• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Já zítra opět nevařím!!! Tychýňka mě pozvala na oběd, máme bramboráky plněné masovou směsí :dizzy_face:
Simi už nosíš větší? Nebo ještě chodíš v riflích :wink:
2. led 2010 ve 20:21  • Odpověz
Hmm - tak to zní dobře :dizzy_face: :dizzy_face: ale já teď cokoliv uvařím, nejím, se načuchám a už na to nemám chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no u nás to vypadá asi na nějakou omajdu, celý svátky furt bylo nějaký maso, řízky, čína atd. tak asi uděláme radost tatínkovi s knedlíkem a majdou. Juj ten mě zase bude milovat :dizzy_face: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
Dani - tak to se máš :slight_smile: a bramboráčky - mňam bych si dala :dizzy_face: :dizzy_face: radši bez masa se zelím :dizzy_face: :dizzy_face:

a rifle nosím stejné - jen ty nejtěsnější jsem vyřadila, nechtěla jsem si tolik tlačit břicho :wink:
2. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Fanuš takže zítra do FN Ostrava 4 patro neurochirurgická JIP očekávám PPL s bramborákama :grinning:
2. led 2010 ve 20:24  • Odpověz
Luci a čím se zabývá ta neurochirurgie? :sweat_smile: nevím

taťka taky ležel v Ostravě na Jipu po operaci srdce tak jestli nebyl tam
2. led 2010 ve 20:26  • Odpověz
Luci, jasně vyřídím :grinning: :dizzy_face: :grinning:
2. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
operacemozku a páteře, jak úrazy, tak následky či nádory a onemocnění cév v mozku, nedokrevnosti míchy atd
to byl určo na kardiochíře
2. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
tak tam nebyl. díky :wink: jj. máš recht byl na kardiu...
2. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
bych si normálně ted nadrápala kobzole nemít tu to košisko a ráno vstávat před pátou
2. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Luci - ty jsi maniak :grinning: :grinning: ještě teď se drápat s bramborama :grinning: :grinning:

já jdu uložit dítko, vstávalo dnes později a jdu na ten koktejlík :dizzy_face: :dizzy_face: juj to se mi krásně zchladí ten překyselenej žaludek :dizzy_face:
2. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
simií nemá mě fanuš dráždit no :grinning: :grinning: :grinning:
jdi simií a pochutnej si
mě se maso udělalo tak jdu na ten koš...at to mám raz dva jestě nakouknu
2. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Simi, jak to že jsi tu? Ty nemáš tátu doma? :confused: :wink:
2. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
mám jen večeřel, tak jsem ho nechala v klidu dlabat :wink:

a už jdu na ten koktejl :grinning:
2. led 2010 ve 20:40  • Odpověz
Aha tak to jo :grinning:
2. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
tak mám vyžehleno už to vypínám at sem fit tak dobrou všem :slight_smile:
2. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
autor
Hoja :slight_smile: Tak já jsem se sem konečně dostala :sweat_smile: Adý má zase teplotku, tak šel spát s panadolem, ale jak zabral, tak čertovi se najednou nechtělo spát :angry: :grinning: Ale už chrupe...přemýšlela jsem, jestli to zapnout (jsem zase ve stanu :grinning:) nebo spát, ale nedalo mi to a na chvíli jsem tady...pokukám, kde co je a taky brzy zalezu :slight_smile:

JInak zítra nám asi vaří tchýně :sweat_smile: Romča tam dneska byl pro to mlíko a že se zeptá, ale nic neříkal, tak nevím :sweat_smile: Nějak to dopadne :grinning:
2. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Nazdárek kočičandy, my teď vstáváme v 7 :wink: tak už jsem objednala kašičky pro Kubu, ten teď 250 vyžahnul, tak si leží jako paša :grinning:

no a s Aničkou čučí na pokémony :sweat_smile:

my v pondělí asi pojedeme na socku vyřídit tu mateřskou, bude jeden měsíc napsaná na Jirku a pak se zase přepíše na mě a budu mít díky tomu tříletou variantu. Jinak bych na ni neměla nárok :grinning:
3. led 2010 v 07:33  • Odpověz
babušky jedny, to všechny chrníte či co? :astonished:
3. led 2010 v 08:50  • Odpověz
autor
Jsem tu, dobré ráno.Už třetí noc za sebou na pikaču :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale co, nějak bylo :sweat_smile:

Super Reni, že to jde přepsat na Jirku :wink:
3. led 2010 v 09:00  • Odpověz
Marky, asi se Adámkovi už klube ten zatracený špičák, co? :angry:

Je to super, ona nám to paní na socce nabídla, že to jde udělat u dětí narozených do 1.1.2009, mě to na 3 roky vyhovuje, naši jsou v důchodě, tak to bude stačit, ale i tak bych chtěla nastoupit do práce, jak vyřídíme tohle, tak se vrhnu na tu práci, s tímhle je hromada papírování, tak to chci nejdřív vyřídit :wink:
3. led 2010 v 09:10  • Odpověz
musím si odskočit, vypila jsem kávku :grinning:
3. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Bré ráno i vám!
Adámek je zse zpět ve svých kolejích! Zase pěkně jí a spinká celou noc :dizzy_face: . Dnes jem v osum vylítla, jestli je vše ok :grinning:
3. led 2010 v 09:15  • Odpověz
Dani tak to je super, že to tak dobře prošlo :dizzy_face: tak že Adámkovi posíláme hubánka :wink:
3. led 2010 v 09:16  • Odpověz
Díky Reni :dizzy_face:
3. led 2010 v 09:18  • Odpověz
u nás taky ve svých kolejích, tatínek ještě spinká :grinning:

tento rok mi dojde stavebko, měla jsem jen na 300kč, dám si nové a asi rovnou na 1500kč, těch pár měsíců to nějak zvládnem a když se to podaří s tou prací, tak to bude fajn. Asi bych ten rok celou mateřskou posílala na spořící účet a pak by jsme udělali to podkroví :grinning:
3. led 2010 v 09:19  • Odpověz
jo ale tak si to představuju vždycky a pak je z toho prdlačky :rolling_eyes:
3. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Reni no vidíš, pěkně to máš vymyšleno :dizzy_face: a vypadá to nadějně a reálně! To budou pokojíčky :dizzy_face:
3. led 2010 v 09:21  • Odpověz
autor
Jsem se zasekla na diskuzi o vyřvání détěte :sweat_smile: Tak se to furt hezky hádá :grinning:

Bré ráno berušky :slight_smile: Reni asi jo, i když zatím to tak není vidět...ale protivnej je až na půdu a ty noci stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 09:24  • Odpověz
autor
A já se chystám stavebko založit, jak se Romča vrátí do práce :slight_smile: Ať se nám zvýší šance na vlastní bydlení :slight_smile:
3. led 2010 v 09:25  • Odpověz
Marky a co by jsi si jednou představovala? :wink:
3. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.