• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Nazdáááár Simi, nejsme, je tam sice krásně, ale nějak se mi nechce děti na tu hodinku balit do oblečení, než je obleču, tak jsem spocená jak sviňka štětinka :sweat_smile:
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Kači a co uvaříš?
4. led 2010 ve 14:38  • Odpověz
Já dneska dělala hrstkovou polévku s uzeným a Jirka se olizoval až za ušima i s Kubou, na zítra mám venku kuřecí haxny, rozmrazují se :wink:
4. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
mám v hubě aft :angry: a bolí, pohledám fialku a budu chodit s fialovou hubou :grinning:
4. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
reni mám tam vepřové a žampiony,tka asi nějakou majdu z toho se smetanou :wink:
4. led 2010 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz
Já budu dělat taky uzenou polívku,ale jen pro nás,maý uezný nemůže..rteda má duělanou rybí..jsme měli včera lososa,tka co sjem okrájela,tak měl na polívečku
4. led 2010 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz
no mi dneska dojídali zbytky :sweat_smile: :confused: od včera. Takže dneska vaření nebylo :slight_smile:

a přijeli na kafíčko tchánovci - tak jsme jim oznámili další přírůstek do rodiny - tak maminka měla radost a děda se jen potutelně usmíval :grinning: :grinning:

no a mojí mamce jsem to zavolala a ta se posadila a řekla že letos už to snad stačí - bo švagrová čeká v březnu, my v srpnu a od jejího přítele dcera přelom srpen září. Takže těch chlupů na bradavici jí letos přibyde už dost :grinning: :grinning: ale celkově měla moc radost a blahopřála. Tak mám dneska takovej hezkej den.
4. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
a s Terkou jdu jen na krátkou prochajdu, taky se mi do tý zimy moc nechce ale líp pak večer usíná tak vyrazíme :slight_smile:

Kaczi - gratulka k prvnímu snaženíčku a ať je z TEbe brzo těhulinka a přidáš se ke mě do party :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Simi díky,snad se brzo přidám do party...uvidíme :wink:
4. led 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
no Kaczi - doufám, jsem tu taková saminka osamocená, někdo by se tu šiknul :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
jé Simi, tak to ses měla dneska opravdu hezky :dizzy_face:

Kači, tak to má Davča fajn polívečku, zdravou :wink: Kuba jí i uzené, není to sice vhodné pro takové prcky, ale je to jen občas :sweat_smile:
4. led 2010 ve 14:46  • Odpověz
No jo Kači, měla bys Simču podpořit těhotenstvím :dizzy_face: tak doufám, že vám to fakt brzy vyjde :dizzy_face:
4. led 2010 ve 14:47  • Odpověz
Reni,jo má zdravou a my jsme měli taky po dlouhé době zdravé jídlo..hezky pečené lososka v alobalu,byla to mnamka

Holky doufám,že to bdue rychý,ale sjem an to docela upnutá,tka kdo ví...třeba při zkouškovém an to nebudu tolik myslet
4. led 2010 ve 14:48  •  2 děti  • Odpověz
Kačí hlavně se neupínej - psychika dělá moc.

Já na Terku čekala dýl, právě proto, že jsem měla rozhozenou psychiku kvůli tatkově zdrav. stavu, byl v té době na tom opravdu moc zle. A dkyž se dal do kupy tak bylo zaděláno za chvilku :dizzy_face:

Reni - jj. bylo to moc fajn. Tak jen doufám, že jsme něco nepo....a mimčo je opravdu ok a zdravé
4. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
simi mimi je určo zdravoučké..takové mylšneky sinesmíš ani připouštět....já byhc mimčo chtěla co nejdřív,ale uvdiíme dky se zadaaří
4. led 2010 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz
Simi, nebuj :wink: člověk nesmí být pověrčivý :slight_smile:

Já zase objednávám hromadu příze :sweat_smile: Kačence hnědou a sv. hnědou, je tak? :grinning:
4. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
jj jetak je tak...máme béžovo-hnědou bundu a taky hnědás e bude hodit i k té modré co máme :wink:
4. led 2010 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz
no taky si říkám, že jestli se má něco stát, stane se to kdykoliv ne jen v prvních 12 tt. ale mi máme bojovíčky silné a zdravé :dizzy_face: :dizzy_face: tak toho mrňavého zrovna cpu koláčem aby měl dost síly bojovat :grinning:
4. led 2010 v 15:02  • Odpověz
Kači objednáno :wink: koncem týdne to přijde, to už snad budu mít Marťu hotovou, protože Jirka má odpolední, tak můžu háčkovat denně až do noci a pak se vrhnu na tebe a Lucidku :grinning: no a pak ještě jedna kočka tady z Ladné a pak ještě dále a dále už ani nevím komu ještě, ale mám to někde zapsané, jen to najít :grinning:
4. led 2010 v 15:03  • Odpověz
já dneska budu dělat bábovku s čokoládou :grinning:
Teda Reni ty jsi pracant, tolik objednávek :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
Reni a mohla bys jendu i na mě..a k tomu rukavičky a šálu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 15:05  •  2 děti  • Odpověz
Simi, právě že moc pracant nejsem, já bych to teda měla už hotovo, ale nesím háčkovat, když je Jirka doma, prý se s ním pak nebavím :sweat_smile: :grinning: tak to musím dělat, jen když je v práci :grinning:
4. led 2010 v 15:05  • Odpověz
Kači a jaké barvy?
4. led 2010 v 15:06  • Odpověz
Reni :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz
a chceš ji taky s ušima?
4. led 2010 v 15:06  • Odpověz
jj s ušima a barva nějaká neutroš,černá atp...ale mám velkou hlavu :wink:
4. led 2010 v 15:07  •  2 děti  • Odpověz
Reni - :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Kači :grinning: :grinning:

tak si pro jistotu změř obvod hlavy, abych ti ji neuháčkovala malou :wink:
4. led 2010 v 15:09  • Odpověz
NO co když tak by ji utahal v pubertě DAvča :grinning: :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.