• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
do kaše mu teď po antibiotikách dávám probiotika a vigantol, říkala mudra, že mu to přes zimu neublíží, tak to má vše ve snídani a neprotestuje :grinning:
4. led 2010 v 16:03  • Odpověz
já probiotika kupovala hned s antíkama..doporučila mi tov lékarně..tak hezky baštíme sirupek
4. led 2010 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz
my máme práškové, ty sirupkové Aničce moc nezabíraly, tak jsem koupila námi osvědčené :wink:
4. led 2010 v 16:07  • Odpověz
to co nám dala je nějaký prášek,který sjem doma naředila vodou a musí se to do 14 dní nebo týdne spotřebovat,tka snad to ej dobrý
4. led 2010 v 16:10  •  2 děti  • Odpověz
jj znám to, na každého to působí jinak, já myslím, že to určitě není špatné :wink:
4. led 2010 v 16:13  • Odpověz
no uvdiíme...zatím vypadá v poho,že mu antíky nic nedělaj
4. led 2010 v 16:18  •  2 děti  • Odpověz
Aničce vůbec neseděl Ospen, hned po první dávce měla srágorku jak bič :confounded: nestíhala ani dobíhat :fearful: tak ospen nebereme, ale ona už je v poho, zvládá i pilule, tak víc možností :grinning:
4. led 2010 v 16:20  • Odpověz
mi berem nutrolin-B
4. led 2010 v 16:26  •  2 děti  • Odpověz
čusky busky, holky.. hlásím že atb zabrali velmi rychle nad mě to neskolí pak.. Ted se cítím docela dobře..Jinak zahájení roku dopadlo hezky, docela jsem se nasmála, děti to doma s babi zvládli, takže nakonec z toho byl pěkný den,m až na to , že jsem nemohla jaksi odmrazit autí a to už se mi dlouho nestalo měla jsem to zamrzlé i zevnitř..Fuj tajbl ty mraziska ale udeřily, jinak jsme nedočítala, páč si ještě pročtu ty testové otázky ..
Normálně jsem úplně blbá, já myslela že už je více hodin, ale jak tak koukám je skoro šest a klukani jsou vykoupaní a v postelích... no jsem to ale matka :grinning:
jo jinak jsem zahlédla poslední příspěvky, taky má Ondrulín Ospen, on měl už augmentin, klacid a tedka má na zkoušku ospen a zatím dobrý kadí jendou denně :wink:
stejnak jsou ty ATB svinstva :angry:
4. led 2010 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz
Jiří - tak to je paráda, že atb zabraly, i když je to svinstvo, když není vyhnutí, jsou potřeba...

a já když to shrnu, tak my se celý loňský rok obešly bez ATB. Malá byla párkrát solidně nakřáplá, ale vždy zabrly v lékárně dostupné léky. Takže gooood :dizzy_face: ťuk ťuk
4. led 2010 v 18:35  • Odpověz
čuste buste
sem celkem unafená
a to jsemnic nedělala a nic na mě neleze ani chlap :grinning:
4. led 2010 v 18:49  • Odpověz
Luci - zítra máš ale volňáska ne? :dizzy_face: tak si užiješ klídku, když malá dovolí.

:slight_smile:
4. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
Hola :slight_smile: Tak my si po obědě dáchli a pak jsme vyrazili i s tatínkem bobovat :dizzy_face: Bylo to super, malej nechtěl ani ven z bobů :grinning: Pak jsme si skákli ještě ke tchánovcům, pokecali a jsme doma :slight_smile:
4. led 2010 v 18:52  • Odpověz
Simí jo, ale chci vysát a vytřít a prach někjak jsme to chtěla zmáknout dnes ale nevyšlo
4. led 2010 v 18:55  • Odpověz
jé marky se máte my nemáme boby
4. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Terka bobovala včera s Pavlem a se mnou před Vánocema a bylo to taky moc prima :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:04  • Odpověz
no my asi uvidíme esli letos koupíme.....
4. led 2010 v 19:06  • Odpověz
My máme akorát obyč sáně,ale nebyi jsme an nich,bud je mega zima nebo není sníh
4. led 2010 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
Jiank holky,jak děláte štrůdl?Těsto mám samo kupované
4. led 2010 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz
Joa dostala jsem dodatečný dáreček k vánocům...kuchařku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
4. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Jdu jen nakouknout!
Byli jsme s Adíkem na kontrole a vše už je OK :dizzy_face: , takže jen dobereme antíky a je to :dizzy_face:
Taky jsme dnes otestovali sáňky a super! Aďula je hotovej bobista :grinning: , nemůžem ho z nich dostat! Náramě ho to bavilo :grinning:
4. led 2010 v 19:40  • Odpověz
kači mě se neptej mě se vždy potrhá a vyteče
4. led 2010 v 19:55  • Odpověz
No já ho nikdy nedělala tak vůbec nevím
4. led 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Tak nakukuju :slight_smile: Za chvíli snad půjde Adý spinkat a já se dneska fakt juknu na net :grinning:

Kačí já jen rozválím to těsto, nakydám na to nastrouhaný jablko se skořicí a cukrem, zamotám, potřu žloutkem a frk s tím do trouby. A netrhá se mi to ani neteče :slight_smile: Nebo slanej způsob, což je jen místo jablek, skořice a cukru, anglická se sýrem :grinning: A navrch posypat kmínem :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:41  • Odpověz
tak ok,snad se mi to povede :wink:

Já dopsala seminárku do vojenských dějin,tak ěm čekaj ještě dvě :grinning:
4. led 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí určo to zmákneš, když jsem to zmákla i já :sweat_smile: a navíc mě to dělání štrůdlu děsně baví :sweat_smile:
4. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
no já ho nedělala bo to nejím...si to poručil Tom
4. led 2010 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí to já se po něm můžu utlouct a Romčovi právě dělám tu slanou variantu s tou slaninou a sýrem :wink:
4. led 2010 ve 21:11  • Odpověz
mě to nikdy nejelo,já radši makový závin
4. led 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.