• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Luci ale naštěstí spí celou noc a vstává kolem sedmé, předevčírem dokonce v 8,15 :grinning:
24. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
no teda gojgadlo v 5 no ale už sjem si zvykla
24. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
zase toho víc stihneš :grinning:
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Vážení, byl jsem svědkem situace, kdy vulgarizmus nepřekážel.
# # # # # # >
# # # # # # > Byl jsem v autobusu, kde byla i jedna cca 16ctka???
# # # # # # > Měla na tváři silnou vrstvu make-upu.
# # # # # # > Nastoupil chlapec přibližně v jejím věku a po zkoumavém
# # # pohledu na její >
# # # # # # tvář
# # # # # # > prohlásil:
# # # # # # > "Paštika patří na chleba a ne na ksicht..."
# # # # # # > Nastalo hrobové ticho.
# # # # # # > Všichni jsme byli zvědaví, jak a jestli vůbec dívka odpoví
# # # a nebo jestli
# # # # >
# # # # # se
# # # # # # > rozpláče.
# # # # # # > Neuběhlo ani 5 sekund, když hlasitě prohlásila:
# # # # # # > "A čurák patří do piče a ne do autobusu ...".

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ona se taky srovná, Anička byla na tohle stejná a teď vyspává do devíti :grinning:
24. čer 2009 ve 21:50  • Odpověz
no renat moc ne nechávám hanyho do osmi spát...takže se krotíme ráno....ale pak je to fajn po sunaru ji dám spát mám čas na kafe vaření a ták
:grinning: :grinning: :grinning: hezký :grinning: :grinning: :grinning:
tom mi došlo mailem :grinning:
bych žrala jak cyp
už jsem namixovala jahody, dneska jsme s jířou koupily každá po kilu..... ale už byly bourané některé tak jsem to mixla s cukrem a frkla na mražák.......zítra by to shnilo....
24. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
to věřím, to je fajne, já vstávám s malým a ten jde spát až po obědě, takže je tu furt někdo, kdo mi při vaření visí za nohavici :angry: už došáhne dál na kuchyňskou linku, tak musím mít oči i na řitce :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz
ježiš to je čaverník malý....
my tohle vyřešili tou ohrádkou teda klecí jak říká hany, malá je tam kupodivu spokojená pokouší se stavět a já jsem v klidu takle se mi plazila ke králíkovi strkala ruce, jedla hlínu, převrhla na sebe květináč a furt cosi
24. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Luci to si nedokážu představit, že bych měla kupovat jahody :grinning: co potřebuju z ovoce a zeleniny si utrhnu na zahrádce, teď tam mám plný strom meruňek, začínají se vybarvovat rajčata, angrešt, maliny, rybíz v jaké chceš barvě :grinning: vytrhneš si mrkvičku mlaďoučkou, hrášek, vykopeš brambory, utrhneš okurky a cukety, prostě všechno :grinning:
24. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
hlavně že je tam spokojená a jaký králík? Vy máte ještě králíka? :sweat_smile:
24. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz
ježiš renatkop...to věřim no...holt tady nemám nic na chatě byly maliny ale už byly staré a rybíz zůstala ajabloně a ořech, ale tohle super nakupování na zahrádce ti závidím, jen ne tu robotu okolo....ale je to fajn jít si na záhon pro mrvičku do polívky....to pak musí být brutál mňamka
24. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
renat jj Bobana černej zakrslej ale trochu přerostlej...to je dědictví hanyho :grinning: , on dotáhl králíka, já psa a pořídili sjjme si papoucha a gojgy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
zas si myslím že ji to bude bavit tam chvilku jen...ten vřískot taky přijde.....to se nebojim... :grinning:
24. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz
je to mňamka a na práci kolem zahrádky jsem zvyklá od mala, to mi ani nepřijde :grinning: jen je teď moc mokro :rolling_eyes:

dneska u nás tak děsně chcalo, asi 4hodiny v kuse nechutně lilo, od té doby ještě prší, ale ne tak

no vidíš Luci a my nemáme ani jednu jabloň :grinning: máme všechno možné, ale tohle ne :grinning:
24. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz
jé a kdy ho uděláš na smetaně? :grinning: Kdo mu čistí pelech? Já myslela, že už ho nemáte :grinning:
24. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz
reni my máme 8 zakrslých nějakých šlechtěných maj moc dobrá jablka.....
to je fakt, člověk , když si zvykne.....tak to ani nepřijde to jo
bobanek by na smetaně nebyl dobrý už je starej, byl by tuhej moooc :grinning:
hany mu to čistí super je ta podestýlka pro kočky...ani to nesmdrí :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
tak to je fajn, to si nedokážu představit, my máme králíky v těch klasika králíkárnách a to je smrad jak sviňa :grinning: kydá se tomu hnůj a je tam samice a s ní třeba 10 mladých, tak si dokážeš představit ten smrad.

