• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jo my už zrušili odpolední spánek :sweat_smile:
3. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Reni no neke!!? Fákt? Kubíček už nespí odpolko vůbec?
To si nedovedu představit :confused: , po o mám takvej svůj klídek :sweat_smile:
3. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
no jo, už jsme s tím švihli, dlouho mu trvalo, než usnul a pak šel spát třeba v devět a do desíti čučel v posteli, házel sebou a ne a ne zabrat :confounded:
3. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
pro mě to taky byl fajn čásek, on dokázal spát i 3hodiny, ale poslední dva měsíce spal už jen po hodince a večer stejně nemohl usnout
3. led 2010 ve 13:09  • Odpověz
já si zatím taky nedokážu představit, že malá nebude spát. Jsem na to zvyklá a když není táta doma, tak fakt je to můj čásek, kafíčo, něco dobrého a hodinka klidu, na to se těším.

ale z malé je fakt poslední dobou spáč, tuk, tuk, spí krásně od půl deváté do půl deváté a od jedné nebo půl druhé do těch 3 hodin :dizzy_face: :dizzy_face: takže zatím luxus

Luci - teda ty jedeš - makáš od nevidím do nevidím, vůbec teda nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
hej hola, tak kde jste? :astonished:
3. led 2010 ve 13:13  • Odpověz
já nakukuju, manža dochucuje omáčku, bylo mi z ní zle tak jsem zmizla a on se snaží :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Reni a Kubíkovi to fakt už asi stačilo, když večír nemohl zabrat, hold nám tyhle zlaté časy taky brzo skončí, počítám že v létě končíme a jedem celodenní režim. Už se nám taky párkrát stalo, že nespala celej den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
Kuba spí od sedmi do sedmi :wink: spával přes poledne od půl jedné do půl druhé, ale pak usínal v deset a to je fakt na palici :confused: večer už chci mít klid, tak je to tak lepší :wink:
3. led 2010 ve 13:16  • Odpověz
j jsem se malinko sekla :sweat_smile:
3. led 2010 ve 13:18  • Odpověz
u nás to bylo čím dál častější, ty dny, kdy nespal, tak ho nechávám, kdybych viděla, že je unavený, tak ho dám spát, ale zatím se tak neprojevuje.

Anička taky skončila s odpoledním spaním v 18 měs.
3. led 2010 ve 13:19  • Odpověz
Reni a máš po klidu, co.... a jak to je pak ve školce? Tam se chodí přece po obědě spát :confused:
3. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
Anička jen leží a poslouchá pohádku a taky jsou tam děti, které si ve vedlejší mistnosti můžou tiše hrát, ale já Aničku už beru po obědě domů, protože ona je živel a ve školce se prostě nezastaví, nechci aby se vyčerpala a pak snáz onemocněla :wink:
3. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
jo, ale po klidu mám, Anička pokušitelka ho furt dráždí :angry: až jí teď skončí pohádka, půjdeme na dvůr, já věšet prádlo a dětičky provětrat :grinning:
3. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
Taky půjdem na chvilku ven, až se Adámek vzbudí :dizzy_face:
3. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
máte u vás snížek?

U nás jen mrzne a fouká ledový vítr, svítí sluníčko a na pohled je tam krásně
3. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jo trocha ho tu je :wink:
3. led 2010 ve 13:28  • Odpověz
tak my povalíme ven, pohádka skončila a tatínek už čeká oblečený :wink: tak jak se vrátíme, tak se stavíme :wink:
3. led 2010 ve 13:30  • Odpověz
Užijte sito Reni, pa pa :dizzy_face:
3. led 2010 ve 13:34  • Odpověz
3. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
jžíš baby vy jste toho zase nakecaly.. Kdo to má dočítat :grinning:

