• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
A jak si ADík zvykl na pokojík a nepadá z postýlky? nebo tam máte ještě nějakou zábranu? :confused:

jj. doktor to bere vše najednou, ale říkal, že nevidí, žádný problém který by naznačoval častější kontrolu, tak snad bude vše OK.

jo a 16. ledna frčíme na Kleopatru :dizzy_face:

no a na návštěvu se těšíme :wink: díky z pozvání :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Simi ještě tam je v postýlce, zábranu mu teprv musíme pořídit :wink:

NO nekecej?! S Pájou? No to jsem zvědavá, kdo vám bude zpívat! Přála bych vám tu Nývltovou, je fakt borka :wink: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
škoda, že to takhle vyšlo.... mohly jste přijít celá rodinka ještě teď o volnu :frowning2:
31. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
No jo, no se nedá nic dělat, příjdem jindy o víkendu třeba i celá rodinka :wink:

JO a jedeme s Pájou a babičkou, dostala to od Ježíška :wink:
31. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
Tak to jo! To měla pěknej dáreček!
A ajk jste to iznámili těhu? A jaké byly reakce? :slight_smile:
31. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
Rodiče to ještě neví :sweat_smile: nebyla k tomu vhodná příležitost, tak snad za těch 14 dní. Chtěli jsme to zatím říkat tak nějak v soukromí :wink:
No a můj taťka se potutelně usmíval a pronesl, že příště až přijdu na návštěvu, takže mi toho kluka potvrdí z jehly :grinning: :grinning: takže uvidíme, co příště vyvěští, ale zatím se pokaždé trefil :grinning: :grinning:
31. pro 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak to ví jen taťka?
31. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
to bycyh nevydržela :grinning: to nebytroubit :grinning: :wink:
31. pro 2009 ve 13:27  • Odpověz
A jak na Silvestra? Domluvily jste se nějak s KAčkou? :confused:
31. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak pádím, Adík je vzhůru....

Všem přeji do nového roku hodně zdraví, štěstí a vyplnění všech práníček a pravou nohou!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 13:42  • Odpověz
hmm už tě tu asi nezastihnu, musela jsem jít něco chystat. tak snad jindy. :wink:
31. pro 2009 v 15:05  • Odpověz
Jsem tu :wink:
31. pro 2009 v 15:08  • Odpověz
autor
Ahojky, tak jsem zase tu :slight_smile: Adík dneska vytuhnul (a já samo s ním :sweat_smile:) už před dvanáctou :confused: Nevím, je poslední dny nějakej jetej :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jen chvílema a chvílema zase pohodář :fearful: Nevím...

Jinak kluci před chvílí vypadli, já vynesla smetí, zametla, vytřela i chodbu (máme službu) a vrhnu se na hračky malýho, musím to trochu protřídit. Už tam toho má hafec a s polovinou si ani nehraje :sweat_smile:
31. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Tak my máme den střídavě oblačno..chvílema řve,chvílema jakoby nebyl nemocný.N docela sranda no,ale tak nejsem na něj sama tak je to dobrý!
My silvestra nijak letos nehrotíme,uděláme si česnečku,otevřeme vínko a tím to hasne!
31. pro 2009 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz
Marky já třídila taky polovinu mimi hraček šlo do krabice a ty jeté dávám pryč...puzlíky položeny jsou superácké nikde ani díkra tak sára nic nerozebírá....já to vědět dřív rovnou koupim tyto

Jinak kuřátka moje milované, budu v rachotě...kdybych náhodou neměla čas tak Vám vše přeju pohodový rok 2010 nejvíce zdravíčka, a pak denně vidět radostné plamínky v dětských očích...nic víc, páč si myslím, že tohle je všechno na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mám vás nejradši na celém koníkovském světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 15:59  • Odpověz
u nás budou rychlý špunty, páč máme úplně všichi antíky :angry: :wink:
Romča ani chlebíky nechce
31. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
autor
Dani my máme rychlý špunty už asi 3 roky :grinning: šampíko nám nějak nejede a na to, abysme si cucli je zase škoda vyhazovat prachy :sweat_smile: špunty padnou celý :grinning:

Lucinko i tobě přejeme krásný vstup do nového roku a hlavně to zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face: Taky tě máme rádi a Aďulka ti posílá hubánka :wink:

Jo a berušky, psala jsem do penzionu U medvídků, tak hned jak se ozvou, písnu vám IP :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
autor
A chlebíčky mít budeme, ale dělá nám je tchýně :sweat_smile: já bych možná udělala pár jednohubek, ale spíš bych se na to vyprdla, ale když mi to někdo udělá, tak proč ne :sweat_smile: :grinning:

A na ty hračky jsem se ještě nedostala :grinning: Puzzlíky dostal Adý nový od mojí tety teď k vánocům, ale oni k našim přijeli až 26.12. čili je dostane až tam pojedeme v lednu :grinning: a dostane je do stanu, jen ta deka nestačí a je to tvrdý a jelikož mě furt nutí, abych tam byla s ním, tak ať mám pohodlí :grinning:
31. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
Luci taky ti přejeme všechno nej nej nej v novém roce. Ať vám doma vše vychází a milujete se nejméně jako doposud :wink: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz
Luci i tobě krásný rok 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 16:06  • Odpověz
jé super u medvídků jdu si osvěžit pamět
autor
Tý jo holky, oni tam mají i soukromý bazén :sweat_smile:
31. pro 2009 v 16:07  • Odpověz
ahá už nic uf sem se lekla
31. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
autor
Jo a berušky, pokud nám potvrdí termín (poptávala jsem tedy kvůli Kačce polovinu května-14.-16.5.) tak mi ještě dejte vědět, zda pokoj standardní, nebo nadstandardní... :wink: Ale to ještě dořešíme, jak se ozvou :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:08  • Odpověz
jo je to ono....
31. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
autor
Luci dala jsem odkaz :slight_smile:

http://www.lipno-hochficht.cz/
31. pro 2009 v 16:11  • Odpověz
Lucinko, tak si to v té práce pěkně užij a oslav, my tě milujeme z celého srdce a jsme moc rády, že tě tu máme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

krásného silvestra a šťastný nový rok :slight_smile:
31. pro 2009 v 16:14  • Odpověz
autor
Holky, kolikátý už tu spolu válčíme Nový rok?? :sweat_smile:
31. pro 2009 v 16:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.