• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
renat já se z tebe poseru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
taková dieta :grinning: :grinning: :grinning:
ty fakt nikdy nebudeš dietovat :grinning: :grinning: :grinning: tak to neřeš :wink:
5. led 2010 v 09:41  • Odpověz
Luci, ale já budu muset, pokud nechci být rochňa :grinning:
5. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Achooooj

Reni kejtičku :wink: už jsem to vymyslela :wink:
5. led 2010 v 09:43  • Odpověz
to jo...ale to si fakt nedovedu představit
já bych třeba radši sportovala, ale víš jak to je s dětma, sice bych je měla kam dát, ale je mi to blbé, dávat je každý druhý den k našim a bych si jela do města cvičit, navíc by mi to zabralo minimálně 3 hodiny, což je opravdu moc :angry:
jj to jo, leda si kupit tu mašinu kolovou, nebo běhat ale to posílí jen něco to chce vzít od podlahy no
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Taky ze sebou měla něco udělat :angry: Romča už začíná mít kecy :angry:
ale já prostě neumím držet dietu.... jako že bych si sólo vařila oběd :unamused:
5. led 2010 v 09:45  • Odpověz
Dani a chceš to s rýží nebo bramborama či s čím? :grinning:

já mám ráda závitky nebo plněnou kapsu buď dušenou nebo smaženou a nebo brmabory, cibule, maso, cibule, brambory, šlehačka :dizzy_face:
5. led 2010 v 09:46  • Odpověz
hany mě říká, že mam madla..a pak mě pleská do rosolovitého břuchu a směje se jak se třepe, ale jhany má taky pupajz :grinning:
5. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Reni už vařím http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=69286 :wink:

Luci Romča taky přibral! ALe jemu se to rozložilo od pat až po krk :angry: , já mám pupek a prdel :angry:
5. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Já držela dietu, jde to, když si na to člověk zvykne, upravila jsem si ji dle svého, jedla jsem jen maso bez příloh a když bylo maso tučné, tak třeba jen brambory, ke snídani zeleninku s odtučněný tvarohem bez pečiva, jak mě přepadly chutě, zajedla jsem ovocem, ale do toho jsem cvičila a za 3 měsíce jsem sundala 10kg :grinning:
5. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Dani to vypadá chutně :dizzy_face:

já jsem hlavně bokatá a pupkatá :angry: váhu mám rozbitou, ale asi je to dobře, protože bych se fakt zhrozila :angry:

No a Jirka nepřibere nikdy :angry:
5. led 2010 v 09:50  • Odpověz
jo když se chce to jde..jenže překonat ty chutě co?
5. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Luci no právě, jak se člověk rozjede, neví, jak má zastavit

Kuba mě tu píchá do očí, tak píšu po slepu, omluvte případné chyby
5. led 2010 v 09:51  • Odpověz
Je to už fakt mazec, jak se překulí ta 30tka, tak hubnutí už není žádná prdel :angry: :confounded:
Dřív mi stačilo přestat večeřet a šlo to samo dolů.....
5. led 2010 v 09:54  • Odpověz
NO tak jsem si pošstěžovala, tak půjdu pro brambory a nažrat se :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 09:55  • Odpověz
jééé já mám večer největší hlad, ale s tou třicítkou máš pravdu a rok od roku je to horší :confounded:

Jirka říkal, že přírodě neporučím a mám mrknout na všechny ženské od nás z rodiny, ale jí nechci být tustá :fearful:
5. led 2010 v 09:56  • Odpověz
jo jo..fanuš přesně tak
jdu vysávat mám na obou stranách huby koutky tak to štípe jak cyp, včera jsem byla pro sirup vitamínový sáře a na sebe jsem zapoměla na b-komplex
5. led 2010 v 09:56  • Odpověz
Luci já mám taky koutky :angry: :grinning:
5. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Dani :grinning:

Já půjdu dát vařit oběd, ale tu br kaši si stejně neodepřu, ale možná by bylo lepší si dát k tomu jenom erteple, ale bez sádla, že jo :grinning:

nebo jako přílohu zeleninový salátek :dizzy_face: budu muset jít do obchodu, včera tam neměli absolutně nic :angry:
5. led 2010 v 09:57  • Odpověz
Luci, tak udělej kvasnicovou polévku nebo si dej pivko :wink:

Kačka má tuším taky koutky, že jo Kači?

Mě se nedělají, ale ta jednou až dvakrát do roka mám zimu :angry:
5. led 2010 v 09:59  • Odpověz
renat nemájem kvasnice, a nechutnaj mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 09:59  • Odpověz
Když u mě je taky problém, že krom zelí mi zelenina prostě nejede.... syrovou papriku, okurek, rajče prostě nejím :stuck_out_tongue_closed_eyes: zavařený už jo :grinning:
no tak si dietněnte žeee :grinning:
5. led 2010 v 10:00  • Odpověz
náhodou taková kvasnicová polívečka, tu miluju :dizzy_face: nebo i kvasnicová pomazánka je výborná, jen se ty kvasnice musí dobře upražit :wink:
5. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Dani, ty jsi jak Jirka, něco takového on do huby nevezme a jeho děda zase nejí brambory, že není prase aby to jedl :sweat_smile: takže je knedlový, omáčkový, ale hlavně polévkový :grinning:
5. led 2010 v 10:02  • Odpověz
já zeleninku mám ráda, ale po paprice je mi těžko :wink:

no a v rámci diety mám naplánovanou tu bábovku, včera jsem ji neudělala, tak snad dnes :grinning:
5. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Reni kvasnicovou pomazánku jsem neměla ani nepamatuju :sweat_smile:
asi si dnes koupím kostičku :grinning: mám doma jen práškový
5. led 2010 v 10:03  • Odpověz
kvasnice jsou na koutky jako dobbrý? :confused:
5. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Jdu pro ty brambory :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:05  • Odpověz
kvasnice jsem plné B vitamínu a ten je výborný na tyhle sviňky jako koutky nebo afty.

Z práškových by se ta pomazánka asi blbě dělala :grinning: já ji taky asi udělám, mám to moc ráda :dizzy_face: ve škole na intru jsem ji milovala :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.