• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
nemáš na ní recept? Už si nepamatuju, co se do ní všechno dávalo... mamča tam dávala okurek... nebo to byla škvarková :confused: :sweat_smile:
5. led 2010 v 10:25  • Odpověz
no pěkně tot u voní.....a pak si drž dietu :angry: :grinning:
5. led 2010 v 10:31  • Odpověz
Dani s okurkem je škvarková, tam se dává i vařené vejce a hořčice a cibulka a lžíce kečupu, ta je taky moc dobrá :dizzy_face:

tu kvasnicovou jsem ještě nedělala, takže si vyberu na MMB, kukala jsem na to a je tam hlavně pod názvem drožďová :wink: :grinning:
5. led 2010 v 10:31  • Odpověz
tak to tam taky okůknu
jsem si říkala, že si to asi pletu :grinning:
5. led 2010 v 10:32  • Odpověz
ahojky babule :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:40  • Odpověz
ach jo zase nikdo :angry:
5. led 2010 v 10:51  • Odpověz
Ahojky, ja tu som :wink:
5. led 2010 v 10:54  • Odpověz
Jdu vás pozdraviti a pochlubiti se. 30.12. měla Anička svoji první kašičku na večeři a pěkně papala a v neděli na oběd první mrkvičku a taky šmakovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je to moje šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:55  • Odpověz
no ahojky Lucidku :dizzy_face:

jak je a co malá ? :dizzy_face: :dizzy_face: a co Vánoce líbily se jí světýlka? :dizzy_face:
5. led 2010 v 10:55  • Odpověz
čus luci to nje škoda že nepojedeš :frowning2:
5. led 2010 v 11:00  • Odpověz
Ahoj Simi! U nás to celkem jde. Akorát choť strávil Vánoce v posteli, páč byl nachcípaný. Teď jsem od něho chytla rýmu já. No snad se to Aničce vyhne. :unamused: Malá byla nadšená ze svítícího stromečku. Ona je totiž náš světelný dispečer a auditor. Všude, kam přijde, nejdřív prohlíží a kontroluje světla :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsme včera byly na rehabilitacích. Za 14 dní už jedeme naposled. Jinak část výsledků z endokrinologie byla před Vánocemi a má je v pořádku a zbytek by měl být po Vánocích, kdyby tam něco bylo, tak by mudra zavolala. Tak snad je to oká.

A co váš mimísek. Prý hezky papá :grinning:
5. led 2010 v 11:01  • Odpověz
Lucid - tak to je super, že malá tak pěkně a bez problémů začala papkat i jinou stravu než mlíčko :dizzy_face: :dizzy_face:

a s tou dovčou, je to vážně škoda, byla by nás tam zase pěkná kupa :dizzy_face: :dizzy_face: to bude batolátek :grinning: :dizzy_face: to bude šrumec :grinning:
5. led 2010 v 11:02  • Odpověz
simií ty se budeš taky batolit :grinning:
5. led 2010 v 11:03  • Odpověz
No jo, je to škoda, ale co nadělám, že? :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. led 2010 v 11:04  • Odpověz
LUci - to už spíš vorvanit s tím pupkem co budu mít, no bude to náročný, ale stojí to za to :dizzy_face: :dizzy_face: akorát je to dost z ruky, ale nějak to snad zmáknem, když tak budou přestávky :slight_smile: už se těším až vás zase všechny uvidím :dizzy_face:
HOj Lucinko, už vidělas novou kolekci Nextu? Já teda těžce učůrávám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Simi, akorát čekám, kdy se naučí to prskat, ještě že máme omyvatelnou vestičku na papání - super věc, máme od strejdy a tety Ježíška
5. led 2010 v 11:06  • Odpověz
No nic, tady nikdo a navíc se mi rozkecal kočárek, tak jdeme na mrkvičku. Zatím páčko.
5. led 2010 v 11:09  • Odpověz
Simií nebuj to zmákneš pojedete pomaloučku pauzy....pro nás taky megaštreka
Luci jo viděla...a čurám takejc :dizzy_face:
5. led 2010 v 11:44  • Odpověz
HOjky, nakrmila jsem a uspala dítko :wink:
Luciku tak to je fain, že Anička je v pořádku :dizzy_face: a že jí tak pěkně šmakuje, je to šikulka :dizzy_face:
škoda, že nepojedeš, ráda bych tě poznala, ale chápu, bydleníčko je na prvním místě, tak třeba příště :slight_smile:

Já to musím ještě proknzultovat jednous tátou, páč se rozhodnul, že jak to bude možné, dodělá barák (tzn garáž, plot a bránu) což jsou opět nechutné výdaje :frowning2:
5. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, mohl by mi prosím někdo napsat něco více o té akci? Stačí místo, čas a kde, díky!
fanuško.....jedte prosím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
místo a kde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: pardon

chvátám pro Táničku do tý školičky, tak mě omluvte :wink:
5. led 2010 v 11:46  • Odpověz
Hoj jani máš IP termín květen 14-16...myslim
5. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Kurník,já budu muset vztávat dřív.Kdo vás má dočítat,když spíme do 11 :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz
Teď jsem mluvila s mamčou, byla u doktora a má malej zápal plic :cry: , ne jako když se to sere, tak se to sere! :frowning2:
Tak jsme na konec lehli úplně všichni
5. led 2010 v 11:49  • Odpověz
Jani no nazráááádr ty ještě žiješ? Pěkně nás zanedbáváš, kočko jedna :angry: :grinning:
5. led 2010 v 11:50  • Odpověz
Kačko! No to si děláš prcku né :sweat_smile: :grinning:
5. led 2010 v 11:51  • Odpověz
kačo neser s tim spánkem jo????bo ti půjčím sáru na týden a bude :grinning: :grinning: :grinning:
fanuš zápalplic??,to je hnus tož hajat a hajat
5. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Holky nedělám,sama jsem čučela a myslím,že by tam malý vydržel dýl,ale museli jsme dát léky.On se totiž v noci budí a pak to ráno dospává.Ale takhle spí jen doma...když jsme byli u mamky,tak vztával max v 8
5. led 2010 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.