• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Lucinko všechno nej a pusinu :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz
Všechno nej nej nej prdelky moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2010 v 00:06  •  2 děti  • Odpověz
tak a je to :grinning:
1. led 2010 v 00:18  • Odpověz
Vše nej nej lásky :dizzy_face: :sunglasses:
1. led 2010 v 00:29  • Odpověz
To jsem pod stolem nebo v posteli :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 01:04  •  2 děti  • Odpověz
Tak jak kočičky? :dizzy_face: :grinning: my jsme už hodinku vzhůru, venku mlžno, já ještě od večera nabaštěná :grinning: Tak jsem si uvařila jen čajík :wink:

Kači a kde ses teda nakonec našla? :grinning:

Včera mi psala Janinka s Táničkou, doufám, že se na nás přijdou mrknout :wink: :grinning:
1. led 2010 v 08:18  • Odpověz
Marky, Adámek už určitě vstal, že jo :grinning:
1. led 2010 v 08:19  • Odpověz
ahojky vítám se i Vás v Novém roce, u nás to bylo s oslavamy překvapující, na Nový rok se vzbudil Ondrulín tak jsem šli pouštět rachejtle, jé ten ěml radost snad větší než z Ježíška.. no a pak jsme koukali na barandově na Jackson´s schow.. takže nakonec to bylo nad očekávání.. Ha jak málo stačí k lidské radosti, že?? :grinning:
1. led 2010 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz
Jiři tak to bylo super :grinning: Anička spala jako špalek :grinning:
1. led 2010 v 08:27  • Odpověz
Anička už se cpe jednohubkama :grinning:
1. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Reni,jen jsme psala blbosti,jsme chtěla nepsat kde jste :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2010 v 09:03  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahojky...tak u nás se spalo do 9, ale noc děsná :confounded: jsem fakt fresh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale neva, snad dospíme poo...jinak jsem včera "sebrala odvahu" a řekla Romčovi, že se s Adým už nebude chodit na oběd ke tchánovcům :sweat_smile: a obešlo se to kupodivu bez hádky :sweat_smile: Abych to vysvětlila, tak Adýsek začal chodit relativně pravidelně spát mezi tou 12-13hodinou a to jsme právě chodili na oběd no a teď naposledy tam byl šílenej, ukvičenej a jetej, jak byl unavenej, takže tak a nebudu mu to furt nabourávat :slight_smile: Mám radost, že to šlo v klidu, poslední dobou všechno končí hádkou, už toho máme oba dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Nazdar babuchy

tak nám před chvilkou odešla Silvestrovská návštěva - bylo to fajn posezení s kamarády.
Jak už tu někdo řekl jak málo stačí ke spokojenosti :dizzy_face:

Takže děvčata -doufám, že jste dneska vstaly pravou nohou a ten letošní rok bude pro Vás šťastným :wink:
1. led 2010 v 10:36  • Odpověz
u nás bylo moc fajn vstávání :grinning: už byl i novoroční sexík :grinning:
1. led 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
No vidíš Reni :grinning: My to zmákli ještě včera :grinning:
1. led 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
Simi vstala jsem dneska dost těžce, tak snad se to na tom roce neukáže :sweat_smile: :confused:
1. led 2010 v 10:56  • Odpověz
autor
http://www.facebook.com/#/photo.php?pid=30795916&id=1096943609

Ráno jsme odhazovali sníh :grinning: Malej ani nechtěl domů :grinning:
1. led 2010 v 11:55  • Odpověz
achoooj ženy
marky super pomocník a suúer komboška :dizzy_face:
jdu do vany hany mi dělá obídek
1. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahojky holky,u nás lepší,amlý už nemá takové horečky,teda eměříme o,ale píjde mi,že tka entopí.Ale očička m pořád takové marůdkové
1. led 2010 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak my si 2 hodinky dáchli, Romča přinesl obídek :dizzy_face: no krása :dizzy_face: Malej tu teď řádí a všechno je krásně pořád stejný :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Luci komboška je super, ale klidně by mohla být i o číslo až dvě menší :sweat_smile:
1. led 2010 v 15:56  • Odpověz
No my mám mso kmbnézy otelovačkya bundu,ale jtě jsme o evyužili a nevyžijem..máme teda vlastně jetě jednu kombinézu kterou nosíme,ale a není nepromokavá
1. led 2010 v 16:19  •  2 děti  • Odpověz
marky já bych spalal taky ale čeká mě druhá nočníková snad bude v klidu
já mám 3v1 teda je to bunda kalhoty ale dá se to zipsem k sobě sepnout a je to komboška
1. led 2010 v 16:34  • Odpověz
autor
Já taky chtěla oteplovačky a bundu, ale mám aktivní tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...radši držím pusu :confounded:
1. led 2010 v 18:02  • Odpověz
tak my máme obojí, oteplovačky s bundičkou i kombošku a oboje se hodí a má své výhody :wink:
1. led 2010 v 18:04  • Odpověz
tak sem v rachotě se mi dnes fakt chce jdu cosik porobit
1. led 2010 v 19:01  • Odpověz
my máme dvě kombinézy a čtyři bundy a troje oteplováky ke třem bundám z těch čtyř :sweat_smile: ale vše poděděno :sweat_smile:
1. led 2010 v 19:27  • Odpověz
Lucinko, tak klidnou službu :wink:
1. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Reni to je nejlepší :wink: :grinning:

Luci tak ať je klid a rychle ti to utíká
1. led 2010 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz
autor
Luci klidnou službu :wink: My teď pojedli, dáme cafíto a snad půjdeme brzy spinkat :slight_smile:
1. led 2010 v 19:44  • Odpověz
u nás se koupe,napapká se a jde na kutě...my zouknem pohádku a uvidí se
1. led 2010 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.