• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Začínáme...od testíků po dudlíky...VI.

(Zamčená)
2. září 2011 
Kači - ty furt nepruď s tím DAvčovým spaním. :grinning:

U nás to dneska fakt vypadá, že se spát nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 13:22  • Odpověz
Já neprudím holky....byhc ho dneska už nedávala kdyby nebyl marod :wink:
5. led 2010 ve 13:23  •  2 děti  • Odpověz
Simi u nás se nespalo včera :sweat_smile:
5. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
no jo už se to spaní začíná krátit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 13:26  • Odpověz
tak asi dáme svačinu a vyrazíme ven, potřebuju pokoupit něco na jídlo, ať tu nezemřem hlady
5. led 2010 ve 13:29  • Odpověz
i my se půjdem vyvětrat :wink:
5. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
My ven nemůžem :unamused: Malý si tu ted staví kostky,něco jako lego akorát větší
5. led 2010 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
tak už jsme po svačince a po čůraní. A můžem vyrazit. Tak zatím ahojky. A snad večír se ukážu :wink: páčko
5. led 2010 ve 14:10  • Odpověz
autor
Tak se hĺásím :slight_smile: V práci pohoda, šlo o ten můj zájem jít do práce, páč budou nabírat lidi, tak kolik jich mají nabrat, jako jestli půjdu taky...tak jsem s díky odmítla, že nakonec do práce nejdu :slight_smile: Malej to tam nemá rád, tak to opět prořval, čili jsme prchli domů :sweat_smile:

Najedli jsme se, usnuli a dali skoro 2 hodinky :dizzy_face: Teď jsme posvačili a asi se půjdeme na chvilku projít :slight_smile:
5. led 2010 v 15:43  • Odpověz
No tak nám došel balíček od babičky,které Dádu ještě neviděla..fakt nechápu..co tím sleduje
5. led 2010 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Kačí a co poslala?? :sweat_smile:
5. led 2010 v 16:09  • Odpověz
No Davídkovi hračku,knížečku a dětský příbor...jao ale nechápu proč mu celkově něco posílá,když pak Tomovi neber telefon
5. led 2010 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
autor
Já bych jí ani nevolala :sweat_smile: Ale třeba jí hlodá svědomí :confused:
5. led 2010 v 16:14  • Odpověz
Spíš to pak někd ypoužije proti nám....jako ona chcce aby se jí tom omluvil,ale ten nemá za co..tkaže se to asi nikdy nevyřeší...už jsme jim navrhovali,ať vše hodíme za hlavu a neřeším kdo co,ale to né
5. led 2010 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz
ahojte jsme doma byly jsmedrandit a u segruše
zítra zas do pakárny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 v 17:37  • Odpověz
autor
Luci ať je zítřek klidnej :wink:

My si dali zeleninovou polívčičku, půjdu vykoupat malýho a snad brzy padne :dizzy_face: :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:46  • Odpověz
holky já začala hrát zelené imperium :grinning: no pěstuju a prodávám zeleninu jako trefená :grinning:
5. led 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
Já zase dělám jedno akvárko za druhým :grinning: Roman říká, že jsem magor :grinning:
5. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Luci, ať ti to brzy uteče :dizzy_face:

holky, já nevím, co mám dát malému k večeři, dostal maso a knedle, ty nechtěl, sezobl trochu masa, pak dostal chleba se šunkou, tak asi 5 čtverečků a prdí mi na to, pak zase Anička měla kuřecí stehno se zelným salátem, tak se po ní sápal, tak jsem mu taky nabrala, snědl asi 5 vidliček :angry: dareba jeden :angry: mlsný
5. led 2010 v 18:54  • Odpověz
jako na facebooku? :grinning: já tam tomu nějak nepřišla na chuť :sweat_smile: jsem moc nepochopila, jak mi tam furt někdo něco posílal :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:55  • Odpověz
autor
Reni nic mu nedávej :wink: Až bude opravdu chtít, tak ať si řekne :slight_smile: Adý je teď taky nějakej jedlej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Reni jo jo, na FB...já tam jinak už nic nehraju, ale ty rybičky mě dostaly :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 18:57  • Odpověz
na ty já ani nedošla :grinning:

ale to imperium se mi líbí, je to česky, tak tomu rozumím :grinning:
5. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Kuba už si zase dává chleba se šunkou, bože to je mlsný chlap, kašičku už nemám, ale psali, zítra bude doma :grinning:
5. led 2010 v 19:00  • Odpověz
renat to dneska gojgy večeřela ale zmákla jen půl krajíčku bez kůrky
už je v pelechu a doufám, že brzo usne potřebuju žehlit
5. led 2010 v 19:02  • Odpověz
Luci, budeme žehlit spolu, já tam mám taky slušnou hromadu :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:09  • Odpověz
autor
Adý mít chleba se salámem nemůže...on ten chleba rozloží a sežere ten salám a chleba už nechce :grinning: :grinning:
no a Kuba je jak z divokých vajec, řádí s Aničkou, dneska zase přes den nespal, vstával v 7 a na spaní vůbec nevypadá :rolling_eyes:
autor
A já nežehlím :grinning: Užijte si to :sweat_smile: :grinning:
5. led 2010 v 19:10  • Odpověz
Marky já to zase vyžehlená mám ráda, ono to tak hezky voní :slight_smile:
5. led 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
Reni to já mám taky ráda, ale jsem pohodlná :sweat_smile: :grinning: Zase tak moc to k životu nepotřebuju :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.