, na Terku tam čekaly dárečky a rodiče nesmíme šidit :wink: a vrátili jsme se teprv včera večír :stuck_out_tongue_closed_eyes: no slušnej kolotoč.

No a já jsem celkem v poho. Doráží na mě nechutenství jak u Terinky ale zatím jen v malé míře, tak aspon přes svátky netloustnu :grinning: :grinning: a jinak jsem v pohodě. Pupek leze šíleným způsobem, jsem jak balon a těhuřidičák už jsem dostala. Další kontrola až 5.2.a rovnou na NT, krev i UZ
31. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
NO a co vy a pokojíček? už je hotov, složen? a jak se tam Adámkovi líbí? :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:07  • Odpověz
aha, no okoukla jsem albíko, takže pokojík hotov. Vypadá krásně :dizzy_face: :dizzy_face: moc se vám to povedlo :wink:
31. pro 2009 ve 13:08  • Odpověz
Simi ještě jsednou ti ze srdce gratuluju!!!!!!!! Jsem moc ráda, že je mimísek v pořádku! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No už se na tebe těším těhulko :grinning:
POkojíček jsme stihli :dizzy_face: mám ho v albu. U je v něm všechno kromě záclony :sunglasses: Adámek v něm od 22. spinká
31. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Díky, však až budeme zdraví, tak se těším na vaší návštěvu :wink:
31. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
ty jo to tu to teda pak vezme všechno jedním vrzem :astonished: :wink:
31. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.