Zvěřinec je u dědy na hromadě v jedné budově je koza s králíkama a jako sousedy mají slepice :grinning:
24. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz
čučím na top 10 a čáková je tam, čeká mimčo a vybírá věcičky, nechce říct co to bude, ale už třikrát šáhla po růžových věcičkách :grinning:
24. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz
jo malá čakína :grinning: :grinning: :grinning:
no kdybyb byl boban na seně tak srdí celej barák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz
to věřím, ještě že jsou kočky :grinning: on je takový kočkokrálík :grinning:

Luci, jdu brát koupel a hnípat, na oči už nevidím, tak dobrou noc berunko, gojgynce pusinku a zítra pa pa :dizzy_face:
24. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz
brou rentako :slight_smile:
24. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Bré ránko :slight_smile:

Letmo jsme dočetla a koukám, že kluci včera drtili své matinky :rolling_eyes: ten náš spal asi hodinku od 13-14hod a ještě ve 20:30 tu řádil jak černá ruka :astonished: no do devítí jsem ho udyndala a sebe taky :sweat_smile: Záda mám čím dál víc v prdeli, je to horší a pohyb čím dál bolestivější :confounded: přemýšlím, co s tím budu dělat :confused: A taky přemýšlím, co budeme dneska jíst...jo a perlička ze včerejška...měla dorazit ta tchýně a nedorazila, tak jí Romča volal a ona na to zapomněla :rolling_eyes: jeden den slíbí a pak hn ed zapomene. Je čím dál víc v prdeli, ale pak mektá, že vidí malýho málo :rolling_eyes: tož co s ní?? :sweat_smile: nebudu se rozčilovat, mám svých starostí dost :slight_smile:

Jdu si odložit a pak se vrátím :slight_smile:
25. čer 2009 v 07:51  • Odpověz
dobré ránko, tak jsem dočetla

Luci - jsem se nařehtala, tvému příběhu s drápáním v hnědém oku, jsem tu málem uchcala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a gojgynka - je sluníčko krásný vyřehněný. A příjde mi že se hrozně změnila za těch pár týdnů :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani - ať je malej zdravej a kr ásně roste - krásná zprávička :dizzy_face: :dizzy_face:

Jiří - co to máš za duracelka nespícího :grinning: :grinning:

no a my prodlužujem bezplínkové chvíle, už vydrží 3 -4 hoďky bez plínky. Buďto dáváme preventivně co chvíli na nočník nebo si sama řekvne. Jsem hrdá - akorát ten bobek ne a ne vychytat. To jak prostě ucítí, že chce tak už to jede, tak to většinou ještě nestihne, to musíme vypilovat
25. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
hojec
marky tchýnku kašli nooo...jiná nebude
simi noo...to je moje mládí......jo změnila dospěluje mi před očima, taky nechápu......
hany zas chce jet na chajdec
joo přišlo rozhiodnutí o naší studni je to okáááááá..ti kokoti měli asi 6 připomínek které tam v tom rozhodnutí citovali až jsem se nasmáli..ale poslali je do pikače :grinning:
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
autor
Tak jsme dom, byli jsme nakoupit. S těma mýma zádama je snazší jezdit s kočíkem, než tu honit Aďulku po bytě :sweat_smile: Nakonec udělám zapečený alobal, už na něj mám dlouho chuť :dizzy_face: :slight_smile:

Luci super, že se studní pohoda a hnědé oko jsem dočetla...no mám dost :grinning: :grinning: :grinning:

a tchýně je fajn, ale už má svoje léta :sweat_smile:
25. čer 2009 v 10:06  • Odpověz
Marky, já taky chtěla dělat zapečený alobal, ale nakonec jsem nevytáhla maso, tak bude polívečka s drožďovými noky a kdo bude chtít, může mít papu ze včerejška :grinning:
25. čer 2009 v 10:15  • Odpověz
marky taky mám alobal :grinning: brambor kuřecí s vepřovým rajče, papriku, maldou cibulku lžičku másla, sůl pepř a hotovo :slight_smile:
25. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
Simi maličká je moc šikovná :dizzy_face: jinač já mám celkem spící dítko, tak nevim zda si nemyslela duracelka Kubíka od Renči :grinning:

jinač stahuji fotky od Kubika jak dneska obědval..já se právě láduju tvarohovýma-džahodovýma knedlíkama a asi rupnu... :grinning:
25. čer 2009 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.