• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
autor
Já taky musím Adýho vyfotit v čepulíně :wink:
3. led 2010 v 17:00  • Odpověz
Simi tak to mám radost, že ji využijete, Anička taky furt nosí ty háčkované :grinning: Konečně jsem i Kubovi uháčkovala, ale zase musím objednat příze, mám jich sice plný koš, ale ne ty barvy, jaké potřebuju :sweat_smile:
3. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Mám ještě 2 prášky a ted záleží jestli koupím další 3 plata nebo ne. Kolem mě všichni nosí těhu břicha a já nic.

jj čepice

Pavla je tu
3. led 2010 v 17:01  • Odpověz
jo holky, vyfoťte mi je :grinning: já budu mít radost :dizzy_face:
3. led 2010 v 17:02  • Odpověz
to víš že ti je vyfotím Marti, až budou hotové :grinning:

Pavluš přišla sama? :grinning: Kuba teď nedávno v noci přišel sám :wink: a já jednou spala v obýváku u telky a on přišel, šel do pokojíčku, kde chtěl asi pustit káju, protože vytuhl na posteli pod DVD :sweat_smile: já ho tam objevila, když jsem šla vypínat akvárko :grinning:
3. led 2010 v 17:04  • Odpověz
Reni - jj. vyfotím a doložím :wink:

a malej si teda ustlal luxusně :grinning: :grinning: :grinning:

malá je hodná, vyčkává až si pro ní příjdu a musím říct, že jsem za to ráno ráda, protože pro ní chodím pozdějc. Odpolko ne, to přicupitá sama :grinning:
3. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Reni a udělej je na ty uši obě dvě. Mám to raději na ouška.

Pavla spí už normálně e velné posteli se mnou a Tom s Milanem v pokojíku. A někdy je i vyměníme a spí spolu
3. led 2010 v 17:06  • Odpověz
Terezka je celkově zlatíčko, jak krásně spinká v pokojíčku, taky se těším, až tu naši bandu přestěhuju :grinning: co byly marodi, tak teď oba spí v ložnici a už mě to vážně nebaví :sweat_smile:
3. led 2010 v 17:08  • Odpověz
jasně Marti, ušaté :wink:
3. led 2010 v 17:09  • Odpověz
Reni, to se nedivím, protože člověk ty prdíky vnímá mnohem víc a vyspí se mnohem míň. :stuck_out_tongue_closed_eyes: já kdykoliv spím s malou teĎ na návštěvě ve společné místnosti, tak ze spaní moc nemám, jak se furt mele, tak mě budí, hold máma, co kdyby jí něco scházelo, takhle když je ve svým, spíme obě celou noc :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. led 2010 v 17:10  • Odpověz
Já jsem na ně ted ujetá :grinning: . Pro Pavlu mám jen ušaté. Nenám ráda když dětem koukají uši. Máme tu ve vesnici 2 místa kde to dost fouká.
3. led 2010 v 17:11  • Odpověz
taky si myslím, že je to lepší, když ti prcci spí sami :grinning: jen Anička se nám furt stěhuje do ložnice, tak doufám, že až budou spolu v pokojíčku, tak se bude stěhovat ke Kubovi :grinning:
3. led 2010 v 17:12  • Odpověz
Marti - to jo přes zimu jedině přes ouška, aby jim tam nefoukalo :dizzy_face:

a Reni - máš dobré plány, jen aby vyšly :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 17:13  • Odpověz
Aničce chci udělat ještě šatičky :grinning: a Kubovi svetřík :wink:
3. led 2010 v 17:14  • Odpověz
Simi :grinning: já doufám, že vyjdou, už by jsme s Jirkou rádi spali vedle sebe :grinning:
3. led 2010 v 17:15  • Odpověz
no to se nedivím, s dětma se mazlíkuje a tulíkuje hůř :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 17:16  • Odpověz
jo a ideální by bylo, lehnout si do postele a moct si bliknout lampičku a přečíst si knížku, když jsou tam ti dva, tak tam člověk musí chodit opatrně :grinning:
3. led 2010 v 17:16  • Odpověz
safra hůř, pak se to odehrává furt v obýváku na gauči, je sice rozdělaný a tudíž prostorný, ale v posteli to líp péruje :grinning:
3. led 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
Já Vám nějak nestíhám :sweat_smile: Adý tu na mě útočí :grinning: Já bych taky brala vlastní pokoj pro Adýho, tak snad se někdy dočkám :sweat_smile:
3. led 2010 v 17:18  • Odpověz
autor
Reni my taky v obýváku na gauči :grinning:
3. led 2010 v 17:18  • Odpověz
no jo Marky, to by jste se vlastně museli přestěhovat do obýváku, že? To mě vůbec nenapadlo :sweat_smile:

Moje kamoška bydleli s tatínkem na soc. bytě a to bylo tak malinkaté, na chodbě za závěsem byl záchod spojený se sprchou, pak se přišlo do kuchyně, kde byla maličká kuch. linka a postel tatínka u které byl stůl a jedna židle a pak tam byl pokojíček asi 3x2m, vysokánské stropy, tak to působilo fakt děsivě :confused:
3. led 2010 v 17:21  • Odpověz
já mám těch místností více na tulení. :grinning: Kuchyň atd :grinning:
3. led 2010 v 17:22  • Odpověz
taky gaučujete :grinning: no jo, člověk si zvykne :grinning:
3. led 2010 v 17:23  • Odpověz
tak kuchyň taky máme, ale na stole mě to moc nerajtuje :grinning:
3. led 2010 v 17:24  • Odpověz
bože to byl zase řev, Anička měla omotaný ručník jako šaty a Kuba chtěl taky, ten tak vřískal :angry:
3. led 2010 v 17:25  • Odpověz
A podlahu máte :grinning: stačí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 17:26  • Odpověz
uf tak to nevím, to bych měla odřené záda :grinning:
3. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Nám by to stůl neustál tedy. Ale na tu podlahu se vždy něco přidá ne :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 17:29  • Odpověz
radši zůstaneme u gauče :grinning:
3. led 2010 v 17:34  • Odpověz
To neříkej nebo ty dva nepřestěhuješ :grinning:
3. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.