• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci já tady, ale za chvilku valím do obchodu :wink:
2. led 2010 v 07:44  • Odpověz
já sůvila do půl jedné u háčkování :grinning:
2. led 2010 v 07:46  • Odpověz
Ahojky,tak sice jsem vztávala až před 9,ale spala bych jak malá!Ale ségra se tu balí a Tom je pryč,bo včera chytl defkty na dvě kola..no sranda
2. led 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky kočky :dizzy_face:
I já bych ještě spala, ikdyž včera jsem šla v celku iteligentně, ale něja mi ti nestačilo :sweat_smile:
2. led 2010 v 09:36  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: U nás taky děsná noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: spát jsem šla až ořed půlnocí a ještě kolem druhé nemohla zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: do toho se furt mlel malej, kňoural...no taková příjemná noc :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dospím po o :slight_smile:

K obídku dneska jen brambor a přírodní plátky :slight_smile:
2. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Marky někdy se zadaří :unamused:
U nás byla noc byla dobrá, Adámek se probudil okolo půlnoci na čajík a pak spinuškal a ž do rána :dizzy_face:

u nás je dnes svíčková :dizzy_face: Dostala jsem od maminky, tak nemusím vařit :dizzy_face:
2. led 2010 v 09:47  • Odpověz
My dnes nevím co budem mít,už pojedem domů,tak to bdue takové hektické....snad to doma v pondělí sami zvládne..není mi nejlíp a všichni jdou už do práce...no ude to ještě zajímavé
2. led 2010 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak jsme doma :slight_smile: Nakoupili jsme si čerstvé pečivo, prošli se a pokecala jsem mobilem s mamčou :dizzy_face: Super
2. led 2010 v 10:52  • Odpověz
U nás s epůjde za chvíli chrnět..a já asi též,ať ančerpám síly až budu na raubíře zase sama.Ale as ybhc si měla dělat i školu..no dilema jak blázen
2. led 2010 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz
čaute tak jsem vzhůru spát nejdu bo ráno jduz na ranní tak v noci bych nespala, střídám ve stráži hanyho
krásně nám nasněžilo, tak půjdem drandit
2. led 2010 v 11:57  • Odpověz
autor
Ach jo Luci, to máš ty šichty pěkně blbě :confounded: Tak si to užijte...my půjdeme za chvíli udělat oběd a pak spinkat a pak asi taky ven :slight_smile:
2. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
marky ted tak jedu 10 dní ale už to končí naštěstí fakt
2. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
autor
Já vím, že to tak máš, ale takhle po noční hned ranní je na pikaču :confounded:
2. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
je no.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a příští týden myslím mám N N volno N N volno D D :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Luci máš to veselé :fearful:

holky, my měli skvělý obídek :dizzy_face: francouzskou polévku s vaječným svítkem, brambory maštěné domácím sádlem, krůti řízky a salát z čínského zelí a ještě jsem na večer nachystala čínu :dizzy_face:

řízečky se rozplývaly na jazyku, polívečka byla silná a výtečná, prostě obídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 ve 13:38  • Odpověz
wau renat bych se ozlizovala až za ušama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mňam
2. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Luci, stav se, dáme kafe a udělám nějaký zákuseček :dizzy_face:
2. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
joooo počkej gojgy vstane a sednu na vlak :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 13:41  • Odpověz
jo super, už se těším, musím hned uklidit, abys mi neutekla :wink: :grinning:

jo a dneska jsem odstrojila stromeček :grinning:
2. led 2010 ve 13:42  • Odpověz
Reni a vydržel? My ho ještě máme a kopodivu docela v poho :wink:
2. led 2010 ve 13:46  • Odpověz
u nás právě nevydržel, už se mi i ucpal vysavač jehličím :sweat_smile:
2. led 2010 ve 13:48  • Odpověz
mám pocit, že když s ním teď Jirka hne, tak bude jehličí dole :sweat_smile: půlka spadla při sundávání ozdob :rolling_eyes:
2. led 2010 ve 13:49  • Odpověz
renat my nemáme stromek od 30.12 je velkej a vadil....už jsem skovala vše vánoční
2. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
tak u nás nic neopadává :grinning: , tak může klidně stát až do jara :grinning:
2. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
jo taky máme uměláka, i když ta vůně mi fakt chybí
2. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
autor
Hola hej :slight_smile: My jsme se vyspinkali, teď jsem udělala jídlo a nabaštili jsme se :dizzy_face: Byla to dobrůtka :dizzy_face:

My máme živej stromek a ta vůně je super :dizzy_face: A kupodivu stále drží, skoro nic z něj ještě neopadalo :sweat_smile: :dizzy_face:
2. led 2010 v 16:29  • Odpověz
Dani krásné fotečky :dizzy_face: Adík je jak malý skřítek :grinning: Moc hezký kluk :wink:
2. led 2010 v 17:22  • Odpověz
já už to mám uklizeno, uháčkovala jsem Kubovi čepičku, on chudáček ještě žádnou ode mě nemá :sweat_smile: a teď mám relax, naleju si griotku a budu tady chvilku čumákovat :grinning:
2. led 2010 v 17:23  • Odpověz
Dani tu modrou s dráčkem máme taky :grinning: z tesca :wink: :grinning:
2. led 2010 v 17:30  • Odpověz
Jé díky Reni, dávám si do kupy trošku album :wink:
2. led 2010 v 17:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.