hlásím od soboty má Onra ATB a akutní tonsilitída. no a já mám ATB ode dneška.. mám chronický zánět mandlí, zánět nsoohltanu a jestli nepůjdu na operaci tak mě tam asi násilím dovezou.. no to jsou ale věci.. ale ohužel musím i s ATB na školení.. jinak se nedá :astonished:
3. led 2010 v 15:52  •  3 děti  • Odpověz
Ježíš Jiři...vy se teda fakt nenudíte :astonished: Tak at jste brzo fit všichni
3. led 2010 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás po hodně dlouhý době pozdravit. Nebudu vás otravovat mými problémy, ale rok 2009 pro mě nebyl moc dobrý, tak ačkoliv nejsem pověrčivá, těším se, že tenhle bude lepší. :slight_smile: Nejdřív bych chtěla moc blahopřát k novýmu prďolkovi v bříšku - to je krásná novinka :slight_smile: . Jinak myslím, že jsem tady byla naposledy před dovolenou.... Takže už i naše Tánička od srpna chodí :slight_smile: ale je to příšernej vztekloun! Občas jí dávám do školičky, není to samozřejmě opravdová školka, ale prostě jedna paní si otevřela asi min. od našeho domu centrum pro děti - a Tánička je tam nadšená. Z čehož mám radost i já, protože letos mám poslední rok školy, tudíž nejvíce práce a MM v únoru odjíždí na dlouho pryč a babičky jsou dalelko. Mám pocit, že nic nestíhám, teď mě čeká zkouškový období a píšu bakalářskou práci, ale tím vás nebudu otravovat. No tak to je asi tak všechno, jestli jste dočetly až sem, klobouk dolů :slight_smile:

jinak vás všechny moc zdravím a v tomto roce jen to nejlepší - vám i dětičkám :slight_smile:
3. led 2010 v 16:00  • Odpověz
ahojky Jani,

je dobře, že jsi aspoň na skok zavítala. Až budeš mít chvilku doplň nám nějakou fotečku malé, ať se pokocháme.

Snad pro Tebe tenhle Nový rok nebude tak náročný, i když co čtu, máš toho moc. Přeju Ti ať zvládneš bakalářské zkoušky a malá ať je hodná a nechá maminku učit. A samozřejmě oběma přejeme zdravíčko.

A jak to že manžel odjíždí a na jak dlouho? vím co je to být si odloučení, manžel je od ledna pryč i když jen přes týden, ale i tak je to dlouhý, když je na to člověk sám :frowning2:
Tak ať se Ti ve všem daří a když budeš mít chvilku zavítej sem mezi nás

JIří a ONdrášku, ať jste brzo zdravý, fakt je to pech takhle na začátku roku a JIří u tebe zrovna před důležitým školením :angry: :angry: ale snaž se ještě zítra co nejvíc odpočívat ať ten maraton příští týden zvládneš :wink: se to vždycky vy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. led 2010 v 16:07  • Odpověz
Jani no nazdar, to jsem ráda, že jsi přišla mrknout, doufám, že nám dodáš i nějaké aktuální foto Táničky a sebe :dizzy_face:
3. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Jiři to je mi líto, že jste takový marůdkové, ještě do toho to posr. školení :frowning2: ty bys měla hlavně ležet, ale co naděláš, že? :fearful:

Jani, určitě tenhle rok bude lepší a budeš mít i čas na nás mrknout :wink:
3. led 2010 v 16:17  • Odpověz
venku je pěkná kosa, poskládali jsme dřevo, teď jsme se zase nabaštili a teď bych to nejradši završila něčím sladkým, kdyby mi tak někdo upekl moučníček :dizzy_face:
3. led 2010 v 16:18  • Odpověz
jo venku je asi pořádná kosa, proto jsem vyslala manžela samotného :sweat_smile: :grinning: :grinning: ale Terka se tak těšila :dizzy_face:
3. led 2010 v 16:20  • Odpověz
Simi, dobře sis to zařídila :grinning:
3. led 2010 v 16:25  • Odpověz
mě už se normálně dneska nic nechce, ale dala bych si cafo, tak se budu asi muset zvednout a uvařit si ho, protože Jirka šel na pivko :sweat_smile:
3. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.