• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
šikula
jiři já ty džahody mixla s cukrem a zamrazila máme zamrzlinu
dneska by se to už nedalo jíst
25. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
no já je včera probrala a máme jako fakt dobrou ledničku která odvětrává a ty dzahody zustali stejné..takze se to do knedlíku ješte dalo... :wink:
25. čer 2009 v 11:38  •  3 děti  • Odpověz
dneska frčím vrátit do teska baterky co jsem koupila omylem a frčím za kámoškou
hany je zas na chajde azítra má službu u gojgy já budu makat :grinning:
25. čer 2009 v 11:46  • Odpověz
máš denní?
25. čer 2009 v 11:51  •  3 děti  • Odpověz
25. čer 2009 v 11:56  • Odpověz
hany prej ukáže sáře kapříka,pojedou do teksa ona ho furt dělá a přitom neví jak vypadá..tak ji bude vzdělávat :grinning:
25. čer 2009 v 11:57  • Odpověz
no to mají hezký program.. libuš si zítra vyzvedne ondru a bude tam do soboty tak bude klídeček zvažuju ze pujdu na barák neco porobit... :wink:
25. čer 2009 ve 12:00  •  3 děti  • Odpověz
taky máš program....v sobotu nebo neděli dojede kámoška s klukánkama na odpoledne tak budud dělat chlebíčky a ták.....už se těšim, jen bych potřebovalaa tak 20 ruk :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz
v pondělí rychlá opět....jo sehnala jsem plíny za 270Kč huggies premium megapack, tak mi je paní doveze, úterý máme grilovačku na chajdě středa volno a čtvrtek denní a pátek sobota neděle chajda...týjo mám to ale nabité co?
25. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj krásky, tak se hlásím z kontroly :stuck_out_tongue_closed_eyes: No hnus fialový - mudra mě opět znásilnila, ale takovým způsobem, že jsem nemohla ani dolézt k autu. Vyfásla jsem prášky na tlak, pokud neporodím, tak v pondělí kontrola a pak prý začneme porod plánovat. Asi mě z toho už jebne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj kočky
Tak za chvilku vyrazím :unamused:

Nevíte jak Lucidka?
25. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz
jééé hoj!!! :grinning:
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Hooooj Danuško :slight_smile:
25. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz
Lucidka teda dost blbě po tom dnešním zásahu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz
Tak třeba se to rozjede samo.... ja jak je tna tom mimi?
25. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz
Dnes mi doktor řekl na uzv, že mimčo už je tak nízko, že níž ani už být nemůže :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
Ahojky...koukám, že tady to žije :sweat_smile: Nu což, my odpolko 2hodinky spali a Romča šel teď k rodičům. Zrovna se k nim začal chystat, když volala mamka (jeho) jestli jsme doma, že by se stavila :sweat_smile: no včera jsem tu lítala jak debil a nedorazila...dneska tu malej udělal takový neskutečný bordel, že je asi lepší, že nedorazí...to by její puntičkářkou povahu mohlo porazit :grinning: Tak jsme si začali užívat klidu, kdy jsme tu sami :slight_smile: Záda mě neskutečně pořád bolí, tak až se Romča vrátí, tak se naložím do horké sprchy a uvidíme, jestli to apsoň povolí...a když vyjde i čas, tak si konečně obarvím hlavu :sweat_smile:
25. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:01  • Odpověz
Ahojky
Kristo děkujem za info :wink:

Tak jsem doma, měla to moc pěkný a dojemný, bylo se rozloučit hodně lidí.....
Jdu hodit sprchu... pa pa
25. čer 2009 v 18:10  • Odpověz
hoja
tak jdu kpoupat tyrana a pak oběd a chystačka na zítra
25. čer 2009 v 18:41  • Odpověz
taky se hlásím, nakrmila jsem duracella, teď se doživuje tyčinkama, byli jsme dneska s babičkou na procházce, stavili se na hřbitově, hromada hrobů tam byla propadlých, malý capal po svých a moc se mu to líbilo, jen mě teda moc ne, lítala jsem za ním i bez baterek :sweat_smile:
25. čer 2009 v 19:00  • Odpověz
no já jdu to tady zkulturnit a nachystat na zítra...
reni jako propadlých až na...???? :sweat_smile:
25. čer 2009 v 19:25  • Odpověz
čauky kluci spí a já jdu žehlit. pá zatím. pak kuknu..
25. čer 2009 ve 20:12  •  3 děti  • Odpověz
no jiořo to byla rychlovka :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz
Luci až tak ne, ale třeba tak čtvt metru pod povrch, obrys celé rakve :sweat_smile: Já si pamatuju, že můj taťka nějak spravoval hrob a jak šlápl doprostřed hrobu, tak se taky propadl, ale zajel tam celou nohou až po stehno, mamča říkala, že zašlápnul dědečka :sweat_smile:
A babička, když chodila zalévat hrob, tak vždycky říkala, dědo zavři pusu, leju vodu, on byl děda pivař :sweat_smile:
25. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz
u nás spí duracelek :grinning:
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
Hoja, tak u nás se teda nespí :angry:
25. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=J4wcdXmoN2A&feature=related
ta je krásná hlavně ty slova amelodie...mám husinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
25. čer 2009 ve 21:23  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.