• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
jj,pak změřím změřím...mám velkou hlavu po tatkovi...ten si koupil největší helmu a kolo co prodávají a i ta mu byla malá...my ji máme protáhnutou dozadu...no co už :grinning:
4. led 2010 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
Kači nejte z rodu lebkounů? :grinning: asi máte velké mozkovny, to se to pak studuje :grinning:
4. led 2010 v 15:12  • Odpověz
Reni no asi jo :grinning: :grinning: no s veliksotí mozku nevím nevím..a taky nezáleží na velikosti ale na počtu záhybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
no Kači, tak to počítat nebudu :grinning:

Naši třeba dneska sledovali nějaký pořad od BBC a prý tam byl kluk, který v půl roce prodělal operaci mozku, měl 50 epileptických záchvatů denně, přišli na to, že měl mrtvici, tak mu vzali půlku mozku a on teď v pubertě normálně chodí, dělá školu, chystá se na výšku, jen ruku má trošku poškozenou
4. led 2010 v 15:18  • Odpověz
To je stejně drsný ten mozek
4. led 2010 v 15:22  •  2 děti  • Odpověz
musela jsem Aničce udělat míchaná vajíčka, no jo, říkala učitelka, že si Anička na oběd 3x přidala, tak jí to asi nestačilo :grinning:
4. led 2010 v 15:33  • Odpověz
a Kuba se k ní přidal, tak krmím dravou zvěř :grinning:
4. led 2010 v 15:34  • Odpověz
tý blaho , to je mazec. To je super, že zvládá takovej normální život.

Tak a mládě je konečně vzhůru, teĎ svačí a pak vyrážíme na tu prochajdu. Klasika, zase bude za tmy :angry: chjo mě to zimní počasí tak štve
Simi a co Terinka svačí?
já musím koupit nějaká jablíčka, aby měl malý i ovoce, on to moc rád :slight_smile:
4. led 2010 v 15:35  • Odpověz
meruňkovej jogurt, ale zatím je od toho víc upatlaná, než kolik skončilo v puse :grinning: ale co, hlavně že jí chutná

a malá je taky celkem ovocná. Ale jablíčka zrovna moc ne, rozkouše to a jak to nemá šťavu tak to plive, ale miluje mandarinky, kiwi i pomeranče
4. led 2010 v 15:37  • Odpověz
Kuba taky ty citrusy rád, hlavně pomelo, ale z mandarinek fluše ten tenký obal :grinning: prostě vysaje šťávičku a hotovo

co nikdy nesnědl je banán, to nemá rád

a jogur ovocný zavrhnul úplně a teď už i neslazený odmítá, z mléčných jen ty svoje kašičky :grinning:
4. led 2010 v 15:39  • Odpověz
NO vidíš, mi zase eee ty kašičky a to už docela dlouho. Jediné co mi vezme ještě na milost. je to mlíčko s kaší, už hotové , ale to je zase dost drahé na to aby to měla furt
4. led 2010 v 15:40  • Odpověz
To my jíme všechno ovoce a jogurty jí sám,ale když je moc řídkej tak mu to taky dost kape
4. led 2010 v 15:42  •  2 děti  • Odpověz
Kuba má kaši ráno po probuzení a večer před spaním, vytáhne si svých 250 a je spokojený :grinning: včera jsem jich zase 7 objednala :grinning:
4. led 2010 v 15:43  • Odpověz
Reni - tak to jedete ve velkým. NO a malá mi na meruňkovej jogurt hodila bobek a to z vysoka,asi jí nejede, nenechala se nijak překecat :angry: takže dlabe zbytek mojeho koláčku ať už konečně vyrazíme, nebo tu budem do večera
4. led 2010 v 15:45  • Odpověz
my máme rádi batolecí mlík,ale ted nemám koupené,ale jinak kaše všeho druhu může,krupičnou atd
4. led 2010 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
jj krupice jde u nás na odbyt, kaši pije z flaše, ale krupici jedině z talířku a s grankem :grinning: asi bude dneska k večeři, to jí sní plný talíř :grinning:
4. led 2010 v 15:47  • Odpověz
jo a ty kaše baští jen humana marukuja, banánovo třešňovou a jahodovou, ale tu jen v případě nouze :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:49  • Odpověz
tak mi nejíme ani krupičnou, tu jí tak manžel a taky klidně plnej talíř s grankem :grinning: :grinning: ale malá ne :grinning:
4. led 2010 v 15:50  • Odpověz
Anička má krupičku moc ráda, tak je to taková jednoduchá večeře a já budu mít čínu :grinning:
4. led 2010 v 15:52  • Odpověz
to my baštíme všechny,ale už to moc nekupujem..
4. led 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz
To u ná jí krupici všichni,al já teda jn občas když ej chut
4. led 2010 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
tak mi mažem páčko :wink:
4. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Kuba má těch 7 tak na měsíc :sweat_smile: myslela jsem že na dýl, ale mrkla jsem na objednávky co u nich mám a posledně jsem objednávala 6,12 :sweat_smile:
4. led 2010 v 15:56  • Odpověz
reni yv teda jedete :grinning: a odkud to objednáváš?
4. led 2010 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz
4. led 2010 v 16:00  • Odpověz
No msím pak po výplatě malému zas ekoupit mlíčko..už dlouho neměl...
4. led 2010 v 16:01  •  2 děti  • Odpověz
V Břeclavi je mají za 76 a tady za 46 tak jich vždycky objednám víc a poštovné je za 69 takže se mi to vyplatí :wink: hlavně nemusím nikam jezdit, posílají to PPL, tak to mám až do domu :grinning:
4. led 2010 v 16:02  • Odpověz
já tím udržuju tu mléčnou dávku, jinak moc mléčné výrobky nechce, leda čokoládu :grinning:
4. led 2010 v 16:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.